semeko

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
witam przyszlych sasiadow.czy ktos moze wprowadza sie do w2?szukamy sasiadow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my wprowadzamy sie do w6 wiec jeszcze troszeczke ale chetnie poznamy wszystkich z forum zawsze to razniej a i fajnie jak sie juz kogos zna
wczoraj bylismy u znajomych i poszlismy zobaczyc budowe. fajne osiedle

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

witam,
ja już mieszkam na osiedlu Semeko od pół roku. Z chęcią poznam przyszłe sąsiadki. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

a po ile sa tak mniej więcej mieszkania na tym osiedlu ?:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

to zalezy jakie mieszkanie chcesz,ale z tego co sie orientuje,to w tym roku juz duzo wieksze.chyba ok.4000 za metr.zalezy tez ktore pietro,im wyzej,tym drozej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

a my w w4, tez jeszcze troche czasu mamy, a jaki macie metraz? bo my malutki i troche to martwi ale z drugiej strony cieszy ze swoje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

a odbior w 4 kiedy?my w grudniu,juz nie moge sie doczekac.mamy 61 m.w koncu swoje.macie dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

w4 X.2008, ja nie mam dzieci ale chyba w wakacje postaram się zaciążyć
:-) , wiec na nowe mieszkanie wprowadzilibysmy sie z pociechą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my w5, odbiór w V 2008 no i wtedy juz bedzie nasz mały człowiek na świecie :) w jakim jestescie wieku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

czyli jestes w ciazy czy dopiero planujesz?ja mam 25 lat i roczna coreczke.maz ma 32.a skad jestescie?jak mozna wiedziec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my mamy po 28, a teraz mieszkamy w gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my tez z gdyni!!!!!
co do dzieciaczka to jeszcze troszeczke poczekamy ale juz trwaja rozmowy na ten temat ;-))))
mamy mieszkanko malutkie bo 36 metrow ale strasznie sie ciesze bo wrescie bedzie nasze(czyt. bank) juz planuje co i jak
czy wy tez tak macie????????????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my tylko 30m i tez na kredyt ale mowie sobie ze od czegos trzeba zaczac, na tak malym metrazu nie ma zbyt duzego pola do popisu i w sumie wszystko jest ogolnie zaplanowane :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my tez z gdyni.no oczywiscie,ze juz planujemy,wlasciwie koncepcje juz mamy.troszke odmienne gusta z mezusiem mamy,i troche musze go namawiac,zeby bylo tak a nie inaczej.do tej pory mi sie udaje.zobaczymy jak bedzie gdy przyjdzie co do czego.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

ja nie mam takiego problemu, maz zostawil mi decyzje o umeblowaniu, wie ze ja sie interesuje takimi rzeczami i zdal sie na mnie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Dziecko mamy "w drodze" :) mamy po prawie 26 lat, jesteśmy z Gdyni, mieszkanie ma metraż 53 m2, też już z grubsza wiemy co gdzie stanie, jakie drzwi, jakie podłogi, z czego zrezygnujemy ze standardu itp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

dziewczyny wiecie jaki bedziemy placic VAT od 2008, 7% czy 22%? ja sie juz pogubilam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

7%, bo nasza ostatnia transza przejdzie w grudniu 2007 - tak zrobilismy zeby sie ustrzec przed 22%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

dziewczyny a w jakich cenach mniej więcej są do kupienia mieszkania w semeko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

z tego co się ostatnio dowiadywałam w semeko ok 4500 musisz liczyc. w sumie dane z lutego... w grudniu było ok. 3600 więc z miesiąca na miesiąc drastycznie to wszystko rośnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my w listopadzie placilismy 3300za m2, moi znajomi w lutym 4000 za m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

taaa jak sobie pomyśle, że jeszcze półtora roku temu ludzie płacili tam po 2000 za metr to mnie strzela normalnie... wrrrr

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Biznes, wiadomo, że każdy chce zarobić a mieszkania to produkt, na który zawsze będzie popyt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Z jednej stron racja ale mnie cały czas zastanawia to że kiedyś ten popyt musi się skończyć, choćby z racji tego, że ludzi nie będzie na nie stać!!! Co z tego, że chcę, potrzebuje mieszkania itd. jak nie mam kasy na nie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Dominika napisał(a):

> Z jednej stron racja ale mnie cały czas zastanawia to że kiedyś
> ten popyt musi się skończyć, choćby z racji tego, że ludzi nie
> będzie na nie stać!!! Co z tego, że chcę, potrzebuje mieszkania
> itd. jak nie mam kasy na nie.
>
>


Popyt na mieszkania się nie skończy, to tak jakbyś mówiła, że skończy się popyt na chleb czy mleko :) efektem tego, że ludzi nie stać na kupno mieszkania będą bardziej dostępne i elastyczne kredyty - na 40, 50 lat. Ręka rękę myje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Kiedys sie na pewno skończy. Ostatnio czytałam arytykuł w gazecie że w Warszawie ceny mieszkań staneły w miejscu i byc moze zaczną spadac, gdyż ceny są juz tak chorondalne ze ludzie nie chcą tyle płaci.
A raty kredytu nie są aż tak przystepne dla przecietnego Kowalskiego. Częśc mieszkań wykupywana jest przez firmy pod inwestycje.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

