samotna matka skazana jest na samotność?

Czy faceci interesują się kobietami z dzieckiem?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

@emenems:

Bardzo "optymistyczna" wypowiedź dla potencjalnych kandydatów na "jeleni, którzy będą niańczyć cudze bachory"*

De facto - najistotniejszą rolę (poza zaangażowaniem oczywiście) gra tu wiek dzieci. Jeśli są w wieku "kumatym" - to obawiam się, ze masz rację.
Najgorszy tato pozostanie Tatą - a ten drugi to tylko przydupas mamy.

(*) tak skwitował znajomość z moją koleżanką pewien koleś, kiedy dowiedział się, ze ma 2 dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

partner rodzica jest partnerem rodzica, nie ma co udawać matki ojca brata siostry ciociu wujka itp. ma rolę, jest partnerem rodzica i tyle, a próbowanie na sile odwrócenia natury do góry nogami nigdy nie kończy się dobrze- lepiej od początku przyjąć założenie, ze rodzice to rodzice, nieważne ze ojciec nie ma kontaktu z dzieckiem, a partner matki jest cały czas,pomaga wychowuje, ojciec to ojciec - koniec i kropka, tego się nie przeskoczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

pewnie masz racje jak pisalem to dlamnie nowe wiec zobacze kiedys jak to jest jesli poznam taka kobiete z dzieckiem ale jednak zgadzam sie z toba bo mam swoje dzieci i je kocham najbardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

myślę że szacunek i zwykłe lubienie to podstawa, miłością bym tak nie "szastała", dlaczego ma byc im źle?

uważam że miłosc do dzieci partnera albo przychodzi z czasem albo wcale, ale jak ktoś będzie mówił po roku że kocha to nie uwierzę w to
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

no tak ale one w tej nowej sytuacji raczej tez powiny zobaczyc ze nowy partner mamy je akceptuje i szanuje moze milosc pokochanie to fakt niewiem jeszcze nie bylem w takiej sytuacji moje dzieci sa a ja mysle co dzien czy niejest im zle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

oj daleka jestem od pokochiwania dzieci partnera, lubic i szanowac tak, miłosc to zupełnie co innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

to milosc a dzieci jak dzieci sa poto zeby je kochac i pokazac ze sa kochane wiec jesli facet cie pokocha to powinien dzieci tak samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

moja teściowa została wdową w wieku 50 lat, z dwomadorosłymi synami aczkolwiek mieszkającymi z nią w wieku 55 poznała świetnego faceta, nie wyobrazala sobie ze kiedykolwiek będzie z kims innym niż jej mąż, i jest bardzo szczęsliwa - nigdy nie jest za pozno ! ale jak psize kolezanka, trzeba wyjsc do ludzi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Dzieci już chyba "odchowane", więc weź się za siebie!
siedzenie i ryczenie w fotelu nic nie zmieni, idź gdzieś do ludzi, no wszystko jedno czy wolisz bibliotekę czy siłownię, czy może shopping :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

ja właśnie jestem taką samotną matką z dwiema córkami .
mam 37 lat a czasem czuję że brak mi sił ,samotność coraz bardziej mi dokucza i boli najgorsze są wieczory gdy dzieci już śpią a ja sieidzę w fotelu i łzy płyną mi po policzkach ja boję się przyszłości
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Ukochane dzieci potrafią dorosnąć i mieć swoje życie.
A poza tym,bez względu na ich wiek - samotna mama jeszcze jest kobietą i pragnie seksu,którego nie zastapi nawet najbardziej wspaniała relacja z dzieckiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Samotna matka nigdy nie będzie już sama!!! ma przy sobie swoje ukochane dzieci, które potrafią wszytsko wynagrodzić!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

samotna matka nigdy nie jest skazana na samotność . pamiętaj że są ludzie w takiej samej sytuacji jak TY I NIE MOŻNA SIĘ TYM ZAŁAMYWAĆ. Są również samotni mężczyźni szukający takich właśnie kobiet, gdyż nie zawsze życie pisze tylko fantastyczne historie. z wielkim szacunkiem dla Ciebie. Witek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Witam jestem przekonany ze tak moze nie wszyscy faceci ale zapewniam ze sa tacy na 100%
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

No tak z puszką w ręku to raczej z bzykania nici ha ha .A dziecko to co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

z dzieckiem raczej nie, trzeba wiedzieć z kim się bzykać :-) a jak się nei wie to się ma co się ma haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

A ja odnoszę wrażenie iż panowie widząc kobietę niezależną finansową ,materialnie uważają ją za zbyt dominującą tak się sprawdza w moim przypadku ponieważ mam bdb pracę mam gdzie mieszkać to i tak jestem sama ale cóż jak przedmówca napisał głowa do góry i idę dalej bo życie nie czeka tylko ucieka,Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Też nie mam z tym problemu jest wiele facetów, którym to absolutnie nie przeszkadza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Nie jestem pewna czy to kwestia tego czy mamy dziecko czy nie. Ja znam kilka kobiet bezdzietnych - już ok. 40tki - ładne, zgrabne, mądre i sympatyczne lecz same. Może kobiety stawiają teraz zbyt wielkie wymagania... ?, często się zastanawiam "co z nią nie tak" i nie mam pojęcia dlaczego tak jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Teraz coraz więcej samotnych matek i ojców, którzy mogą złączyć się w pary i było by ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...