salon ELJA we Wrzeszczu

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
HejJ Drogie forumowiczki!Czy któraś z was szyje sobie sukienusie w salonie ELJA we Wrzeszczu? wydaje mi się ze maj aprzyzwoite ceny ale nie wiem, jak to przekłada sie na jakość sukni. nIe byłąm tam jeszcze ale kusi mnie ich oferta. a moze macie jakieś inne namiary na szycie sukien? Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

ja szyłam tam moją,bardzo szybko mi uszyli i soldnie.kupilam tam tez buty i ozdobe na szyje.i welon.polecam pania Aniez tego salonu-mega fajna kobitka.doradzi dobrze.zaplacilam1200 zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

Dzięki! A nie wiesz czy mozna potem zostawić u nich suknię w komis?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

byłam tam i z gotowych sukienek nic mi się specjalnie nie podobało, z szyciem nie wiem, za to babki są tam przemiłe, doradzają, pomagają, rewelacyjna obsługa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

w komis?nie sadze,bylam tam pare razy,nie slyszalam nigdy o tym.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

Bo tak sobie pomyślałąm, ze skoro uszją mi tam suknie to można im potem odsprzedać, słyszałam że niektóre salony stosują taką "politykę".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

Pewnie podjąde do tego salonu skoro taka miłą obsługa i babki doradzają, dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

aa to nie skupuja ich spowrotem.mozesz miec swuj wzór sukienki ze sobą.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

ok, dzięki. Właściwie to mam jeszcze trochę czasu do wrzesnia ale mój pan się niecierpliwi i marudzi bym juz coś znalazła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

ja tez jestem zachwycona obsluga i jakoscia sukienek. Poszlam ze zdjeciem za 3000 tys, a place 1200 i jest super. Mam nietypowa figure i wszystko profesjonalnie dopasowane! W ciemno polecam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

Ja tez bylam zadowolona z przedewszystkim jakosci i ceny w Salonie Elja.Poza tym faktycznie mila obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

ja tez polecam,w srode mam przymiarke a na 14 czerwca ma byc gotowa,ceny przystepne i obsluga super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon ELJA we Wrzeszczu

radze Ci zacznij juz szukać, warto najwpierw poprzymierzać przeróżne fasony, nawet te na które byś wczesniej nie spojrzała, i zobaczyć jak na Tobie leżą i jak sie czujesz, no chyba ze juz masz jakąś na oku aby uszyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...