przyjaciel potrzebny od zaraz...

mówię serio... mam dość samotnych weekendów, świąt, urodzin... mam 42 lata i... cholera jestem sama... znaczy się mam dwóch synów ale oni są już dorośli i zostałam sama... nie mam z kim iść na spacer, do kina, na "kawę" nie mówiąc już o łóżku... czy są jeszcze w trójmieście normalni, wolni, pracujący i uczciwi faceci??? ja tylko chce czuć się kobietą...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

pewnie, że są :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

tylko gdzie? chyba się pochowali...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

hm...
a jak się ma faceta to sie mu kołki struga na głowie,a później zdziwienie,że odszedł..
trochę refleksji,nie można mieć wszystkiego w życiu mając tylko wymagania od innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

toffi... nie znając sprawy proszę nie wypowiadaj się... ok?
nie napisała tego w celu "wysłuchiwania" komentarzy podobnych do Twojego...
szukam faceta... nie komentatora...
"myśl co piszesz a nie pisz co myślisz"
pozdrawiam i również namawiam do refleksji...
marrgo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

nic tak nie boli jak prawda,prawda..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

rozumiem że znasz to z autopsji..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Skoro jesteś taki zbulwersowany, to jawyraźniej święty nie jesteś i powód do ciosania tych kołków musiałeś niezły dać.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Pewnie są, ale ja taki nie jestem. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Ja z kolei preferuję nieco szczuplejsze i najchętniej z Gdyni .
Co Ty na to ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

nic... nie mogę polecić Ci nikogo z Gdyni... nie zna tam nikogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

A Ty , z jakiej miejscowości ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

z Gdańska... a jakże! ale nie będziesz chyba zainteresowany... bo ja nie jestem chuda i strzaskana na solarce...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

dobry tekst margo,kolega driver#1 szuka chyba galerianek:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Ina , też jesteś puszysta ?
Z powyższego domyślam się, że tak. W takim razie musisz dłużej postać w kolejce.
Ja natomiast czekam na "galerianki", jak je określiłaś . Dobrze byłoby , gdybyś bardziej sprecyzowała to określenie kobiet .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Puszyste są bardziej towarzyskie. Ty jednak nie chcesz rozmawiać, więc to cię nie interesuje.
Puszyste są też bardziej... hmm... wyuzdane:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Co znaczy , hm... - wyuzdane .
Pisz dosłownie ,a nie w przenośni .
Bo później do końca nie wiadomo o co chodzi i stąd m.in. właśnie biorą się nieporozumienia w małżeństwach .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Skąd pomysł że jestem puszysta? chyba zbyt szybko oceniasz?

Jezeli chodzi o galerianki to zapraszam do obejrzenia filmu pod tym samym tytułem. Na galerianki nie musisz za bardzo czekac bo jest ich masa tylko musisz miec odliczoną kasę, a na konkretną, fajną babkę z takim nastawieniem jak twoje to długo mozesz czekac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Problem w tym jak widać ,że na każdym forum są same puszyste.
Twierdzisz też ,że na galerianki muszę mieć kasę ? A na puszyste ,nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

a jesteś księgowym i wszystko sobie wyliczyłes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

witam tez mam dwoch synow zona nas zostawila jak weslismy unii jeden jest w irladi i daje sobie a drugi pracuje sory ale robie pierwsz kroki w internecje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

"Margo" .
Jasiu , Janusz zgłaszają się , a ty nic !
Gdzie Twoja inicjatywa ? - Później dziwisz się , że inne panie mają "chłopów" .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

driver#1 czy Ty masz jakieś problemy emocjonalne? bo mam takie wrażenie...
nie jestem molem internetowym a już na pewno nie stałym fanem portalu trójmiasto.pl więc jeśli nie odpowiadam na posty w ciągu 5 minut nie oznacza że je "olałam' tylko że mam ciekawsze lub pilniejsze zajęcia...
Ty jak widzę, zamieszkałeś tu chyba i udajesz Anioła z "alternatywy 4"... sugeruję żebyś poszedł sobie pobawić się gdzie indziej... i nie prowokuj...
aha... no i jeśli nie rozumiesz słowa "wyuzdane" to czas zajrzeć np do słownika, leksykonu, encyklopedii... na Wikipedię...

Jasiu... miło mi Cie poznać...

Hektor... dzięki za wsparcie...

a tak na marginesie... uważam że ja sama jestem piękną i zadbaną kobietą o zaokrąglonych kształtach, z ładna pupą i seksownym biustem, małymi stópkami, długimi blond lokami, szaroniebieskimi oczami i zmysłowym głosem... więc nie mam podstaw do kompleksów... jedyną wadą jest fakt że długo pamiętam zadany mi ból i stąd problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera... takiego przy którym zapomniałabym na zawsze...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Nie widzę powodu dla którego Ciebie aż tak poniosło emocjonalnie .
Nie dziwię się teraz , ze nie ma zainteresowania Twoją osobą .
Samotne kobiety najczęściej kupują sobie kota lub psa do towarzystwa . Polecam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

zdaje się że Ty w ogóle niewiele widzisz...

chyba zakończę ten wątek bo jakoś nie mam ochoty na Twoje towarzystwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

halo dziewczyny !jestem sam i jest mi nie fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

to daj jakieś namiary...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Ach taka pulchna, duża pupa "paluszki" lizac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

typowe... Wam to tylko "pupa" w głowie... szkoda.. bo kobiety ają nie tylko "pupy"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Tyle samo co wam, tylko my umiemy się do tego przyznać;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

anty, nie gadaj...
bo przeciez jest i przed i po i w trakcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

przestań pisać bzdury... co to znaczy Wam? Nam? przyznać? co to za pierdoły? jakoś nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem faceta który nie chciałby "pupy" od "w tej chwili" i nie zależy to od ani wieku ani statusu społecznego ani od niczego innego...
jestem kobietą i tez miewam ochotę na sex, na erotykę, na pieszczoty ale to nie oznacza że widząc faceta patrzę mu po pierwsze między nogi a po drugie... między nogi...
powiem więcej uwielbiam sex! jak pewnie większość kobiet tylko że mój świat nie kręci się wokół niego... to sex jest pikantnym dodatkiem do życia, nadającym mu smak i charakter a nie odwrotnie...
FACECI... macie przestawiony proces myślenia z dysku C na dysk H... a szkoda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

