dzoanna - opinia (1) Byłam na weekendowym kursie makijazu dziennego i wieczorowego. Grupa była... dzoanna super :) (5) Witam Serdecznie, Jestem tegoroczną absolwentką szkoły Beauty-Art i jestem... hanoola po kursie wstepnym (1) Również skorzystałam z kursu z Groupona (2 dni po 8godz. a tak naprawdę po... Ola 26
szkola godna polecenia (1) Goraco polecam kurs weekendowy. W szkole panuje przemila atmosfera i mozna... Emilia rozczarowanie - nie polecam (2) Korzystalam z oferty portalu zakupow grupowych. W tamtej cenie ok, ale kursy... kursantka Beauty Art Gdańsk (1) Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad wyborem szkoły z dziedziny wizażu i... Alicja Borawska Absolwentka Beauty Art Gdańsk (1) Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad wyborem szkoły z dziedziny wizażu i... Alicja Borawska kurs z wizazu (1) Byłam na jednodniowym szkoleniu z wizazu. Atmosfera na zajęciach b.przyjazna,... Malyna Gorąco polecam! (1) Pamiętajcie aby wybrać jak najwiecej zajęć z panią Małgosia Dunder, ponieważ... Anna zdecydowanie polecam (1) Ukończyłam szkołę roczną i jestem bardzo zadowolona. Uzbierałam sobie wiele... wizażystka blondi - opinia (1) Szkoła oferuje ciekawy program,posiada kompetentnych wykładowców. Przyjazna... blondi uczennica - opinia (2) Szkoła bardzo fajna!Dużo można się nauczyć uczennica Szkoła godna polecenia. (1) Profesjonalnie, komfortowo,znakomita atmosfera, 90% czasu poświęcone było na... Małgosia agata - opinia (4) Hej, Jestem dopiero w drugiej LO ale od zawsze mnie interesował wizaż i... agata goha (1) polecam szkolę, nauczyłam się nowego zawodu. Wczesniej sądziłam, że umiem juz... goha blueeye_88 - opinia (1) Witam.Bardzo zależy mi na opinii o Beautyart w Warszawie. Zastanawiamię nad... blueeye_88 Bunia - opinia (1) Jestem zdania, że to jak prowadzona jest szkoła, zajęcia i to czy spełnia... Bunia