rozczarowanie - nie polecam

Korzystalam z oferty portalu zakupow grupowych. W tamtej cenie ok, ale kursy w cenie standardowej absolutnie zawyzone i nie warte ceny. Kosmetyki drogie, a nie wszystkie dobre i trwale. Pani Malgosia faworyzowala niektore kursantki. Do czesci podchodzila tylko raz. Nie dzielila sie jakos specjalnie wiedza, nie udzielala wskazowek. Panowala absolutna dowolnosc w makijazu. Nie bylo wskazowej jak zatuszowac mankamenty. Moglysmy sie do woli malowac wszystkimi kosmetykami w roznej kolorystyce. Moglysmy wyprobowac rozne produkty. Nie doradzano nam jak malowac pod katem typow urody, jakie barwy dobierac. Doradzano nam w momencie promocji kosmetykow. Wtedy bylo indywidualne podejscie. Pani Malgosia proponowala rozne cienie, podklady, roze, ktore zamawialysmy. Ceny koszmarne. Na rynku wiele kosmetykow bardzo dobrych firm, ktore sa trwale, a nie sa takie drogie. Oczywiscie nikt nikomu nic nie wciskal. Same decydowalysmy co kupic. Szkolenie to taki szybki trening z mnostwem kosmetykow. Nie nauczylysmy sie zadnych trikow w makijazu. Podstawowe techniki, praktycznie te same, glownie z cieniowaniem. Kursantki sa proszone o pisanie pozytywnych opinii na forach.Mozna wygrac kosmetyk za kilkaset zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rozczarowanie - nie polecam

Chciałabym odnieść się do tej wypowiedzi...
Drogie Panie nie chcę wchodzić z "butami" w czyjeś odczucia ale czasami powinnyśmy się zastanowić, czy z byt pochopnymi i nieprzemyślanymi wypowiedziami nie krzywdzimy innych, chociażby psując im reputację na którą często pracuje się "kawał" swojego życia!
Jestem absolwentką szkoły Beauty Art, wyszłam dosłownie z pod "pędzla" p.Małgosi, parokrotnie współpracowałam z Nią jako Jej asystentka i nie mogę zgodzić się z opinią, że jest stronnicza,co wskazywałoby na brak profesjonalizmu - a nie jest to prawdą ! Na takich kursach bardzo często prowadząca jest jedna, a kursantek wiele i gdy dochodzą zajęcia praktyczne nie sposób wszystkim poświęcić takiej samej uwagi, co nie oznacza, że się kogoś faworyzuje. Poza tym niektóre osoby są bardziej dociekliwe i absorbujące, a co za tym idzie skupiają na sobie więcej uwagi..

Z pozdrowieniami dla wszystkich miłośniczek wizażu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1