znam takie związki gdzie sex to tylko po bożemu A podstawą związku jest przyjażń zaufanie i sex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

nie ważne po jakiemu... ważne żeby dwie osoby były w takim samym stopniu zaangażowane i usatysfakcjonowane... a przyjaźń, zaufanie... to rzeczy bez których nie istnieją prawdziwe związki... przynajmniej takie jest moje zdanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

to mówiąc krótko mamy te same poglądy na temat związku jestem szczery bez nałogów no i sam jak by co to moglibyśmy się spotkać i poznać się bliżej WYBÓR POZOSTAWIAM TOBIE A JARMARK NIEDŁUGO POCO MAMY SAMI GO SPĘDZAĆ JAK MOŻNA WE DWOJE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

jest takie stare przysłowie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie ja sam doświadczyłem na własnej skórze doznania całego mego życia nauczyły mnie pokory i wytrwałości mając 44 na karku wiele widziałem i mogę coś powiedzieć czekam na wiadomość hary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

miło mi że jest ktoś kto podziela moje poglądy... Hary... z przyjemnością pospaceruję po jarmarku u boku mężczyzny... pozdrawiam i czekam na kontakt gg 2297728
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

jest mały problem ja dopiero tak poznaję kompa i nie mam gg a tak bym pogadał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

no cóż... szkoda... Hary, Zibi czy jak ci tam...
poczekam na innego...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

a czemu zibi nie kumam oco chodzi niemam gg w moich czasach to niebyło kompa zrozum to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

ok.. rozumiem ale mam oczy i czytać potrafię... a czytam nie tylko swój wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

a kumam oco biega koleś powiedział mi o 84.10.101. że każdy ma taki numer przypisany wtajemniczał mnie i nic nie mówił i pisał ras zibi a ras hary a ja nie wiedziałem no cusz za błędy trza ponosić konsękwęcje i tak uwierz koledże ta młodżiesz niema szacunku dla starszych A teraz się śmieje A miałem poznać takie kobiety tak spalam się z wstydu sory zibi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Facet skąd jesteś,że kaleczysz tak polską pisownię? To żenada!
Chodziłes w ogóle do szkoły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Masz rację dziewczyno,to jedna i ta sama osoba.
Czytałem twoje posty.Ukłon.Masz cięty język i inteligencję,którą najwyżej cenię u kobiet.Wybacz też moim kolegom za ich docinki,oni wiedzą,że nigdy nie mieliby szans u takiej kobiety jak TY.Jestes jak dla nich zbyt dobra!
Pozdrawiam i zyczę szczęścia w poszukiwaniach.Ja,swoją dziewczynę poznałem na Jarmarku Dominikańskim.Być może i Tobie coś takiego się przydarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Marcin dzięki za pozytywny powiew na tej pustyni...
pozdrawiam i cieszę się że sa jeszcze normalni ludzie na świecie
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

zibi, hary czy jak tam chcesz... życzę powodzenia w podrywaniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

zastanawia mnie partycja H, masz na mysli herbate ?
C, kojarzy mi sie z meskim penisem oraz uzaleznieniem od systemu z redmond

mozg meski od zarania dziejow pracuje superskalarnie, wiec nie moze sie ograczniac z zalozenia tylko do jednej partycji.
do nie dawna byl tez niedoscigniony w operacjach zmiennoprzecinkowych
(niektorzy wlasnie dlatego uznawali - byc moze blednie - wyzszosc umyslow meskich nad kobiecymi)

abstrahujac, anty ma bardzo duzo racji
to, ze nie spotkalas jeszcze zadnego faceta, ktory niechcialby owej czesci ciala, nie oznacza rowniez, ze takowi nie istnieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

nie powiedziałam że nie istnieją tylko jak sam zauważyłeś że nie spotkałam...
a co do dysków, partycji i innych bzdur... pozwolisz że nie będę rozwijała tematu bo przecież nie o tym tu rozmawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

marrgo na wszystko ci pozwole, oczywiscie
w koncu taka jest idea forum

to, ze nie spotkalas bylo twoim dowodem do tezy o bzdurach antego
... co teraz chyba calkowcie ta teze podwazylo

powiedzialas 'a', czas na 'b' ...
temat dyskow zaczelas wlasnie ty, pozostawiajac pare niedomowien, ktore mnie (i byc moze innych czytajacych) zainteresowaly
oczywiscie nie musisz zaspokoic takiej ciekawosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Jeśli ona myśli o tym co ja myślę że ona myśli to ona jest bardziej zboczona niż myślałem:D

Ale podejrzewam że dobór literek miał wywołać jakieś nasze skojarzenia by mogła się do nas przyczepić że mamy takie skojarzenia;)

Tylko z drugiej strony, dobór literek mógł wynikać właśnie z tego jakie skojarzenia ona miała. To mogło być nawet podświadome, jak te przejęzyczenia o którym pisał Freud:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Margo, to może to Ty się tak zachowujesz że jak faceci do Ciebie podchodzą to od razu chcą cię przelecieć?

Inne kobiety jakoś żyją wśród facetów i nie mają takiego problemu.



Co do tego wokół czego się kręci świat, to kręci się właśnie wokół seksu. Weź jakikolwiek temat i zbadaj go dogłębnie a przekonasz się że dojdziesz do seksu. Cokolwiek ludzie robią jest powiązane z seksem.

Zlikwiduj seks, a nie będzie wojen, przemocy, pieniędzy, ludzie nie będą o siebie zbytnio dbać, nie będą pracować... nie będzie niemal niczego. Wszystko bowiem łączy się z seksem.

Zabierz ze związku seks, a pozostanie ci w najlepszym wypadku przyjaźń (chociaż w większości tylko znajomość).

