przedszkola w Osowej

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Jakie sa wasze opinie/doswiadczenia na temat placowek prywatnych i publicznych w Gdansku Osowej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkola w Osowej

My niestety mamy przykre doświadczenia, a poza tym do większości ciężki się dostać....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak ciężko? Ciężko tylko się dostać do państwowego, prywatne od ręki ;)
Ja polecam Rośnij Radośnie, córka była bardzo zadowolona, ja mniej ale to już inna sprawa.
Pani Dyrektor łasa na kasę, więć suma sumarum dość drogo wychodziło.
Ale jeżeli chodzi o opiekę nad dzieckiem to nie mogę narzekać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Przedszkole "Biały Kotek"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Polecam przedszkole Krasnoludek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Droga aa...zalezy ile Twoje dziecko ma lat i kiedy próbowałaś dostać się do przedszkola?? W chwili obecnej jest ciężko z miejscami. Mamy za sobą miesięczną przygodę z Rosnij radośnie i ja absolutnie nie polecam tego przedszkola. Nie mam naprawdę dużych wymagań, chce aby moje dziecko było bezpieczne. Dziecko moje chodziło także do Białego kotka, ale brud, bałagan i małe sale, a ostatnio jakis gronkowiec sķutwcznie nas odstraszyly. Przedszola w osowej sa niestety przepelnione, zbyt wiele dzieci na wielkosc sal i wie o tym sanepid, ale jakoś nikt z tym nic nie robi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A czy jest jakies przedszkole w Osowej, gdzie grupy licza mniej niz 25 dzieciakow? Trudno o dobra opieke w tak licznych grupach (mam na mysli 3-latki, bo moze ze starszymi dziecmi jest juz latwiej). A czy wiecie cos na temat Puchatka lub Happy Kids?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn chodził do Puchatka. Ja bylam zadowolona syn też. Córkę tez zamierzam tam posłać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moja córka chodzi do Happy Kids od września. Póki co nie jest źle, sporo zajęć dodatkowych(niestety płatne) duże sale, grupa ma chyba około 18 dzieci, dwie Panie na sali. Ogólnie polecam ale nie mam porównania, słyszałem że krasnoludek też nie jest zły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

http://montessori-osowa.com/ - obie moje córki skończyły to przedszkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jaki koszt tego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy możesz powiedzieć coś więcej na temat przedszkola Rośnij Radośnie? Ja właśnie tam chciałam dziecko zapisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka w zeszłym roku skończyła przygodę z tym przedszkolem - do zerówki poszła już do szkoły.
Miejsca było sporo bo i kilkoro dzieci się wykruszyło. W klasie O połączyli dwie grupyu bo tak mało ich zostało.
Pierwsze wrażnie jest super, opiekunki P. Mariola, P. Iwona - fantastyczne Panie, lepszych nie można sobie wymarzyć.
Ale reszta to tragedia. Kasa, kasa, kasa... :/
W salach czysto, ale uważam że poranna opieka pozostawia wiele do życzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja nie polecam. Z wielu powodów. I kilka osob, ktore znam tez nie polecaja. Wiecej na ten temat przeczytasz w mojej opinii na Google i na ich stronie na Facebooku, na Trojmiescie niestety nie udalo mi sie pomimo wielu otob dodac tej opinii, cenzura chyba. :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mowa o Bialym Kotku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzień dobry,
ponownie odpiszę, że jest nam bardzo przykro, że jest Pani zadowolona. Chciałabym zaprosić Panią na spotkanie do przedszkola, podczas którego będziemy mieli możliwość omówienia Pani oczekiwań względem przedszkola w Oliwie (bo tego przedszkola dotyczy opinia).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Biały Kotek w Osowej to teraz tylko i wyłącznie instytucja utrzymująca dzieci Dyrekcji. Skończyło się dbanie o dzieci i kontakt z rodzicami, zaczął się liczyć tylko zysk!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja o przedszkolu mam bardzo dobre zdanie i polecam je w 100%. Nie rozumiem niektórych żali pisanych na forum. Przecież można przenieść dziecko do innego przedszkola. Pozdrawiam wszystkich malkontentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To Pani jest tą mamą, która oddaje dziecko rano a dobiera wieczorem? Pogratulować :)
Nie ma to jak podejście płacę i wymagam obsługi cała dobę...
W przedszkolu nikt nie trzyma na siłę, jak sie Pani nie podoba to trzeba przenieść dziecko gdzie indziej. W tych czasach mamy bardzo duży wybór przedszkoli prywatnych, albo napisać petycję do Prezydenta Miasta żeby przyjął do Państwowego! Tam to dopiero będzie Pani zadowolona....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

z placówek prywatnych mam doświadczenie z Happy Kids i nikomu nie polecam. Podejście do rodzica masakra. Do dziecka żadne w sumie. Umowa podpisana kasa leci stan na koncie się zgadza i to najważniejsze. a że dziecko płacze - musi. a potem w nocy krzyczy, że nie chce do przedszkola, cofa się w rozwoju, jąka zamyka w sobie. Dla mnie jeden wielki dramat!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Krasnoludka. Swietna kadra, ciekawe zajecia na wysokim poziomie, duzo zajec sensorycznych, grupy anglojezyczne prowadzone profesjonalnie. Dziecko tez zadowolone, ladnie sie rozwija. Przedszkole moze nie jest duze, ale atmosfera domowa, a panie usmiechniete. Poza tym placowka zarzadzana wzorowo. W porownaniu z poprzednim naszym przedszkolem (publicznym)... niebo a ziemia ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Może zależy to od dziecka. Ja mam dziecko w Happy Kids od 4 lat od przedszkola do szkoły i jestem bardzo zadowolony. Spokój, bezpieczeństwo i bardzo rozsądne podejście do problemów. Moje też płakało na początku ale potem było ok. Wybór w Osowie jest duży ale moim zdaniem nigdzie nie ma basenu dla małych dzieci, angielskiego na wysokim poziomie i prawdziwych zajęć edukacyjnych. Na szczęście każdy może wybrać co mu pasuje......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

dwójka moich dzieci chodziła do Happy Kids - poleciałabym każdemu. rewelacyjna kadra, jedzenie, zajęcia w programie i te dodatkowe. nie ma lepszego przedszkola na Osowej :) dzieci po zakonczeniu świetnie sobie radzą w szkole, oboje pływają (w przedszkolu jest basen) i miały świetne podstawy angielskiego, który teraz szlifują prywatnie (codzienne zajęcia z p. Romanem bardzo duzo dały). Ja polecam każdemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Krasnoludek - nie polecam
przedszkole jest małe dzieci sie tam kiszą
pani dyrektor jest osoba z którą nie da się współpracowac
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja polecam. Dziecko chodzi 3 rok. Panie przemiłe. Duży plac zabaw. Dzieci często na dworze. Jedzenie dobre. Nie mam zarzutów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proszę rozwinąć treść Bo właśnie chcę zapisać dziecko do tego Przedszkola Proszę o Opinie Z Gory B Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?