salon beauty

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
dziewczyny słyszałyście coś na temat salonu beauty w gdańsku lub we wrzeszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

pewnie ja zarezerwowalam tam sukineke na czerwiec nie mam zadnych zastrzezen(a wczesniej zwiedzilam wszystkei salony w gdyni) panie sa mile ceny przystepne sukienki tez niczego sobie z tym ze jest tam tylko jedna przymierzalnai wiec warto wczesniej zadzwonic i sie umowic zebys nei musiala czekac w kolejce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ja nic tam dla siebie nie znalazłam , bardzo skromny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

a ja w dwoch salonach znalalzlam 3 sukienki potem mialam dylemat ktora wybrac kazda z nas jak widac ma inne odczucia ja w agnes wsrod 200 sukienke nie znalalam zadnej nie podobalo mi sie kompletnei nic a w beauty wsrod 20 az 3 wszystko zalezne jest od naszych gustow oczekiwan wiec trzeba chodzic ogladac przymierzac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Dziś byłam, ale to nie to co FARAGE, głównie gorsety w Beauty mi się nie podobały, ale spódnice spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

w farage wlasnie nie podobaja mi sie te przezroczyste gorsety kojarza mi sie z bielizna a tak ogolnie to sukienki fajne szalowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

jesli sie orientujecie salon beauty ma jako jedyny kolekcje sukienek firmy papilio , www.papilio.ru, sukienki sa inne niz wszystkie mi osobiscie sie podobaja ale normalne ze kazda z nas ma inny gust :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Nie ma co rozmawiac o gustach - jesli chodzi o fasony to trzeba samemu stwierdzić, czy się podobają. ALe jeśli chodzi o obsługę itp to polecam z całego serca! Sama zamawiałam tam na kwiecień, nie mam zastrzeżeń i nie słyszałam też aby ktokolwiek miał.. Moim zdaniem fasony (obok agnes) maja najbardziej kobiece, wdzięczne i ogólnie w moim stylu ALe trzeba się pzrekonać naocznie, bo jak napisałam - gust to gust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

ja mam tam zarezerwowana suknię na sierpień
jak na razie jestem zadowolona ze współpracy, wszystko bez problemu, panie bardzo miłe, pomogły mi we wszystkim co chciałam, były mna zainteresowane i zachęcały do przymierzania róznych modeli sukien

słyszałam czasami złe opinie na temat salonu i obsługi, ale na wlasne oko, wszystko si :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

W Beauty zachęca bardzo cena i sama już nie wiem. W Farage musiałabym dopłacić 500 zł i jeszcze dziewczyny straszą, że mogę mieć problemy ze zwrotem kaucji. Sama już nie wiem!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ewa - gorset mogą Ci uszyć bez elementu przezroczystego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

w kwietniu bierzemy ślub a juz w grudniu odwiedziłam salon beauty w gdańsku. Panie bardzo miłe same zaproponowały mi modele sukienek odpowiednich do mojej figury. Panie są do bólu szczere i jezeli w którejś wyglądałam jak "kosmitka" od razu mówiły. polecam ten salon, zreszta mi go poleciły moja przyszła szwagierka i kolezanka, która w sierpniu brała ślub. Ja jestem bardzo zadowolona, a jezeli chodzi o cenę to trafiłam na promocję i za wypożyczenie jakiegokolwiek modelu płaciło się 500zł oprócz tego pobierają kaucje zwrotną w wysokości 250zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Też trfaiłam na ta sama promocję i też mam słub w kweitniu:) Dlatego uważam że cena była baaardzo zachęcajaca, sukienki również:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

witam serdecznie

Sama wypożyczałam tam sukienkę, w Gdańsku. Panie tam były bardzo miłe i dużo umiały poradzić. Uważam że wybór jest duży i każda coś znajdzie

Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ja byłam dziś w tym salonie a właściwieto w dwuch salonach Beauty.
Ponieważ byłam tam wcześniej chyba dwa razy i mnie totalnie olali to stwierdziłam, że dziś dam im jeszcze jedną szansę bo trzeci raz nie chciałam być traktowana jak powietrze:))
Szczerze to sie mile zdziwiłam bo było bardzo miło. Pomierzyłam i już wiem czego szukać i w jakich fasonach mi najlepiej bo panie mi doradzały i trafiły w mój gust. Niestety żadna suknia nie powaliła mnie na kolana, ale to dopiero pierwszy dzień buszowania w salonach ślubnych więc mam nadzieje, że znajde ta jedyna.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

AAA jeszcze coś . Jeśli chcecie mierzyć suknie to trzeba zabrać jakieśswoje pantofelki chyba ,że chcecie tak jak ja ubierać po kim innym dyżurną parę:((
Ja już wiem i ide jutro dalej szukac z butami pod pachą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