Wszystko jednak zależy od postrzegania. I dlatego obie płcie myślą tyle samo o seksie, tylko że mężczyźni mówią o tym wprost a kobiety (zapewne przez wychowanie) udają cnotki i zasłaniają się innymi kwestiami.

Ja nie wykrzykuje takim kobietom obłudy, ale mogę jeśli ktoś zacznie mówić o mojej płci tak jakbyśmy robili coś złego, podczas gdy po drugiej stronie stoją święte istoty.


Weźmy Ciebie, dla przykładu. Stworzyłaś wątek o tytule "przyjaciel potrzebny od zaraz..." a co wewnątrz:

"mówię serio... mam dość samotnych weekendów, świąt, urodzin... mam 42 lata i... cholera jestem sama... znaczy się mam dwóch synów ale oni są już dorośli i zostałam sama... nie mam z kim iść na spacer, do kina, na "kawę" nie mówiąc już o łóżku... czy są jeszcze w trójmieście normalni, wolni, pracujący i uczciwi faceci??? ja tylko chce czuć się kobietą..."

I czego pragniesz:
"nie mam z kim iść na spacer, do kina, na "kawę" nie mówiąc już o łóżku..."


Do łóżka, z przyjacielem, i Ty się masz za lepszą od mężczyzn?
I chcesz tego "od zaraz"?

Do kina, na kawę, czy na spacer to możesz iść z koleżanką, ale Ty chcesz się czuć kobietą. I co sprawi że nią się poczujesz? Pójście z facetem do łóżka!

Nie piszesz nawet o braku miłości, o potrzebie by ktoś się Tobą zaopiekował, o związku. Szukasz przyjaciela do łóżka!

Ja nie chodzę z przyjaciółkami od łóżka, nie poszukuje sobie koleżanek do łóżka w internecie, więc kto z nas dwojga myśli tylko o seksie?

I kto tu pisze bzdury?

Przeprosiny mojej płci mile widziane:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Jurek, Anty... co Wam strzeliło do głów? czy Wy na prawdę nie macie innych zajęć jak tylko wpitalać się do każdego postu? załóżcie sobie proszę jakiś wspólny wątek i polemizujcie albo nie wiem co tam jeszcze...
nie chcę nikogo obrażać, nie mam tez ochoty czytać waszych uwag... każdy ma prawo do swoich uczuć, gustów i sądów... a Wy jak widzę macie wiele do powiedzenia na każdy temat... ale czy moglibyście zostawić mnie w spokoju? czy moglibyście nie wtrącać się w moje życie? czy moglibyście wreszcie nie zmuszać mnie do takich postów?
wierząc w Waszą inteligencję i takt mam nadzieję że to zrozumiecie.
pozdrawiam serdecznie i żegnam Was
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Dział z ogłoszeniami jest w innym miejscu. Tu jest forum, tu się rozmawia. Jeśli tworzysz wątek, to niezależnie od tego jaką masz wizję dajesz przyzwolenie do komentowania i polemiki.

Zaczęłaś obrzucać błotem całą męską brać, więc my odbiliśmy piłeczkę. Zaczęłaś rzucać jakimiś literkami, my zapytaliśmy się o co chodzi. Jeśli zatem jest jakiś problem, to nie po naszej stronie.

Może nie chcesz nikogo obrażać, ale obraziłaś, więc licz się z reakcją tych którzy nie dadzą się obrażać bez słowa.

Gusta to jedno, a błędna ocena to drugie. Gdy mówisz że nie lubisz lodów to jest to ocena wynikająca z Twoich gustów. Jeśli mówisz że ziemia jest płaska a słońce to taka żarówka która bogowie gaszą co wieczór, to każdy ma prawo podać ci szereg argumentów świadczących o tym że się mylisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Ty na prawd e jesteś ANTY społeczny...
nie chce mi się z Tobą gadać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

to ja tylko powiem, ze nie mam innego zajecia, jak wpitalac sie do watkow na forum
o ile to dostatecznie ciekawe (subiektywnie dla mnie) watki

ale nie widze problemu, jesli ktos zigronuje moje slowa
panuje tu dowolnosc

i ja zycze marrgo powodzenia

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Jurek... przepraszam jeśli Cie uraziłam ale ja na prawdę nie stworzyłam tego wątku po to żebyście z Antyspołecznym mieli gdzie rozgrywać swoje potyczki słowne... jest wiele miejsc gdzie możecie "pogadać" więc nie gniewaj się i postaraj się mnie zrozumieć.
stwarzacie tu z Antym niepotrzebny szum informacyjny... nie mam czasu na ciągłe czytanie postów w stylu "H... miałaś na myśli herbatę..." bo wszyscy dobrze wiemy co miałam na myśli...


Antyspołeczny... a co do mojej postawy wobec mężczyzn... nie wydaje mi się żeby uśmiech, uprzejmość, zadbany wygląd i ciepły głos były powodem do wyciągania wniosków pod tytułem "przeleć mnie"
mam wielu znajomych, przyjaciół, kolegów którzy doceniają mnie jako człowieka a nie tylko "fajna dupę" i może właśnie dlatego ciężko jest mi znaleźć partnera a nie tylko kumpla na żagle, piwo, kręgle czy eskapady z Nikonem...
ale gdyby znalazł się choć jeden taki z którym mogłabym robić to wszystko byłabym najszczęśliwsza kobietą pod słońcem...

więc panowie... nie oceniajcie człowieka nie znając go bo tylko robicie krzywdę
pozdrawiam
Margo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Margo jesteś zadziorną kobietą która nie potrafi przegrywać. Stworzyłaś wątek, wątek a nie ogłoszenie, bo do ogłoszeń jest inne miejsce na tym portalu.
Drugą osobę która się odezwała w tym temacie już pojechałaś;)
Ostro odpowiadałaś każdej osobie które nie poklepywała cię po plecach i nie mówiła jaka jesteś cudowna.
My milczeliśmy, ale potem zaatakowałaś wszystkich mężczyzn. Ja kulturalnie odpowiedziałem, a Ty mnie pojechałaś. Chciałaś się bawić w dyskusję, to ci pokazałem że cię przegadam. Pokazałem ci jaka jesteś na prawdę. Zrobiłem to delikatnie, bo odniosłem się tylko do pierwszego postu. Mogę to rozwinąć, więc nie prowokuj...:)

Piszesz że to my oceniamy człowieka nie znając go, a to Ty oceniłaś wszystkich mężczyzn. Uważasz naszą płeć za gorszą, to seksizm.
I to jest prawdziwa postawa wobec mężczyzn jaką prezentujesz.
Tamto jest tylko wizualna otoczka. Twój zadbany wygląd bowiem nie ma nic wspólnego z tym jakie masz podejście do mężczyzn. Stosunek do nas jest w słowach a słowa wyraźnie mówią "pogarda".

