rewelacyjna pizza - ale niestety obsługa słaba

Druga wizyta. Wchodzimy do restauracji. Żona wchodzi może ze dwa metry od wejścia. Podchodzi do niej kelnerka i pada tekst: "Proszę się cofnąć, stanąć tam (pokazuje na tabliczkę z informacją, "proszę czekać na wskazanie stolika") i poczekać. Ton - lekko władczy. Ja rozumiem, że organizują sobie w ten sposób pracę. Ale nikt nie biegł do stolika, tylko jedna osoba wyszła w stronę sali. A poza tym - co to za tekst do klienta? Co to za forma? Ostatecznie pani zaproponowała nam stolik vis a vis wyjścia z toalet, twierdząc że ma wszystko inne zarezerwowane. Może i tak, ale forma w jakiej całe zajście się odbyło jest dla mnie niedopuszczalna. Nie skorzystaliśmy i długo się zastanowimy zanim znów zaryzykujemy wizytę w Tesoro. A szkoda, bo pizza jest rewelacyjna, mimo wysokiej ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rewelacyjna pizza - ale niestety obsługa słaba

obsługa wręcz fatalna. Zwłaszcza ten pan co słabo po Polsku mówi. Łaske robi,że przyjmuje zamówienie. Nie ma sensu wydawac pieniędzy tam gdzie się nie szanuje klienta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rewelacyjna pizza - ale niestety obsługa słaba

Nie rozumiem, skąd ten brak asertywności. W Tesoro zawsze się wchodzi, woła kelnerkę, żąda wskazania stolika i tyle - a na tekst "proszę się cofnąć, tam stanąć", trzeba było powiedzieć "to się cofnij i zaczekaj, aż ciebie zawołam".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0