ja tez tam byłam i niestety nic mnie nie powaliło na kolana... Z resztą jak przyszłam pierwszy raz to pani powiedziałażebym przyszła innym razem bo to jeszcze za wczesnie - 6 miesięcy na przód... wcale tak nie sadzę, odrazu się zeźliłam...
Moja bratowa i dwie koleżanki były jednak zadowolone z obsługi i wyboru...
A w Beauty we Wrzeszczu rzeczywiście maja suknie Papilio jedyni w 3mieście.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Panie z Beauty bardzo pomocne. Dopasują fason, kolor i wogóle wszystko do typu urody. Jesli jest źle powiedza prawdę :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ok. ale te Panie również nie doradziły przyczepienia ramiączek do gorsetu, który później cały czas się zswuwał..pomijając już fakt, że gorset po kilku poprzedniczkach był totalnie połamany, a w salonie nawet nie wymieniono fiszbin..suknię podłożono ponieważ była za długo, po czym w trakcie wesela okazało się że była to tylko fastryga, która się rozleciała i Panna Młoda walczyła z za długą suknią..to tyle...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ok. ale te Panie również nie doradziły przyczepienia ramiączek do gorsetu, który później cały czas się zswuwał..pomijając już fakt, że gorset po kilku poprzedniczkach był totalnie połamany, a w salonie nawet nie wymieniono fiszbin..suknię podłożono ponieważ była za długo, po czym w trakcie wesela okazało się że była to tylko fastryga, która się rozleciała i Panna Młoda walczyła z za długą suknią..to tyle... a i jeden drobiazg.. w suknie w rozmiarze 38 wciskają dziewczyny w rozmiarze 42..po takiej akcji gorset jest już chyba do niczego..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

czy moze ktoras z was orietuje sie gdzie w necie mozna znalesc ich sukienki.. byłam w beauti wczoraj i spodobały mi sie 2 sukienki ale chciałabym je moc sobie jeszcze przypomniec bo po tylu przymiarkach to juz mi sie wszystkie mylą . Pani podała mi nazwy Michel i Ramona ale nie sam salon nie ma strony internetowej a z jakiej kolekcji one sa to nie wiem no i same nazwy nie sa zbyt unikalne wiec mam spory problem zeby je znalesc :/... pomocyyy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

niestety salo nie nie ma swojej strony wiem ze maja tam suknie firmy papilio ich strona to ww.papilio.ru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ramona jest nsuknią firmy GALA www.suknieslubne.pl , jeszcze jej tam nie ma bo to kolekcja 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

wypożyczałam tam sukienkę, obsługa na medal

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Sukienkę w Beauty wypożyczałam w 2005r , czyli niedawno , suknia wogóle nie była przygotowana czyli- niestety dopasowanie było na ''fastrygi'' i cały gorset się rozleciał w trakcie tańca , szczęście , że przezorna mama miała ze soba '' sprzęt krawiecki '' inaczej końca wesela bym nie doczekała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

hmm no to nieciekawie trzeba bedzie wszystko dokladnie obejrzec i sprawdzic ah ja widac w kazdym salonie robia jakies numery jak pieniadze wchodza w gre to zawsze cos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

a odbierając sukienkę przed ślubem niezauważyłaś że jest tak beznadziejnie przerobiona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Zauważyłam , ale krawcowa powiedziała , że inaczej się nie da i że zawsze tak robi , i niby jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

no rzeczywiscie a [przed slubem juz nic nie zrobisz kurcze teraz to mnie nstraszylyscie chyba pojde tam jeszcze raz i zapytam o szczegoly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Też się wcześniej o wszystko podpytywałam , a panie zapewniały , że mam się nie martwić , że będzie wszystko dobrze a tu taka skucha. Moi znajomi twierdzą i teraz przyznaję im rację , że oni mają te suknie mocno ''użytkowane'' i same z siebie się rozlatują .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

hmm mysle ze w kazdym salonie suknie sa wypozyczane po pare razy to chyba normalne ze chca zarobic jak najwiecej a jak widac i nawet w bardzo dobrym salonie mozemy sie spotkac z duzym numerem ja mysle ze jak odbiore od nich to zaniose do mojej znajomej fachowej krawcowej zeby ocenila co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

a czy wie moze ktos jakie inne kolekcje oprucz papilio mają w beauti??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ewa, a zdążysz po wypożyczeniu iść do krawcowej, bo oni chyba przed samym weselem oddają suknię do wypożyczenia, i chyba nie będzie czasu na jakieś poprawki, a pon. wtorek trzeba zwrócić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

odbieram sukienke dzien [przed slubem wiec mysel ze krawcowa w razie draki poswieci pare godzi i dokona jakis poprawek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Ja też mam podobne wrażenia. Panie próbowały wcisnąć mnie w za mały goset, a jak mówiłam, że za ciasny, to powiedziały, że za mocno związały. Poza tym weźcie pod uwagę, że w Beauty trzeba jeszcze dokupić specjalny stanik, gdyż tył sukni jest obniżony, a to kolejny wydatek. W Farage nie trzeba stanika, gdyż gorset doskonale trzyma biust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

To fakt, do tych gorsetów potrzebne są specjalne staniki.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Co do salonu to naprawde mozna znalezc kilka ladnych kiecek. Ale powiem wam gdzie sa śliczne sukienki. Jast taki mały salonik w Kościerzynie. Są tam naprawde prześliczne sukienki i ceny zdecydowanie niższe niż w 3mieście. Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

jak gorset mogl sie rozleciec?to nieprawdopodobne? To takie rzeczy sie zdarzaja? ja tam bylam i wydawalo mi sie ze suknie sa calkiem solidne a obsluga wyjatkowo pomocna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Poproszę jakieś świeże opinie o salonie Beauty we Wrzeszczu :)
W jakim przedziale cenowym można znaleźć tak suknie? Interesuje mnie kupno a nie wypożyczenie. Jak obsługa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: salon beauty

Mogę polecić ten salon z czystym sumieniem. Co prawda wypożyczałam tam sukienkę. Pani która mnie obsługiwała podczas przymiarek była bardzo miła, służyła pomocą i fachową radą. Sukienka czysta, przygotowana na czas. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....