sanatorium Alma

witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 13

Justyna - są tak różne komentarze. Jaka jest Twoja opinia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak było ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wolne miejsce, mogę kogoś zabrać. Mój kontakt: angela041084@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 02.01.2020 z Łowicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez jade w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam turnus od 03.01.2020 jadę z Torunia.Dziwi mnie jedynie dlaczego jedni zaczynają turnus od 02.01 a inni od 03.01 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę z Torunia od 02 01 2020
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam turnus od 02 01 2020 jadę z Torunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Olecka 3go stycznia. Aż się boję, po tym co tutaj przeczytalem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mam turnus 3 stycznia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma się czego bać. Pokoje są w miarę, jest czysto oprócz tego że są stare dywany... I bardzo ciepło, okna cały czas otwarte, co 2 dni Pani sprząta. Zabiegi nawet skuteczne, pomogły mi z bólem. Obsługa młoda pierwsza klasa wszyscy mili i życzliwi. Byłam w październiku. Jedzenie smaczne ale czasem małe porcje - niedaleko jest żabka można iść na Hot doga w razie niedosytu... Pozdrawiam i życzę pozytywnego nastawienia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam jechać 21 lutego ale jak poczytałam opinie to się boję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...Pacjentka... skoro było tak Źle to wysyłaj do departamentu do Warszawy, bo samo straszenie na forum ludzi niczemu i nikomu nie służy.
Byłem dwukrotnie w Almie i uważam że nie jest źle. Wyżywienie dobre, zabiegi 4plus,rehabilitanci mili , a co do lekarzy za każdym razem miałem miłych i służących pomocą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zgadzam się z panem. Byłam we wrześniu 2019. Horror, robactwo, nieprzyjemne rehabilitantki, zwłaszcza jedna z sali gimnastycznej,
a o lekarzu prowadzącym nie wspomnę.
Nie wymagałam hotelu pięciogwiazdkowego , ale to co tam zastałam to jakieś nieporozumienie. Mam cały zestaw zdjęć, którymi mogę to wszystko udokumentować. Nie złożyłam skargi do ZUS , bo szkoda mi zdrowia żeby przez to przechodzić.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jadę z Torunia 2 styczni 2020 czy ktoś jedzie w tym terminie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żenon
2017-02-13 19:29:46
witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
Jedzenie smaczne, można spokojnie się najeść. Miłe panie na stołówce, a jedzenie bardzo urozmaicone, praktycznie na obiad nigdy się nie powtarzało. Warunki mieszkaniowe normalne, czysto, często sprzątane pokoje.
Na zabiegi wszyscy chodzą na swoje godziny, dzięki czemu nie ma kolejek, wchodzi się praktycznie z marszu. Raz na tydzień wizyta u lekarza, więc w razie czego można jakiś zabieg zamienić.
Obsługa rehabilitantów uśmiechnięta, bardzo pracowita. Szczególnie chciałabym pochwalić masażystkę p. Beatę, to młoda i bardzo uzdolniona terapeutka. Odblokowała mi szyję i bark oraz dała wiele cennych rad dotyczących moich schorzeń. Super dojazd do Gdańska, można np. w sobotę po zabiegach pojechać i zwiedzić. Piękne lasy wokół ośrodka, piękna plaża szeroka, po prostu rewelacja dla osób aktywnych, są ścieżki rowerowe (wypożyczalnia rowerów zaraz w ośrodku obok Vega).
Chciałabym kiedyś tu wrócić. Maruderów nie rozumiem, wydaje mi się, że są to osoby, które ZUS wysłał na siłę i dlatego nic im się nie podoba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sanatorium Alma

Byłem i mi starczalo co dostałem i dodatkowej waży z zupą nie wolalem i jestem facetem co waży ponad 100kg
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sanatorium Alma

To bardzo mało, siedziałam przy stoliku z 4 facetami,az bylo mi ich szkoda, na szczescie mozna prosic o dokladke zupy, wtedy panie ze stolowki dawaly druga waze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bylam w sierpniu. Rehabilitacja na poziomie, jedzenie dosc smaczne, male porcje, bez problemu bardzo mile panie na stolowce daja druga waze zupki na dokladke. Obiekt sredni, mozna spodziewac sie mysz w niektorych pokojach, latem byly wiec jesienia tym bardziej. Miejscowosc martwa jak ta wisla. W osrodku mozna liczyc w pierwszyn tygodniu na jeden wieczorek zapoznawczy I na tym koniec imprez. Po 22 cisza nocna, nie mozna wychodzic z budynku ani przebywac goscinnie w innych pokojach. Mozecie sie czuc jak na kolonii. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej Ania.ja też zaczynam 30 października. Jadę z Wrocławia..myślę że jakoś można przeżyć te 20 parę dni...ja już bylam kilka razy i spotkałam różne warunki ale podstawa to mieć fajna grupę i wypocząć A zabiegi podobno są w Almie calkiem ok.Pozdrawiam Basia z Wrocka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?