przedszkole nr. 5 "róża wiatrów" ma zaspie - dobre?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Hej,

szukam opinii o tym przedszkolu - nie za dużo w necie. Czy ktoraś z Was coś o nim słyszała?

A może polecacie coś w pobliżu - jeszcze jest jakieś inne koło lotni/ETC?

Byłabym wdzięczna za opinie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5

Witam ,ja nie mam dobrej opinii ,ale może inni będą mieli lepszą.
Generalnie główny zarzut ,to jakby komunizm zatrzymał się w tym
przedszkolu i co pani dyrektor narzuci rodzicom ,tak ma być.
Jest przedszkole na Meissnera ,jakieś 20m dalej przy szkole ,oraz prywatne czy społeczne nie daleko ETC i te mają dobrą opinię
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5

Dzięki Jolek :)

Już myślałam, że nikt nic nie wie...Sprawdzę to przy ETC...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5

A ja znam same bardzo dobre opinie o przedszkolu na Burzyńskiego.
Znam kilka mam których dzieci chodzą do tego przedszkola, 2,5 roku temu mieszkałam przy samym przedszkolu, mogłam sie napatrzeć jak dzieci się bawią na podwórku i jak są pilnowane.
Ogólnie jestem za tym przedszkolem i na 1 miejscu chcę córkę zapisać do niego.
Na Ciołkowskiego jest super przedszkole, ale ceny już inne ;)
Tu masz temat o przedszkolach na Zaspie
http://forum.trojmiasto.pl/Panstwowe-przedszkole-Zaspa-t301025,1,130.html
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przedszkole nr. 5

Dzięki !!!!!

Pozdrawiam i być może do zobaczenia na Burzyńskiego .

Trzymam za to kciuki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5

Nie wiem ,nie znam. Mam za duże dzieci na przedszkole. ALe moge Ci polecic http://www.radsas-sport.pl ,wysyłam moje dzieciaki do świetlicy i super się bawią!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: przedszkole nr. 5

Uważam ,że jet super!!
Mam trójkę dzieci jedno "przepasażowałam "przez 4 rózne przedszkola -a teraz z Róży Wiatrów jestem bardzo zadowolona . Ludzie ! Dlaczego wszyscy są tacy rozszczeniowi?
Ja po prostu tego ciągłego dopominania się o.... nie rozumiem.
Uśmiechnijcie się -do tych zapracowanych pań które uganiają się za rozwydrzonymi ,rozpieszczonymi dzieciakami.
A jak komuś nie pasuje niech zostaje w domu niech sam się zajmuje swym milusińskim .To będzie mógł mieć pretensje i do pani opiekunki wychowawczyni i do kucharki ,że jedzonko nie takie i do pani dyrektorki i sprzątaczki -od świtu do nocy ( przed lustrem oczywiście).
Pozdrawiam- bardzo zadowolona (dziwna )matka
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przedszkole nr. 5

Ja również z przedszkola Róża Wiatru jestem bardzo zadowolona :)
Co prawda moja córka dopiero zaczęła chodzić, ale Panie rewelacyjne, Pani dyrektor świetna kobieta, życzliwa, uśmiechnięta, pomocna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: przedszkole nr. 5

http://super-przedszkole.pl/pokaz/przedszkole/Gdansk/Przedszkole_nr_5_%27Roza_Wiatrow%27/2882.html

zerknij moze cos pomoże
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5

Klara ja cię nie rozumiem ,o co ci chodzi? I po co odgrzebujesz stary wątek?Najbardziej "roszczeniowa " jesteś chyba ty skoro zmieniałaś dziecku 4 razy przedszkole!!!!!! Ja tego przedszkola ....... ale zostawiam
opinię dla siebie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przedszkole nr. 5

Moja córka chodziła jeszcze niedawno do tego przedszkola przez 3 lata.Moim zdaniem przedszkole jest super! Córka poszła jako 6 latka do 1 klasy super przygotowana.Nauczyli ją czytać i pisać - tak więc teraz świetnie daje sobie rade w szkole. Ponadto tylko w tym przedszkolu uczą dzieci / gratis / tańców i piosenek krakowskich i kaszubskich.Dzieci występują przed rodzicami w ślicznych regionalnych strojach.Córka była bardzo zadowolona zarówno z zajęć dodatkowych /angielski,korekcyjna,przygotowania do występów/- jak i z codziennych zajęć z Panią.Ponadto przedszkole jest bardzo nastawione na współprace z rodzicami /parę zebrań w ciągu roku, dodatkowe konsultacje dla chętnych,spotkania z okazji Świąt i Imprez okolicznościowych, piknik rodzinny w czerwcu. Jednym słowem nie znam lepszego przedszkola. A mam pewne doświadczenie- starszy syn chodził gdzie indziej a moja mama pracowała w innym przedszkolu przez 20 lat/
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: przedszkole nr. 5

