Szkołę ukończyłam w czerwcu tego roku. Wiele osób pytało mnie o opinię i szczerze nie wiem co mam odpowiadać. Należy zacząć od tego, że szkoła nie istniałaby, gdyby nie córka Pani dyrektor. To ona wszzystkiego pilnuje i pomaga uczniom. Pani dyrektor jest bardzo często niemiła. Gdy zostawała z nami sama na zajęciach siedziała non stop w telefonie lub laptopie, załatwiała na zajęciach swoje prywatne sprawy, jak poprosilo się o pomoc, w ogóle nie potrafila jej udzielić. To niestety nie tylko moja opinia, ale też wielu osób z tego roku. Kompletny brak profesjonalizmu. Pod koniec roku brakowało podkładów i korektorów.Konturówki widziały niejedną grupę. aż strach myśleć ile mają lat. Najgorsze jest jednak to, że na stronie piszą o sobie w samych superlatywach, a nie napisano, że żeby zaliczyć doklejanie kępek rzęs trzeba kupić sobie te kępki i klej do nich, że do pracy dyplomowej trzeba wynająć fotografa i samemu załatwić sobie modelkę- nikt Ci w tym nie pomoże. Jedynym plusem są praktyki na które można bylo czasem pójść i to jeszcze nie zawsze każdy mógł. nie polecam.