Z tym C i H to sama zaczęłaś, zostałaś poproszona o wytłumaczenie czy rozwinięcie tej myśli, ale to był jakiś bełkot, sama nie wiedziałaś o co ci chodzi, więc odwracasz kota ogonem.

Ciężko jest ci znaleźć partnera bo można cię zaakceptować w małej dawce, na krótko, jako koleżankę, ale nikt nie wytrzyma z Tobą dłużej, bo związki kierują się innymi zasadami. A facet szuka uczuciowej kobiety do partnerskiego związku a nie zadziornej feministki która będzie go gnoić na każdym kroku za to że jest mężczyzną.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Marrgo samotność doskwiera nam samotnym dlatego szukamy bratniej duszy tej połówki tak czytając wywnioskowałem że prowadzisz aktywny tryb życia na piwo tak żagle to chodzi o pływanie marrgo ja to nurkuję kręgle to oglądałem o tak spacery po plaży to tak zbierać bursztyn wieczorne spacery jestem skłonny się dostosować do twych wymagań marrgo .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Anty... i znów nic nie zrozumiałeś... a szkoda... i znów mnie oceniasz... to już jest męczące...
nie jestem feministką i nie zamierzam nią być a seksizm? nic z tego... nie ubierzesz mnie w te buty... nie uważam że faceci to gorszy gatunek ale jeśli tak mówisz to znaczy że masz ku temu powody...

tak, stworzyłam wątek o poszukiwaniu partnera... ale nie dla takich jak Ty... nie dla moli internetowych którzy wtryniają się wszędzie tam gdzie wydaje im się że mają coś do powiedzenia... sorry... ale Twoje komentarze mnie irytują i nie wnoszą niczego konstruktywnego do wątku... więc bądź tak dobry i daruj je sobie... przynajmniej tu...

a to że pojechałam... tak... bo ja też szukam CZŁOWIEKA, inteligentnego, z poczuciem humoru, takiego który mnie zaakceptuje taką jaka jestem a nie będzie oceniał i obrzucał błotem czy tez mówił mi co właśnie myślę bo nikt nie wiem co myślę poza mną samą... i nie wpieraj mi dziecka w plecy że jestem zła, feministyczna, seksistowska i jakaś tam jeszcze... jestem jaka jestem i taka zostanę i albo mnie ten "ktoś" zaakceptuje ( i z pewnością nie będziesz to Ty) albo nie będzie dla mnie tym "kimś" to proste....

jestem w stanie nagiąć się do pewnych warunków bo bycie w związku to pójście na kompromis ale pozwolisz że będę o tym decydować ja i mój ewentualny partner a nie Ty czy inni internetoholicy...

mówisz że jestem zadziorna... tak... jestem i nie pozwolę sobie nadmuchać w kaszę... zbyt wiele w życiu przeszłam i wiele mnie ono nauczyło, przede wszystkim tego żeby walczyć... żeby liczyć na siebie, żeby nie dać sobą więcej pomiatać... nikomu... żeby patrzeć trzeźwo na świat i ludzi, również tych których kocham...

i przestań gadać o tym ogłoszeniu bo jesteś nudny... jak będę chciała dać ogłoszenie matrymonialne to dam i nie Ty będziesz decydował o tym kiedy i gdzie...

a co do C i H to... nie bądź dzieckiem... oboje dobrze wiemy że chodziło tylko o punkt zaczepienia do dalszej dyskusji o "niczym"

więc nie właź mi z buciorami w życie i nie wkładaj w "usta" słów których nie napisałam... bo gdybym uważała (napisała) że zgnoję każdego faceta za to że nim jest to poszukałabym sobie żony, dziewczyny, kochanki, partnerki (z nimi sex też jest ciekawy wbrew pozorom)... a nie mężczyzny
to tak na marginesie Twoich wywodów na temat świata kręcącego się wokół sexu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

MARRGO fajna z ciebie laska szkoda że nie mogłem poznać cię bliżej żal mi serce ściska !!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam cię zibi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

marrgo

to ja tylko wtrace, ze chcetnie wezme udzial w tej eskapadzie z nikonem
bez lozka... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Jurek... nie ma sprawy... Nikon do usług...
a Ty tez "bawisz się" w fotoreportera? czy chcesz robić za model?
bo ja chętnie popstrykam...
a masz sprzęt? fotograficzny ma się rozumieć...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

bawie- choc i to mocne slowo
za modela to sie juz narobilem, basta :)
sprzet jakis tam sie na pewno znajdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

no to na co czekamy? pogoda jest, sprzęt się znajdzie... ja co prawda od jutra wracam do pracy ale popołudnia mam wolne więc... czekam na propozycje 2297728
;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

wspanialy pomysl, z czasem jednak u mnie nie jest latwo
odezwe sie oczywiscie na gg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

czas to pojęcie względne... wszyscy mamy go ponoć tyle samo tylko niektórzy potrafią nim lepiej zarządzać...
no to jak? focimy?
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

witam cię marrgo tak mówiąc fotki w plenerze to fajna zabawa jak kolega by zrezygnował chętnie bym się poświęcił jako model eksponat wybór należ do twej osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

czy ty aby napewno szukasz kogoś z kim nie czułabyś się samotna czy tylko robisz wielką drakę na forum jeżeli nadal jest to aktualne to podaje adres arturovader@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

drogi Przyjacielu... Jurek nie ma na mnie licencji ... więc jeśli masz ochotę na focenie bez łóżka to bardzo chętnie...
ja nie z tych co lecą do wyra z każdym kto się uśmiechnie...
pozdrawiam (moje gg podałam wyżej)
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

A ta cały czas tylko o tym łóżku i łóżku, tylko jedno jej w głowie, zero przyzwoitości!:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Jurek... no ale że co? przecież sam powiedziałeś...
więc ja tylko cytuje
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

pomijajac juz kwestie mojej licencji :)

sadze, ze jesli przyjaciel, a takze kazda inna osoba chetna do focenia moze sie przylaczyc. to nawet wskazane
warunkiem jest posiadanie sprzetu fotograficznego i dobrej pogody - nie licencji ;)

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

zgadzam się w 100%
i zapraszam...
:o)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

poznałbym tak ciebie MARRGO co ty na to na piwko tak czekam na propozycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

tak myślę było by fajnie poznać się wybór należy do ciebie gdzie kiedy .Trzeba przełamać pierwsze lody co ty . na to czekam ?????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

suworow sie znalazl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

...dziwna stylistyka przyjaciela... hmmm ... marrgo ale jak juz poklikacie te focie to wrzucisz linka na forum :-D ... pozdrawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

spoko... coś tam wrzucę pod warunkiem że współpstrykacze się zgodzą bo wiesz...
a "przyjaciel" ... no cóż... tonący chwyta się brzytwy... w tym przypadku trzeciego już nicka na ty wątku... bez komentarza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

widać co nie którzy obawy mają bo nieczysto zagrywają tak specjalnie zmieniłem IP by zobaczyć reakcje i co okazało się grono zagorzałych wielbicieli typu ty pozuj ja zrobię tobie fotki nie grzmiało tak jak ujawniło się moje IP . Powiem krótko Marrgo tu ma ostatnie słowo ona rozdaje karty ,albo szuka faceta by spędzić miło czas a i morze resztę życia albo tylko do prowadzenia konwersacji by dowiedzieć się co myślą inni na tym forum .sam wiem co to jest być sam niemieć nikogo pustka ,jedynie praca a po pracy nic takie jest to życie ;...POZDRAWIAM ZACNE GRONO TEGO FORUM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

no i co tam? meila podajesz... prowokujesz... zamęt wprowadzasz... i... nic... cisza w eterze... hehe...
"sie panu komputer zacioł czy cóś?" a może zabrakło "kochones"?
pozdrawiam
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

witam cię MARRGO ja nie prowokuję tak mówiąc pisałaś sama o samotności o tym byś chciała mieć z kim spędzać każdą chwilę urodziny imieniny ,święta ...tak jak ja SAM i ty SAMA wydaje się że mogę być naciągaczem ale ja szukam stałego związku nie bawią żadne romanse i jak nie którzy zaliczanie panienek .Myślę poważnie o stałym związku . Trzeba by było się spotkać i porozmawiać co ty na to ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

widzisz "przyjacielu" tak czasem bywa że nie zawsze jest się pępkiem świata... tak jak w Twoim przypadku bo powyższy komentarz nie był skierowany do Ciebie tylko do Arturvadera...
mój błąd... nie zaznaczyłam 'odbiorcy" przepraszam, poprawię się

a co do spotkania... nie wydaje mi się żeby było to konieczne...
preferuję ludzi szczerych i otwartych ale też takich którzy cenią sobie samych siebie a po tym co piszesz wnioskuje że Ty należysz do ludzi typu "wersja desper" a to mnie nie pociąga...
przykro mi
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Tak w życiu bywa trudno za kłopot jaki sprawiłem .Brak mi praktyki w pisaniu tak biegle i sory jeszcze ras DOBRANOC MARRGO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

witam szacuneczek dla pań panów coś wydaje mi się że forum naszej koleżanki marrgo wygasło ,zanika tak jak powstało tak mi się wydaje że nasza droga koleżanka znikła czy ktoś ma jakiś namiar gdzie jest lup ukrywa się napiszcie może trza jej pomóc ?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

nasza kolezanke margo mogles poznac na ostatnim spotkaniu forumowym

wystarczylo chciec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Jurek.. wiesz jak to jest... nie zawsze "chcieć to móc"
:o)

Przyjacielu zibi... nie znikłam... po prostu nie piszę...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

NIE ZNIKAM LECZ PRACUJE I NIE BYŁO MNIE W GDAŃSKU ..... ALE teraz jestem .A tak to nie jestem z gdańska tylko tu pracuje polubiłem to miasto i mieszkańców .Marrgo to twe gg jest aktualne ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

nie... już zmieniłam bo było za dużo chętnych
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

A to szkoda ...a jak bym poprosił to co byś powiedziała ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

powiedziałabym że nie jest do rozdawania...
właśnie po to zmieniłam żeby nie rozdawać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

powiem tak nie miałem pojęcia że tak to przyjmiesz chciałem poznać miłą panią ale to jest jak słucha się kogoś ja pisałem jako zibi a koleś hary to dwie osoby na jednym kompie ALE jak tak ma być nie chcesz się spotkać trudno jakoś przeżyje myślałem że jest inaczej to narka marrgo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

sas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

wiem coś na ten temat sam jestem sam zero znajomych była kasa byli znajomi nieras myślałem by skączyć z sobą ale mam prace i jakoś leći ale ta samotnosć to zmora SZUKAM PARTNERKI CO LUBI SPACERY I NIE BOI SIĘ MIŁOŚCI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

czesc tobie piotr 42lata z HAMBURGA/ TCZEWA CHCIALBYM CIE ZAPROSIC NA KAWE MOJ ADRES / piotrhamburg@op,pl/ odpisz piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

CZESC TOBIE PIOTR Z HAMBURGA/ TCZEWA 42LAT BENDE JUZ KROTKO JESTEM SAM PODAM CI MOJ ADRES POCZTA /piotrhamburg@op.pl/ piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

witaj Piotrze...
na kawę? do Hamburga... yyy.. daleko... ale... pomyślę
pozdrawiam i życzę wesołych świąt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

CZESC JA MIESZKAM W TCZEWIE I TERAZ BENDE AZ 3TYG OD 6 STY DO KONCA STYCZNIA BO TAM MAM SWOJE M JAK CHCEZ SIE SPOTKAC TO NAPISZ ; piotrhamburg@op.pl; piotr z HAMBURGA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

dziękuję za zaproszenie, zastanowię się
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

CZESC TOBIE JAK CHCEZ TO NAPISZ SWOJ TEL ALBO ODPISZ NA MEIL PIOTR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

PIOTR 43LATA napisz czy szukasz jeszcze /piotrhamburg@op.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Czyżby w grudniu nie odpisała że znowu próbujesz? Wytrwały jesteś. I zdesperowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

moze juz znalazla kogos. mam nadzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

nie.. niestety nie znalazłam... podobno z miłością jest jak z motylem... nie należy za nią gonić tylko przystanąć i wyciągnąć rękę.. sama przyleci...
mam nadzieję że do mnie przyleci zanim skończę 80-kę...
:o))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

dzięki za namiary... ale Hamburg? nie nie... dziękuję za wirtualną znajomość... nie interesuje mnie to...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

na pewno znajdziesz swoja druga polowe. czytalam wszystkie posty i mysle ze jestes fajna babka:) niektorzy faceci piszacy do Ciebie sa lekko podejrzani. ten z Hamburga jakis nachalny . nie spotkalabym sie z kims takim. ja sama zapisalam sie kiedys na portal - poznajmy sie i pisalam z kilkoma fajnymi ludzmi. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

dziękuję za pozdrowienia...
ja zapisana byłam na różnych portalach ale jedyne czego chcieli faceci to... nie to co chciałam im dać...
życie...
:o))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

dlugo jestes sama? ja gdy rozwiodlam sie z mezem chcialam jak najszybciej kogos poznac. chodzilam na jakies imprezy, zapisalam sie na portal zapoznawczy:) po jakims czasie znudzilo mi sie to. bylam zmeczona. pisalam z fajnymi facetami ale jeden byl z Warszawy, inny z Anglii... ja tez nie mieszkam w Polsce ale mam zamiar wrocic na stale w tym roku. mam kogos , a On byl kolo mnie dlugo ale ja nie zwracalam na niego uwagi wczesniej . moze kolo Ciebie tez jest ktos taki o kim bys nie pomyslala ? masz duzo znajomych, moze jest ktos tam fajny? moze to zadziala . wiem jak to jest bo sama bylam w takiej sytuacji jak ty. moze napisze w koncu ktos normalny. zaczekaj jeszcze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

cieszę się że u Ciebie się ułożyło... a ja... ja czekam... cierpliwie...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

To może i znalazłaś pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

chyba jednak nie...
czekam cierpliwie
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Są normalni w 3mieście , inaczej całe miasto byłoby szalone , a chyba nie jest ( gabię sie z nadzieją w lustro szukając normalności ) chyba , że jedyny normalny azyl to "srebrzysko" a dom wariatów mamy w kolo
Nawet jak mam odbicia to i tak pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

he he... podobno nie ma ludzi normalnych... są tylko niezdiagnozowani... a więc... może jesteśmy niezdiagnozowani? a "srebrzysko" omijam wielkim kołem... no, chyba że cmentarz... lubię tam chodzić... zatopić się w zadumie, porozmawiać z bliskimi, posłuchać i po prostu pobyć tam... ot tak...

a tak na marginesie niestety nie dałeś poznać się bliżej bo... już my wiemy co "bo"...
pozdrawiam i mam nadzieję że następnym razem będziemy siedzieli przy tym samym stoliku...
:o))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Przy tym samym, ale może innym :) Biorąc pod uwagę tamtą muzykę i śpiew na żywo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

autor chciał przez to powiedzieć że przy wspólnym... nie przy tym samym... bo rzeczywiście otoczenie uniemożliwiało jakikolwiek kontakt poza wzrokowym...
:o))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Zrozumiałam, marrgo, co poeta miał na myśli :). Pobawiłam się grą słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

To ja nic nie wiem, chwilkę mnie nie ma, a Wy się tu bawicie...


ps. grą słów ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

wiem że wiesz... tak tylko sobie poklikałam...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Zapraszamy na warsztaty „Zrozumieć kobietę, zrozumieć mężczyznę” w Pomorskim Ośrodku Psychodynamicznym- http://www.psychodynamiczny.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

dziękuję... mam własnego psychologa...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Masz zapewne najlepszego , patrzysz w lustro ,tak sądże czytając Twoje wpisy
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

a tak... patrze i staram się widzieć to co warte jest widzenia... bo tak jest ok... to moja siła i moja wiara, to mój sposób na siebie i świat... nie zawsze zdaje egzamin ale... częściej "jestem na tak" niż na nie...
więc nadal czekam... aż ktoś zobaczy mnie w tym lustrze...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Odpowiem Heraklitem :). Wszystko jest zmianą, wszystko jest procesem.
U mnie wyglądało to w ten sposób, że potrzebowałem jakiegoś tam zdania sobie sprawy, że jestem ok :). Potem jakiegoś tam magicznego zaklęcia, psychologicznego amuletu, czegoś żeby czuć się nie tylko wartościowo ale i pewnie. A potem już poszło, trafiłem na forum Trójmiasto i spotkałem kilka mądrych osób, które za darmo odwaliły więcej roboty niż jacyś tam spycholodzy.

