sala

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Dziewczyny, poszukuję sali na ok 60-70 osób, organizuje wesele sama, kucharki, strojenie etc. zależy mi zeby była elegancka i jasna, słyszałam że można wynająć gdzieś salę nad morzem ;-)) jesli któaś wie cos na ten temat proszę o namiary na priv. Byłam w sobotę w Czardaszu na Przymorzu, fajnie.... ale chce mieć jakieś inne miejsca do porównania, dziękuję pięknie i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala

Czy możesz mi napisać jak było w Czardaszu? Zastanawiam się nad tym miejscem, ale z tego co widziałam jest podział na dwie sale. Czy to nic nie utrudnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala

jest nie źle sala jest kwadratowa, jasna na ok 80 osób, nie wiem jak z tą "drugą" sala bo była jakaś impreza i nie chciałam za bardzo tam zaglądać, wybiorę się w tygodniu i sprawdze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sala

To wesele było u góry czy na dole, bo mi zaproponowano na dole. Jedna sala ze stołami (całkiem fajnie to wygląda), ale osobna sala do tańczenia.
I nie wiem czy to by nie przeszkadzało, że są dwie sale na jedną imprezę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...