NO MY KUPOWALISMY W PASDZIERNIKU 2006,I ZA METR WYSZLO NAM NIECALE 3000.MIELISMY FARTA,BO TERAZ ZA METR BIORA W GRANICACH 4500.POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

no to my mieliśmy szczęście...3 lata temu jakieś niecałe 2500 za metr kwadratowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

i jak tam dziewczynki nastroje???
jestesmy po pierwszej wizycie u architekta
na razie zbieramy kase i planujemy
powiedzcie mi co bierzecie z semeko z wyposazenia bo my sie zastanawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

witam wszystkich ;) jestem Waszą nową sąsiadką ;) W6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

ja tez z w6 a ktora klatka?????
bo my c mieszkania 5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

nastroje rewelka,do grudnia tak niewiele.my ze standardu nie bierzemy nic,jedyne co bedzie to zlewozmywak,ale zmieniony na lepszy.a wy w w6 kiedy macie odbior?ja jakos nikogo z w2 jeszcze nie spotkalam.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

klatka b/9 - I piętro :) odbiór 30. 04. 2009. Na którą stronę macie okna?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Sylwia, chyba się juz "namierzyłyśmy" na forum osiedla

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

tak dokladnie
my odbior mamy na grudzien 2008
co do wyposazenia to jeszcze nie wiemy co0 bierzemy ciagle trwaja "rozmowy" z moim mezem
okna na wschod (tak twierdzi moj maz ) ale ni daje glowy za niego
teraz zbieramy kaske zeby jak najmniej brac na kredyt na mebelki i takie tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

taa wielkie oszczędzanie czas zacząć ;) u nas świeże, bo dopiero dziś podpisaliśmy umowę. a okna tak jak my pewnei. Czyli na Lidla ;]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

mozliwe ;-))))
moj sebo sie smieje ze w kapciach do lidla bedzie biegal
a jak samopoczucie?
bo ja przed podpisaniem kredytu mialam mnostwo watpliwosci czy damy rade i takie podobne teraz juz sie ciesze i wierze ze damy rade.
dominika a ile placiliscie za mieszkanko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

no ja mnóstwo obaw... ale już się też zaczynam cieszyć. Dziś dopieor podpisalismy umowę w semeko, wiec świeża sprawa. Z kredytem działamy w przyszłym tygodniu bo w tym mąż do końca tyg. wyjeżdza i nic już raczej nie załatwimy. może priv gg czy cóś ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

jasne!!!
moj numer gg jest podany
napisz do mnie bo ty nie masz podanego numeru gg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

czesc wam , ja sie wprowadzam do W2 i nie moge sie doczekac. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

w koncu ktos z w2.pozdrawiam sasiadke badz sasiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

witamy
a z u2 do w6 nie jest tak daleko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

pewnie,ze nie jest daleko.podoba wam sie to osiedle?ja jak zobaczylam je 1 raz,poczulam takie pozytywne wibracje,wiedzialam,ze chce tam mieszkac.to byl czysty przypadek.teraz bardzo sie ciesze,ze tak wyszlo.a wy dlugo szukalyscie nim znalazlyscie semeko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

my juz po pierwszej wizycie w redzie wiedzielismy ze chcemy tam mieszkac
osiedle przyjemne ladne ni iblisko do skm czy do autobusu
tylko troszeczke jestesmy zli na siebie bo juz rok temu ogladalismy tam mieszkania(juz bysmy odbierali) a teraz musimy czekac
ale nic to przyjemne czekanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Czesc
czy ktos widzial ostatnio jak idzie im budowa, konkretnie chodzi mi o budynek W4 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Semeko - niedopowiedzenia

Witam drogich sąsiadów, czy wiecie, że podana data w umowach nie jest datą odbioru, a jedynie datą wybudowania? Oznacza to, że nie otrzymacie w tym czasie kluczy, a dopiero po odbiorze przez nadzór budowlany, co może potrwać do 3 miesięcy, gdyż kierownik budowy nie potrafi okreslić dokładnej daty, a jedynie zbywa zbytnio dociekliwych. Wynika to z "cwaniackiego" zapisu w umowie. W ten sposób Semeko zrzuca na innych termin oddania mieszkania, np. brak liczników. Jeśli ktoś nie wierzy niech zadzwoni i spyta pana dyrektora Sucheckiego. A jesli ktos pyta o termin ostatniej transzy, to i tak musi ją wpłacić zanim odbierze mieszkanie i to w ciemno! Dla niedowiarków: - kontakt z w/w panem. Sprawdziłem na własnej skórze! Kazik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: semeko

Witam ja kupilem mieszkanko w W2 malutkie i mam problem bo niewiem czy moge postawic scianke aby zrobic 2 pokoje. Mieszkanko ma zaledwie 31,1.
Znasz moze kogos kto ma takie mieszkanko?? Jakies inspiracje ?

Pozdrawiam Tomek

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...