rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

chciałabym "zamontować" sobie rzęsy w kępkach.
czy macie jakieś doświadczenie ile się trzymają i jakie sa najlepsze bo chciałam przykleić na urlop "wędrowny"na 3 tyg, zeby nie latać z tuszem.
a moze takie rzęsy w kepkach wogóle nie maja sensu, tylko te doklejane 1:1?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

wydaje mi się, że takie zwykłe doklejane kępki nie wytrzymają tak długo :P

i tu lepiej sprawdzi się przedłużanie i pogrubianie rzęs :] (profesjonalne)

koleżanka miała pięknie zrobione :] super to wyglądało - a wcale nie miała jakiś długaśnych :] raptem "10" :] wyglądało naturalnie :] a jednocześnie oczy były "wyraźniejsze" ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

no właśnie tego się obawiam... tylko, ze nie wiem, czy chcę mieć wszystkie pogrubione czy tylko kilka dokleić (nie 1:1, tylko moz eco drugą - tak myślę, może będzie trochę taniej niż tych 1:1)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

Kepki nie trzymaja sie dlugo, mi zawsze odpadaja po nocy, gora nastepnego dnia. Pozatym czasem sie odklejaja i dziwnie to wyglada a sie nawet tego nie zauwazy. Mozesz przeciez wziac tusz i male lustereczko ze soba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

noby mogę, ale nie chcę... bo nie uśmiecha mi się dźwiganie przez 3 tygodnie na własnych plecach plecaka z całym stadem pierdół, bo przeciez nie jest to tylko tusz i lusterko... do kompletu wchodzi: zalotka, waciki/ chusteczki do demakijażu, lusterko tusz. i tak droga selekcji wyszło, że chcę chociaż kilka takich rzęs przykleić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

Można "zamontować" połowę normalnej ilości rzęs metodą 1:1 za 80zł, profesjonalnie i ładnie w gabinecie, kontakt na stronie:

http://www.kosmetykaprofesjonalna.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rzęsy kępki jakie i ile czasu się trzymają

Jak pisałam w innym wątku o rzęskach - ja sobie w zeszłym roku zrobiłam w salonie http://www.pinkystudio.com.pl/ tzw. ramę, czyli kilkanaście rzęs na jedno oko, wyglądało super bo oko podkreślone a nie było widać żadnej sztuczności, wyglądało to rewelacyjnie :) miało się trzymać do 6 tyg u mnie trzymało się 3miesiące :D ale podkreślam ja zmywałam makijaż wodą z mydłem, nie używałam żadnych mleczek, toników czy innych płynów do demakijażu ;P i zdecydowanie jest to idelna opcja na wesele czy wyjazd :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

rzęski od Magnitica Lashes i ich klej Beton - połączenie idealne, trzymają się bardzo długo 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama nie odważyłabym sobie zrobić, dlatego poszłam do salonu Madame Art, jestem bardzo zadowolona z efektu :)polecam podejść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...