REHABILITANT MARCIN ROSADZIŃSKI - OPINIE

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat Pana Rosadzińskiego. Dał mi spore nadzieje na wyleczenie, gdzie inni chcą kłaść mnie na stół operacyjny (chodzi o wielopoziomową dyskopatię odcinka szyjnego). Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 56

Prosze Pana. Rzetelna opinia powinna zawierać opis schorzenia. Sam zapis 'ból kręgosłupa" to za mało. Osoba powinna się przedstawić, bo inaczej nie jest wiarygodna. Proszę wierzyć, że z tym uniknięciem operacji to gruba przesada. Pewne zmiany w kręgosłupie są nieodwracalne. Jeśli krążek międzykręgowy jest wysunięty ponad 50% to w żaden sposób nie da się z powrotem umieścić na swoim miejscu.
Mniejsze wypukliny owszem są do wyleczenia ale wymaga to wielu miesięcy pracy ze strony pacjenta. Rehabilitacja jako taka może jedynie zmniejszyć - i to czasowo- ból.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze wymienić choć jeden zabieg, którego nie stosują inne gabinety. Pan Rosadziński stosuje typowe, stosowane od lat zabiegi. Wiem, bo byłem. Żadnych cudów.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Marcin to bardzo dobrzy rehabilitant. Bardzo dobre podejście do pacjenta, w roli lekarza spełnia się super. Jest to bardzo miły człowiek, który potrafi pomóc niejednej osobie, która ma problemy np. z plecami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Byłem u niego jakiś czas temu z przepukliną dysku. Przyjął z uśmiechem i życzliwością. Pomógł bardzo, także jestem pewien że sie nie zawiedziesz. . Ja mogę polecić z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

On uleczy lepiej https://m.trojmiasto.pl/forum/jan-pawlik-uzdrowiciel-t301556,1,50.html

Ona zahiptotyzuje tak ze wszystko ozdowieje https://m.trojmiasto.pl/forum/Hipnoterapia-Bozena-Backtrog-t666026,1,50.html

A potem bedzie tak https://memy.jeja.pl/411262,cenie-sobie-fachowych-specjalistow.html
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Miałem poważny problem z bólem kręgosłupa, który na szczęście już mi nie doskwiera. Dziękuję personelowi i Panu Marcinowi.

Leczenie choć i nie jest tanie, ale tyle co się czeka na NFZ, to ducha można wyzionąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Co tam się wyrabia ??
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

KakaoGejzer i Koko Domino to WY. Szukałem WAS. Też się wybiorę na promasażyk bo jak Gejzerowi pasi to musi być superandzko.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja miałem przepuklinę w lędźwiowym , silny ból leki przeciwbólowe od 2 lat, ból promieniujący do nogi, byłem wszędzie prywatnie i na NFZ , 3 konsultacje neurochirurgiczne, z jedną decyzją tylko operacje, fizjoterapeuci nie chcieli się już podejmować pracy ze mną bo bóle były duże i po obejrzeniu badania stwierdzali ze tylko operacja. Dr Rosadziskiego znalazłęm w necie na znanylekarz, poszedłem na konsultacje i usłyszałem ze da sie bez operacji. Nie miałem innego wyjścia bo po operacjach słyszałem różne historie, zdecydowałem sie na terapie , potrzebowałem 15 wizyt, teraz nie czuje prawie żadnego bólu , zero leków!!!!!!!!! a mówili że to niemożliwe!!!!! Jestem wdzięczny temu specjaliście i szczerze polecam, on was może uratować od operacji. Z racji doświadczenia powiem tak tylko u dr Rosadziskiego terapia była skuteczna, z tego co wiem a wiem bo szukałem pomocy przez 2 lata to jedyna taka terapia nieinwazyjna w tej części Europy. Najważniejsze ze jest skuteczna. te buraki z konkurencji co piszę cos o doktorze powinni nie ściemniać tylko powiedzieć mi wcześniej ze jest taki specjalisty który leczy kręgosłup nieinwazyjnie i mnie tam wysłać przynajmniej cos dobrego by zrobili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25

Konkretny gosc. Zostalem poproszony o wystawienie opinni wiec pisze- jestem mega zodowolony, bol barkow i kregoslupa minal i moze niedlugo juz wroce do pracy wiec sie zwroci ciut za koszt leczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ja też słyszałam o Panu doktorze i pozytywnych opiniach, które mówiły o tym, że pacjenci unikali operacji. Jest to dla mnie bardzo budujące i myślę że się zdecyduję na leczenie w Gdyni. Muszę się umówić na wizytę...czytając Wasze opinie jednak myślę ze jeśli jest tak dużo pozytywnych, to jednak warto...bo negatywnych nazostawiać każdy może, jednak jeśli ktoś był na tyle zadowolony by zostawić pozytywną opinie, to myślę że coś w tym jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ja mogę polecic... Mnie pomógł. Owszem, na początku sądziłem że nic to nie da, ale stosowałem się do zaleceń i ból pleców (odcinek lędzwiowy mnie zabijał) zniknął za jakąś tam opłatą, nie ukrywam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26

a Kto dziś nie daje złudnej nadziei?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może pani napisze na co pani cierpiała? Taki ogólny opis daje tylko złudną nadzieję ciężko chorym ludziom. I może się pani przedstawi, a nie ukrywa pod nickiem:)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja korzystałam i śmiało mogę polecić! Myślałam że i mnie czeka operacja, co mnie przerażało, ale dało radę obejść, więc...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 29

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście i skuteczna pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

A może pan napisze na co pan chorował? Przysporzy to panu Rosadzińskiemu więcej pacjentów. Pozdrawiam Jacek Chajęcki:)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam bardzo dobry w leczeniu bólu kręgosłupa. Powinien się bardziej reklamować , niepotrzebnie chodziłem 2 lata z silnym bólem od gabinetu do gabinetu. W końcu wysłali mnie do neurochirurga i 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem operacji trafiłem do dr Rosadzińskiego. 3 dni przed operacja nie miałem żadnych dolegliwości. I tak jest do dzisiaj , norwmalnie funkcjonuje bez leków. Dzieku i pozdrawiam doktora Terlecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25

polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 27

tak tak tak polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

Inne tematy z forum

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Boję sie,ze przed problemy z potencją stracę żonę (83 odpowiedzi)

Czy to mozliwe ,ze w wieku 31 lat penis przestaje być posłuszny? Od około pól roku mam z tym...