Jeśli jesteś na tak, to nie ma znaczenia, czy ktoś Cię w tym lustrze ogląda. Jesteś na tak?

http://www.youtube.com/watch?v=5ii_gsMj2aQ

Lubię skóry mojej smak
i fakt, że zawsze jestem na tak
i lubię też, w moich ustach słowo "fuck"

Ps. Jeśli Brzydula tu zagląda to też polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

widzę Zielony ze słuchamy tej samej muzyki...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Też ją lubię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

To zaśpiewacie ją na spotkaniu, poczekamy, zobaczymy, hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

oj... Maria nie da się tak po prostu zaśpiewać... ją trzeba poczuć... a wtedy samo się śpiewa...
http://www.youtube.com/watch?v=nqnCaneLg-s
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

samo się spiewa , fajnie , tylko w moim przypadku w wybitnej osobności a najlepiej w wygłuszonym bunkrze , po cóż innych narażać na atak paniki
miłego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

oj tam... śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... jak powiedział kiedyś Ktoś...
ale rzeczywiście ten "pan" na ostatnim naszym spotkaniu powinien śpiewać w samotności... w wygłuszonym bunkrze... he he he
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

hej tak siedze i czytam te posty mezczyzn i twoje odpowiedzi... I coraz bardziej wydaje mi sie ze tu nie znajdziesz ani milosci ani przyjaciela...

moge byc z Tobą szczera????

milosci nie znajdzie sie przed komputerem, nie znajdziesz jej tez w domu ...

wiec moze zamist siedziec tu i uzalac sie nad wlasnym losem, zapisz sie gdzies!!

idz na basen, na jakis kurs - moze jezyka, a moze komputerowy, moze poznasz tam kogos interesujacego, kto cie zaintryguje, kogo bedziesz chciala blizej poznac. to sa miejsca gdzie nie musizz miec partnera.

Poprostu wyjdz z domu i zacznij cos robic, milosc nie zapuka do twocih drzwi i nie pwoie hej kocham Cie, badz ze mna na zawsze :P a wirtulane znajomosci lepiej odloz na bok, bo tyle sie slyszy o psychopatach :P

Pozdrawiam, i zycze powodzenia w szukaniu milosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

widzisz Wioletko... dziękuję za "dobre rady" ale wiesz, ja że nie szukam miłości w necie... jestem osobą bardzo aktywną i bywa że nie odpowiadam na posty całymi tygodniami bo po prostu... nie mam czasu...
tu po prostu rozmawiam na ten i inne tematy... poza tym nie wiem czy wiesz ale właśnie tu poznałam kilka wspaniałych osób z którymi się spotkałam... ot tak po prostu... na piwie, na kawie... na pogaduchach... więc nie do końca czekam na miłość w domu... bo w domu ją mam.... mam dwóch kochających synów, mam trzy kochające koteczki i całą plejadę przyjaciół którzy kochają mnie mniej lub bardziej taką jaka jestem... mimo że nie zawsze mam dla nich czas...
a tak na marginesie... moją wielką cudowną i zwariowaną miłość spotkałam właśnie w internecie... więc nie jest prawdą do końca że nie można...
pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Tak, tak Wioleto, w tym przypadku trochę trafiłaś kulą w płot. Marrgo to aktywna, atrakcyjna i przemiła kobieta, tak samo jak inne, które bywały na spotkaniach. I jest jak najdalsza od użalania się nad sobą. Aż się usmiechnęłam na myśl o przypięciu jej, Nimfie, czy zielonemu, łatki psychopaty. O sobie skromnie zamilczę, bo mogę nie być obiektywna. Oczywiście możesz mi nie wierzyć, bo mnie nie znasz też.
Internet może być miejscem ryzykownym, tak samo jak mało wirtualne dyskoteki, ale stopień ryzyka, jakie podejmiemy, zależy od nas.
Potwierdzam możliwość znalezienia w sieci wspaniałych osób, tak samo jak w każdym innym miejscu. Nawet tu, na tym forum, poznałam kilka, z którymi przez lata utrzymuję znajomość, którym ufam. Wartościowi, atrakcyjni, godni zaufania i miłości ludzie wcale nie izolują się od internetu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Wtrącę swoje trzy grosze , wspominałem jakoś już przedtem iż poznałem całkiem miłe grono osób właśnie poprzez net , fakt , ze są to osoby rozsiane po Polsce , jednak wciąż utrzymujemy kontakty i to naprawdę od wielu lat , jak ktos jest przy okazji w poblizu kogoś to z przyjemnoscią do siebie zagladamy.Jeżeli wyszukujesz abnormalne osobowości to na pewnoi je znajdziesz , jednak jak widzisz coś co jest "pomiedzy słowami" dostrzeżesz normalnośc i coś co czasem dziwacznie brzmi w dzisiejszych czsach człowieczeństwo w innych osobach m fakt , że nie we wszystkich , ale tak samo jest ze spotkaniem kogoś gdziekolwiek indziej , spotkasz normalnych ( dziwaczne określenie ) o właśnie , dziwaków i osoby od których chcesz jak najszybciej się ewakuować.Taki jest po prostu świat , a czy wirtualny na początku czy z gruntu realistyczny od samego początku , jest to raczej bez znaczenia , taki mały drobiazg nazywany postepem powoduje odmienne środki komunikacji i poznawania , zarówno na początku jak i w późniejszym etapie znajomosci , w dobie wyłączności listów było zgoła inaczej , ale istniejemy aktualnie w innym swiecie
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

dzięki Rut... też Cię lubię...
ale taka właśnie jest prawda... śmiem twierdzić że częściej można spotkać psychola w markecie niż w necie... i w przeciwieństwie do marketu w necie łatwiej się go pozbyć...
ja pozbywam się skutecznie...
:o))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Och, Ach! I ja Was Kochani bardzo lubię i jestem już za Wami stęskniona :))

hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Nimfa... nie jesteś pierwsza... czas chyba się spotkać ponownie... i może Brzydula do nas dołączy...
ostatnio było fajowo tylko... krótko i hałaśliwie...
czekam z utęsknieniem...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Dolączę się na pewno o ile będę strawny dla towarzystwa ( marudny jestem ) nie wiem jak było ostatnio ponieważ , co zapewne nie umknęło uwadze troszkę prędzej wybyłem
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

@ Fenicjan

Pewnie gdybym była wcześniej, czyli kiedy byłes i się krzątałeś, to bym zawołała: Halloo to Myy ;)

ps. ale byłam troszkę później więc mi się nie udalo, hehe. Albo komuś bym kazała Ciebie wołać, hihi.

ps.2 tym razem nie uciekniesz, nie uda Ci się, nie wymigasz się tym razem ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

No właśnie, trza by bylo może miejsce zmienić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

@Wioletta
"...wydaje mi sie ze tu nie znajdziesz ani milosci ani przyjaciela..."

oraz

"... milosci nie znajdzie sie przed komputerem, nie znajdziesz jej tez w domu ..."

