roztepy

Jestem po porodzie i zastanawiam sie czy sa jakies dobre kosmetyki na roztepy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

Dość dobra jest Mustella na rozstępy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

ale Mustella jest chyba przed roztępami czyli przeciw nim, a nie na zwalczanie juz obecnych? chyba ze sie myle..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

Ja też jestem po ciąży,ale i przed nią miałam pełno rozstępów na plecach,udach i piersiach.Nie są aż tak widoczne,ale są.Urodziłam styczniu.Rozstępy zostały mi paskudne na brzuchu,ale już powoli bledną i robią się płytsze.Mój wieloletni wyprubowany sposób żeby były mniej widoczne?smarować jak najwięcej preparatami na rozstępy.One już niestety nigdy nie znikną,ale nie muszą być aż tak widoczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

Mustela ma różne preparaty. I jest dokładnie tak, jak koleżanka wyżej napisała rozstępy nigdy nie znikają, dzięki preparatom bruzdy mogą się zrobić tylko mniej widoczne. Mustella w swojej ofercie ma środki, które warto było stosować podczas ciąży, ale są też takie, które warto stosować po porodzie - możesz rzucić okiem znalazłam na jednej z aukcji
http://allegro.pl/item1030137976_mustela_intensywny_krem_na_rozstepy_i_blizny.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

a ja polece cos o niebo tańszego, co przynajmniej u mnie dośc fajnie działa... ziaja z czarnej serii tylko ze są tam kosmetyki celowane ja np. używałąm tego na biust na rozstępy, ale siostra używała na celulitis na uda i pośladki i też sobie chwali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

Zna ktoś jakieś dobre kremy na rozstępy, a przede wszystkim skuteczne, do stosowania jeszcze przed rozwiązaniem? Konkretnie chodzi mi tu o firme i namiar na sklepy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

Rozstępów nie da się już usunąć, można tylko spowodować, że będą mniej lub bardziej widoczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: roztepy

Ja stosowałam krem firmy Dax Cosmetics i mi jak najbardziej służył. Nie jest zbyt drogi, a jest skuteczny, polecam! Możesz porównać ceny i zamówić przez np. cenkowo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...