Uważam ,że jet super!! Polecam.. :))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: przedszkole nr. 5

ja mam tylko pytanko-czy Oni mają kuchnię własną czy ostatnio tak modny catering?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: przedszkole nr. 5

Tak mają tam własną kuchnię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: przedszkole nr. 5

Bardzo dobre ;) Ładne w środku, dobrze znam przedszkolanki ( też dobre) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: przedszkole nr. 5

Podobno jedno z najlepszych w Gdańsku. Jeden z moich synów chodził 5 lat. Drugi chodzi właśnie 3 rok i nie ma rzeczy z której bym nie był zadowolony. Przedszkolu hołduję starym zasadom czyli porządek, posłuch, nauka przez zabawę oczywiście. Dzieci zadbane, przypilnowane. Zajęcia muzyczne. Kuchnia na miejscu a nie żaden zewnętrzny catering. Jeżeli dostaniesz się tam to nie pożałujesz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: przedszkole nr. 5

Dziwne przedszkole moje dziecko tam chodziło. Cisza, cisza żadnych odgłosów zabawy pełna dyscyplina. To nie jest normalne. Rodzice zwróćcie na to uwagę. Porównując do innych placówek to jest szokujące. Nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie zgadzam się. Super przedszkole!! Panie super. Pyszne, zdrowe jedzenie. Super pani rytmiczka. Ja jestem bardzo zadowolona. Szukając przedszkola czytałam o nim wiele opinii i większość była pozytywna i ja na 100 % polecam to przedszkole.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dyscyplina musi być. Tam gdzie nie ma zasad tam rosną rozbrykane dzieciaki. A zabawa jest przednia tylko w granicach normy. Świetne przedszkole i fajne Panie. Polecam gorąco.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Syn chodzi 4 rok i pod każdym względem gorąco polecam!!! Panie znakomite, smaczne posiłki. Brak słów na podkreślenie jak profesjonalną jest Pani Małgosia od rytmiki. Na pochwałę zasługuje także Pan Patryk od zajęć korekcyjnych. Co najważniejsze syn mega zadowolony (może poza pierwszymi 2 tygodniami - adaptacja do nowej sytuacji).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pan Patryk od gimnastyki korekcyjnej jest również bardzo lubiany przez dzieci. Bardzo polecam to przedszkole. Dwójka moich dzieci się tam wychowała. Nie zamieniłabym go na żadne inne. Dyrektorka może i autorytarna, ale bardzo troszczy się o nasze dzieci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani Malgosia od rytmiki?? wiecznie niezadwolona i skrzeczaca..... cała robote odwalaja panie wychowawczynie a ta pogra i wystapi.... pobrzdaka ... popatrz jak wygladaja profesjonalne zajecia rymiczne dla dzieci.... a nie to co ona wyprawia. czas na nowa osobe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@kama, to zapewne "przyjaciółka" Pani Małgosi z tego samego przedszkola :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5 "róża wiatrów" ma zaspie - dobre?

Nie polecam nauczycielki nie umieją uczyć
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: przedszkole nr. 5 "róża wiatrów" ma zaspie - dobre?

No jak się ma mało ineihwntne dziecko to trudno czegokolwiek nauczyć.. moje poszło do szkoły suoer przygotowane.. P. Anitka super , zatroskany . to samo np. Kasia w czarnych włosach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przedszkole nr. 5 "róża wiatrów" ma zaspie - dobre?

Popieram,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat. Moje dziecię dostało się do Róży Wiatrów, ale opinie (dobre), które o nim słyszałam to takie sprzed kilku lat. Czy jakaś mama miała lub ma tam niedawno dzieci i może coś napisać? Niestety teraz przez koronawirusa nie ma nawet drzwi otwartych.
Rozważam też jakieś prywatne, może Edu-Maluszek na Olsztyńskiej albo Kraina Malucha na Żwirki i Wigury?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mój syn też się dostał do tego przedszkola i szukam opinii
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam tego pszeczkola
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram też nie polecam tego przedszkola
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

no widac ze nie chodzilas do pszeczkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5 "róża wiatrów" ma zaspie - dobre?

Jakieś aktualne opinie o przedszkolu? Czy ktoś ma w nim dzieci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5 "róża wiatrów" ma zaspie - dobre?

Też się chętnie dowiem. Zaczynamy od września 2023r.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przedszkole nr. 5 "róża wiatrów" ma zaspie - dobre?

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...