Zupełnie niedawno, przeczytałem że miłość jest sztuką. Czyli można się tego nauczyć jak gry na klawikordzie. Parę kartek wcześniej lub później było napisane, że miłość nie jest uniesieniem, ale aktem woli.
Albo ktoś jest zdolny do miłości albo musi tę sztukę opanować. Miłość partnerska jest jednym ze spojrzeń na miłość jako całość. Kolejne spojrzenia to miłość przyjacielska, rodzicielska, własna i wiele innych. Jak z tymi ludźmi, którym zawiązano oczy i kazano opisać słonia. Jeden złapał ze kieł, inny za ucho, inny za nogę. Każdy opisywał co innego a to był jeden słoń. Po co to piszę?

Bo fakt, że sięgnąłem po tamtą książkę, że coś z niej zrozumiałem zawdzięczam również tym ludziom z forum trójmiasto, którzy niby użalają się nad sobą. Więc jeśli znajdę kiedyś miłość, to będę mógł śmiało powiedzieć, że znalazłem ją na tym forum. Mimo, że obiekt mojej miłości erotycznej (czyli to co Ty nazywasz miłością) spotkam np. w kolejce po bułki.

@Rut
W kwestii formalnej. Skoro nie wypowiadasz się na temat własnej psychopatyczności, to Twoje sądy są niewiarygodne.

Swoją drogą, gdyby tak zapytać parę przykładowych osób, które pojawiały się częściej na forum:
Rut (to już wiemy) - oni nie są psychopatami, a o sobie się nie wypowiadam.
Anty - tak, jestem psychopatą, mam psychopatyczny nick
Jurek - czy istnieje coś takiego jak psychopatia? co masz na myśli mówiąc "psychopata"?
Nimfa - każdy jest w małej części psychopatą, to tylko kwestia procentów
Marrgo - przestań gadać o procentach, tylko polej.

Ps. Uwielbiam Was wszystkich :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Zielony, a Ty co sądzisz o psychopatach? hihih

ps. gdzie oni wszyscy są?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

"Zielony, a Ty co sądzisz o psychopatach? hihih"
Nic nie sądzę. Co mam sądzić? Mam poważniejsze sprawy na głowie. Czy wypada jeść mózg łyżeczką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

No tak, on ma poważniejsze sprawy na głowie, a o nas pisze, ale o sobie to już nie

;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Nabierając dystansu do siebie, zaryzykowałby stwierdzenie (jeśli prosisz mnie Nimfo o autoironię):
- zielony: miło że się odezwałaś, doszłaś do ciekawego wnioseku dotyczącego obecności psychopatów na forum Trójmiasto, ale jak tak sobie czytam, to odnoszę wrażenie, że to twoja wypowiedź nosi znamiona zaburzenia struktury osobowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

I to było do mnie?

hmm... do mojej osobowości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Zresztą nie ważne, psychopatka czy nie, psychopata czy nie, a wszyscy mówią, że siebie lubią i to jest tu odpowiedzią na wszystko, hihi.

;P

ps. Zielony nie reklamuj więcej mej zacnej osobowości, bo się wszyscy zaczną mnie bać i powiedzą, że jestem psychopatką ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

@Nimfa
To nie było do Ciebie, tylko do Wioletty, która była uprzejma zarzucić nam ową dysfunkcję. Jakbyś nie zauważyła, to odbijam piłeczkę w sposób serwowany przez przedmówcę.
- nikt mi nie zrobił dobrze w Walentynki --> to ty komuś zrób
- mój/moja mąż/żona mnie nie rozumie --> a ty rozumiesz?
- jesteście psychopatami --> sama jesteś psychopatką

Ps. powinnaś to rozumieć, nieprawdaż :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

prawdaż, prawdaż rozumiem Cię Zielony, rozumiem, przecie wiesz ;)

;P

ps. czy Twe ego poczuło się usatysfakcjonowane mą odpowiedzią?

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

teraz rozumiem, ale przez moment, się zaczęłam zastanawiać już, czy moja osobowość nie nosi oby żadnego znamiona psychopaty, bo te procenty...

;P

ps. Margo to polej coś dobrego hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

he he... moi drodzy... spoko... mogę polać tylko...
po 1) kiedy?
po 2) gdzie?
po 3 komu?
po 4) co?
no i po 5) w co???
:o)))))))

PS
Wioleta reflektujesz? może wtedy zobaczysz jacy z nas psychopaci i czego szukamy w necie...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Hej margo i nimfa kiedy sie spotkamy na jakiejs kawce mam wolny weekend -pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

no! to na co czekamy? ja też weekend jestem free
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

To jak dziewczyny kiedy i gdzie sie spotykamy czekam na jakies namiary a może ktos jeszcze do nas dołaczyc chce??pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

... to który wątek na forum mówi o spotkaniu bo już się pogubiłem :-( , a dwa to wekend już tuż tuz a konkretów mało :-) ...

Do miłego ...

A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

jua sobie przeglądam czekając na konkrety , jak cos to się postaram jakoś
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Hej hej no widze ze koleżanki coś nie odpowiadaja szkoda z checia bym sie gdzieś wyrwała w sobote bo nie czesto mam wolny wekeend w pracy. Jak cos czekam na wiesci pozdrawiam wszystkich buziole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

robotix666@wp.pl jak do łóżka to ja pierwszy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

a co chorowity jesteś?
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

Raczej zdesperowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przyjaciel potrzebny od zaraz...

poza tym na "pierwszego" to spóźniłeś się o jakieś 25 lat...
:o))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...