sanatorium Alma

witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 13

Witam Zenku! ja również jadę tym samym pociągiem do Almy pendolino o 5.10 z Wawy,to na pewno się spotkamy,pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JadE 5 10 2019 z warszawy pociagiem rano przed 5 pociąg pendolino a może ktoś jedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak było ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można zobaczyć fotki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jak tam jest ? jestem zainteresowany bo dostałem skierowanie, może jakieś szczegóły?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Marek
chyba o innej almie piszesz..byłem już dwukrotnie i jedznie bardzo dobre i dużo ..chyba że zjadasz tone no to sorki masz racje, ale w zeszłym roku i tym porcje były duże.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To k... do hotelu pięcio gwiazdkowego jedź a nie na osierodki zsu tracisz czas. Ciekawe czy w domu masz takie rarytasy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sanatorium Alma

Czy jajko podzielone na pół 2 ziemniaki łyżka marchwi na obiad dla faceta to za mało czy za dużo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej , tez mam wyjazd 06.10.2019 z Bydgoszczy . Może się jakoś zgadamy ? viodre1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, a też naczytalem się pseudonegatywow. Jest czysto, smocznie i miło. Jedzenia nieraz aż za dużo. Zabiegi i fizjoterapeuci naprawde super. Z każdym można się dogadać. Nie lękajcie się, można spokojnie odpocząć, chociaż wieczory się trochę wloka. Pozdrawiam cały turnus 21.02-18.03.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Iza skąd będziesz jechała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Witam. Można prosić o jakieś konkrety, bo mam skierowanie właśnie tam i jestem załamana po przeczytaniu opinii. Dzięki z góry, pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sanatorium Alma

A w jaki sposób można otrzymać pokój w nowej części?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Witam. Bardzo proszę o pani opinię. Po przeczytaniu niektórych nie wiem co mam robić? A otrzymałam skierowanie właśnie tam. Nie spodziewam się 5ciu gwiazdek, czy krewetek i homarów, ale obawiam się robali i mysz. A to że gdzieś są jakieś niedociągnięcia budowlane, czy fuszerka z czasów wczesnego Gierka to nie u mnie w domu, więc też nie problem. Życzę miłego pobytu i pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, też mam turnus od 12-04. Czy ktoś jedzie przez Łódź, chętnie dołaczę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też jadę od 12 kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć, a które pokoje są wg Ciebie najfajniejsze w tej nowej części? no i jak są przydzielane w recepcji po przyjeździe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Marian ja mam 13 kwietnia czy 12 jechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Marian ja mam 13 kwietnia to w koncu kiedy jechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Przebywam obecnie w Almie. Czytając opinie bałam się przyjazdu ale nie jest źle .ja mam pokój w nowej części i jest fajny .w starej są trochę gorsze. Jedzenie dobre A zabiegi mogły być trochę lepsze ale dają co mogą. Jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie