sklep z nożami

Wie ktoś może gdzie znajdę sklep w 3mieście, z bardzo duzym wyborem noży ? Chodzi mi konkretnie o kunai. Albo gdzie można zrobić noże na zamówienie ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

tajgun - na białej w gdański koło komisariatu
military - na al. niepodległości w Sopocie.

Sprawdź ich strony internetowe przed wizytą, bo nie wiem czy mają to czego szukasz... chociaż powinni mieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

http://www.youtube.com/watch?v=G05QY40fd_Y - możesz zrobić sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Największy wybór noży w Trójmieście masz w military.pl i militaria.pl
Polecam ten pierwszy, robiłem tam zakupy - miła obsługa, dużo towaru, przystępne ceny.

Kunai nie jest nożem (po dowód odsyłam chociażby do wikipedii). Jeśli jakimś cudem znajdzie się w sklepie z nożami, to obok Albionu lub Excalibura:d

http://www.knives.pl - Na forum tej strony masz knifemakerów. Kunai na zamówienie zapewne nie zejdzie poniżej 150zł.
Wersję dla fanów Naruto możesz dostać za 15zł (nie będzie to wersja użytkowa).
Ostrza do rzucania dostaniesz w każdym sklepie z nożami, w cenie porównywalnej do kolekcjonerskich kunai.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

A do czego Ci taki nóż, jeśli mogę spytać grzecznie...

?

ps. pytam trochę z ciekawości, troszkę z racji bezsenności...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

widze ze oboje sobie nei spimy ;P jak to powiedzial Rambo: "-Do polowania. -Na co? -Na wszystko." a tak serio poprostu, do rzucania, trenowania, a jak jakis drech wyskoczy to zeby mu w bebechy wpakowac, a co hahaha :P Poprostu uwielbiam norze i lubie rzucac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

nie jestem fanem Naruto, chodzi o to zeby to byla rzutka, bo podobno są dobre. Na knives jestem zarejestrowany, w military bede meic karte stalego klienta od tego roku a militaria, coz, tam raczej nie chadzam, ale z tego co sprawdzalem, nic nie ma. Wiem ze knifemakerzy moga zrobic ale wlasnie cena. 150, 200 a nawet wiecej. to juz wole zamowic za 50 dolców 3 kunai z Niezniszczalnych hehe :) no tak, kunai niby nozem nie jest, bo bylo narzedzem rolniczym, ale jest uzywane(no dobra, bylo) przez ninja jako rozbijak do scian, hak, noz awaryjny dowalki wręcz a takze czasami jako rzutka i poodbno dobrze sprawdza się w tej roli. Tymbardziej, ze kunaie które teraz mozna kupic sa robione juz jako noze (ostry czubek, obustronne ostrzenie). Szukam jakiegos sklepu mało znanego, bo w paragrafach chyba bylem wszystkich, military, tajgun tez. i nic. militaria przez neta sprawdzalem i to samo.
Co do ogólnych nozy do rzucania-mam z 7-8 roznych zestawow plus kilka pojedynczych rzutek i bardzo chcialem kupic wlasnie kunai. A co do filmikow z YT-dzieki, ale papierkowym w deskę raczej nei rzucę ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Ja się na nożach nie znam, więc nie wiem, gdzie co i jak... ale może w internecie, hmm...? poprostu najłatwiej by bylo znaleść taki jak chcesz, nie uważasz?

Poza tym, to chciałam tylko wiedzieć, czy do rzucania, czy może komuś w plecy, czy może poprostu zbierasz sobie grzecznie noże...;P

?

ps. poza tym i owym, spać nie mogę, więc i dlatego pytam ;)

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

nie rzucaj tylko nikomu w te biedne plecy...

ps. fanem Naruto możesz być, nie przeszkadza mi to

;P


...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

ojej zasnelam na klawiaturze tak ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

nie nie zasnęłam, niewinne kropeczki oznaczają, że jestem w takim a nie innym nastroju, troche myślącym, troche smutnym, może i mocno smutnym, więc są niewinne kropeczki i już...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

do rzucania, w brzuch jak juz, w plecy rzucac nie będę, a zbieram tez, ale do tego uzywam a nei tylko zbieram :) w internecie ? nigdzie nie ma ;) chyba ze zagraniczne strony hehe. bo w polsce to ceizko o to.
Sory za pytanie ale ile masz lat ? strzelam ze między 16-19 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

32


ps. radykalna pomyłka, strzelać nie umiesz

;P

ps.2 skąd taki wniosek, ze 16-19?

hmm...?

a Ty? jak już ja mówię, to i pytam drugą stronę, no słucham, ile druga strona ma lat? 15-35-45?

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

to ja też więcej nic nie powiem ;P

ps. ogólnie bardzo ładnie spiewa, bardzo ją lubię, taki rock alternatywny, fajowa jest (Amy Lee), taki rock, ale troche taki zupełnie inny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

a ja wole Dire Straitsow i Claptona =) polecam ;D a co wiecej mozesz mi powiedziec ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

nic o co bys zapytał ;P

ps. z racji, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie ;)

ps.2 pewnie jak, nie odpowiedziałeś, to masz 55, 15-19 równiez nie masz, wynika to z Twoich wcześniejszych wypowiedzi, bo gdybyś miał to bys mi nie zarzucał, więc pozostaje kwestia, że masz może 60

;P

ps. albo bliżej setki, hihi

ps.4 to jak?

35 czy 45?

czy 60?

hmm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

szczerze ? 17 proszę Pani :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

ja evanescence lubie słuchać jak mam smutny nastrój zazwyczaj, jakos mnie jej głos tak jakoś pozytywnie ładuje, albo pomaga w myśleniu :)

poprostu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

hmm...

całkiem ciekawie, chociaż bym się kłuciła, czy możesz mieć 17;P

ps. proszę podać datę urodzenia!

;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

serio ;) i to od niedawna :) a czemu niby ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

proszę Pani a ja idę spać i odpiszę PAni jutro ! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

a tak tylko, zresztą czy to ważne?

ps. jak na 17, to masz całkiem niezły gust w kwestii muzyki, poza tym, zdziwiło mnie, to, że zarzuciłeś mi wiek z góry i kwestię mojego wysławiania, na podstawie znaków interpunkcyjnych, jeśli sam masz 17, to jakoś mi to nie pasuje, że czepiałbys się takich rzeczy, ot tyle i już!

;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Per Proszę Pana!

dobranoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Jestem ponad pokolenie, ha :P a co do muzyki to uwielbiam starego rocka. Wlasnie najbardziej knopflera :) ale zeppelinow, floydow, ccr, steppenwolfa, creamow, claptona i wieeele innych tez uwielbiam :) prosze pana? To nie ja mam 32 lata ;D tak jakos piszesz jak nastolatka, stad zarzuty co do wieku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Kropeczki bo smutno? A to czemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Jak bym była nastolatką, to bym nie wiedziała, nie poznała, że jesteś ponad wiek ;P

ps. bój, się, żebym nie zaczęła rozwijać swojego analitycznego myślenia podczas rozmowy z Tobą, nie wydaje mi się, że pisze jak nastolatka, no ale cóż...

też mogła bym tak stwierdzic o Tobie, ale nie podejmuje zbyt szybkiej oceny danego "osobnika"

;P

oceniam po dłuższej chwili rozmowy, wtedy lepiej trafić w sedno

Ot co!

pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

No! miałeś iść przecie spać Panie Młody Duchem Wojowniku, a się tu moich kropeczek uczepiłeś ;p

ps. no przecie nie będę tu mówić wszystkim czemu

czemu, czemu, czemu...

bo mam powód i już! Dobranoc.

Trzeba się kiedyś wyspać, nie uważasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Przeciez podobno ktos tu cierpi na bezsennosc? Ta, ale spac nie moge :P no i co wywnioskowalas? Czy za krotka rozmowa? :P mow, mow, nie przejmuj sie, czasem komus obcemu trzeba powiedziec heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Wszystkim taa i tak nikt nie czyta tego xd to napisz na gadu albo fb o xd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

zrobiłam się senna, poza tym jutro kolejna noc nieprzespana będzie, więc trzeba by było sie położyć, podusia wzywa.

A jak to tak, ze Ty mi tu kolejne pytania zadajesz: typu czemu...

A sam nie powiesz, czemu spac nie możesz? hmm...!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

uciekam, bo mnie oczy juz ze zmeczenia szczypią

;P

pa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

ogladalem lot nad kukulczym gniazdem i jakos spac nie moglem :P a to nie moge sie pytac? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Kunai używany był jako broń przez ninja, bo oni wykorzystywali jako broń przedmioty codziennego użytku (duża dostępność).
Czy jest to dobra rzutka? A czy 40 cm narzędzie ogrodnicze wykorzystywane jako hak lub łom może być dobrą rzutką?:))
Rzucać można wszystkim, ale kunai to bardziej broń improwizowana niż miotana;)
Moda na kunai pochodzi z Naruto. Jeśli spojrzysz na gry i filmy sprzed Narutu jako rzutek używa się tam shurikenów.

Użycie rzutki na ulicy?:d
Na ulicy nie prowadzi się walki na dystans;) Wyrzucenie swojej broni nie jest rozsądne i może wkurzyć przeciwników (pojedyncze osoby zazwyczaj nie szukają zaczepki). Rzucanie nożem nie jest postrzegane jako technika obronna:)

Chciałbym zobaczyć jak się tłumaczysz przed sądem, że wcale nie zabiłeś tego pana w sportowym stroju bronią używaną przez płatnych zabójców, ale potknąłeś się i japoński szpadel który właśnie niosłeś na wystawę starożytnych narzędzi rolniczych wyślizgnął ci się z rąk i wbił w przechodnia:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

hahahahahah no to by bylo ciekawe :) do obrony mi to raczej nie potrzebne, poprostu lubie rzucac, a co do tych plecow to naprawde zartowalem ;)
tak wiem, że kunai bylo narzedziem rolniczym ,ale teraz mozna dostac juz w roznych ksztaltach i raczej zrobione na noze :) naruto ? nigdy w zyciu nie ogladalem, nie gralem, nawet nei wiem o co chodzi hehe. a zainteresowanie kunaiami raczej z niezniszczalnych. chociaz wiem ze nie rzucali tam nimi naprawde hehe. niemniej jednak fajny wygląd i mozliwe ze niezle sie tym rzuca, bo dosc ciezka glownia.
Ktoświe gdzie dostanę? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

http://www.goods.pl/?catID=search&search=kunai
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

chodzi mi o cos takiego konkretnie(w sensie wyglad):
http://www.unitedcutlery.com/ProductDetail.aspx?itemno=UC2772&cat=LC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

to może takie?

http://allegro.pl/kunai-x3-naruto-etui-wstazka-anime-i1391507085.html

czy chodzi o jakieś orginalne?

ps. dokładnie takie mają być jak te co dałeś linka? i żadne inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

ale ten chyba ładniejszy;) :

http://pl.ioffer.com/i/naruto-manga-black-kunai-set-new-158624802
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

jak to znalazles ? :D z*******e ! :D zamawiam hah :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

evanescence ? :P ooo :P
SHIPS TO USA AND CANADA ONLY. MUST BE 18.
no i jest problem... jedno i drugie hahaha :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

w sensie, że czarne z taka widocznym przejsciem głownia/rączka ? tak, te co wyslales maja jak dla mnie za maly skok w wielkosci. i nie sa czarne :P i najlepiej-tak zeby byly oryginalne, master cutler, cold steel albo united cutlery robi podobno kunai.
dzieki za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Znalazłeś??? czyli kto?

ps. czyli które to takie zaj...te?

;P

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

czyli dalej nie znalazłeś tego co chcesz...

?

ps. pewnie dlatego, że taki mały jeszcze jesteś, ze nawet sprzedać Ci nie chcą!

;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

sprzedaja wszedzie bo tak malo nei wygladam :P znalazles-pomylilem sie, chodzilo mi o CIebie :P widze ze znowu spac nei mozesz i dzisiaj tylko troche smutno bo raz "..." :P no te ktore wysłałAŚ są dobre tylko nei wysylaja do europy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

No to ja bym spróbowała się skontaktować, napisać maila i może dało by radę, żeby Ci wysłał ktoś.

Wiesz, wszystko zależy, od tego jak bardzo chcesz mieć te nożyki ;)

ps. jeśli bardzo, to próbuj, a nóż widelec Tobie ktoś wyśle, ja tam bym jakiego meilika trzasnęła mimo wszystko, nikt Ci ręki za to nie utnie!

ps. nie ma ten, kto nie próbuje ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

probowalem :P i nic ;( poczekam az wprowadza je w polsce, ewentualnei allegro. co u PAni ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

A tak ogólnie chodzę dosyć często późno spać, więc czy mi smutno, czy nie smutno, to i tak często późno zasypiam

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

no wlasnei zauwazylem :P kac pewnei zasnac nie daje... :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

obyś tylko tymi nożami nikomu krzywdy nie zrobił !!!

;P

ps. cobym nie miała później wyrzutów sumienia, że szukałam noży dla jakiegoś przestępcy ala nindża, poszukiwanego listem gończym!

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Przepraszam bardzo, kaca nigdy nie miewam, bo i też dużo nie pijam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

A tak apropo, to kupujesz noże tylko po to, żeby sobie nimi porzucać, czy posiadasz jakąś ciekawą kolekcje???

ps. to jakieś hobby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

hobby ? hmmm nei wiem sam. poprostu lubie :) no troche ich juz mam :) ale nie kupuje ich po to zeby lezaly. wszystkich uzywam. tymbardzije ze uwielbiam survival :) jak PANI tak chetnie chce rozmawiac to proponuję gadu-tutaj malo wygodnie szczerze powiedziawszy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

Rozmawiam, bo spać nie mogę, a poza tym, znam kogoś, kto zbiera sobie właśnie różne fajne noże, więc tak jakoś mnie ten temat poniekąd "zaczepił", poza tym, z nieletnim???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sklep z nożami

no tak, tak, racja, to moze jeszcze pod jakis paragraf podpasc... hahaha :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze noże z pewnością kupisz na tej stronie https://prestizowakuchnia.pl/japonskie-noze sam tam kupuję i jestem pod wrażeniem ich jakości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pabiś custom knives, Pióro knives, Sadko- ci panowie robią cuda na zamowienie.
Stacjonarnie sklep Blaupunkt chyba tak się nazywa w galerii bałtyckiej na -1 albo strona internetowa hurtownia Szczepan (tam jest wszystko!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat nie znam tej marki ale jestem nieco w temacie noży bo ostatnio szukałam dla siebie nowych do kuchni. Szczególnie, ze moje stare noże już nie za bardzo nadawały się do użytku. Mogę polecić noże Masterchef, najlepiej cały komplet (sama najczęściej korzystam z wiekszego noża szefa kuchni jak rownież z noża do pomidorów). Aktualnie na noże jest dobra promocja w sklepach Netto, szczegóły na tej stronie
https://netto.pl/rabaty-za-naklejki

Można zbierać naklejki i dzięki temu kupić sobie komplet noży w cenie 75% niższej niż normalnie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...