salon Elja

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Dziewczyny, co myślicie o salonie Elja we Wrzeszczu (w starym centrum handlowym za mc donaldem)? Warto u nich szyć suknię? Wywiązują się z umowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon Elja

Ja u nich szyję sukienkę i w czwartek ide na 1 przymiarkę. Zdecydowałam się na ten salon bo szyły tam sukienki 3 moje koleżanki i żadnych problemów nie było....mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie. Obsługa b. miła, wybór mniejszy niż w tradycyjnym salonie ślubnym ale to przez to że szyja na miare myle ze jesli ktos ma jakis projekt własny to oni go zrealizuja.....:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon Elja

Ja tam szyłam i nie było żadnych niespodzianek, wszystko na czas i suknia była taka jaką chciałam!!!!Polecam ten salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon Elja

dzieki bardzo dziewczyny wiecie jak to jest przed śłubem, stres niesamowity, tym bardziej ze chiałoby sie żeby wszystko bylo idealne:)
a na pewno sukienka:0) dlatego kazda opinia jest pomocnaagi napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon Elja

Aleks bedę wdzięczna jak w czwartek opiszesz swoje wrażenia po pierwszej przymiarce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon Elja

ja w salonie elja tylko mierzyłam suknie, ale krawiec z tego salonu wydaje mi się dobrym grawcem, sukienki sa ładnie uszyte i dobrze wykończone :)
z rozmowy z nim wynikało, że szyje już bardzo długo i zna sie na rzeczy :) poza tym zawsze bacznie się przygląda każdej klientce ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon Elja

Zgadzam się z Witch w 100%. Jak byłam na zdjęciu miary krawiec był bardzo pomocny doradzał mi co jest dla mnie najlepsze:) z czego się b. cieszę. W czwartek dam znać jak było...pa,pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.