słabo bardzo słabo

Przed wizytą sprawdziłem opinie i nie posłuchalem się a to był błąd. Skorzystałem z oferty servisu i zrobiłem do dwukrotnie- PIERWSZY I OSTATNI RAZ!!!
Na dzień dobry idiotyczny komentarz że auto brudne!!! Deszcz błoto a pan komentuje i pyta czy po servisie umyć?! Bezczelność
Druga rzecz- wciskanie akcesoriów zimowych, bez pytania czy klient takowe posiada. Rozumiem targety i ciśnienie na sprzedaż, ale sprzedawać drodzy panowie to trzeba umieć
Po trzecie- w poczekalni brudno, full naczyń po pozostałych klientach nikt tego nie ogarnia
Po czwarte- brudno w toalecie w której na dodatek nie działa zamknięcie /współczuje komfortu zwłaszcza damskiej części/
Po piąte- obsługa salonu siedzi na biurkach /dwie panie/ faktycznie oprócz mnie i jednej osoby w salonie nie było nikogo, pewnie takie standardy ;(
O cenie nie wspomnam bo trzeba się z tym liczyć i wiadomo że w ASO zawsze jest drogo ale na to byłem przygotowany i nie mam zastrzeżeń.
Ja już na pewno nie skorzystam
A propos przeglądu przedsprzedażowego. Za połowę tej ceny robiłem u innego dealera Volvo identyczny przegląd z tym, że w innym mieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: słabo bardzo słabo

jakoś mnie to nie dziwi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: słabo bardzo słabo

Widać że nie ogarniasz standardów serwisów autoryzowanych.
1. stwierdza że brudne (pod warstwą syfu mogą być uszkodzenia lakieru, które mogły umknąć przy przyjęciu)
-pyta czy myć: jak pada i jest błoto to klient nie zawsze ma ochote czekać dodatkowe 30min, skoro auto zaraz bedzie zabrudzone
2.wciskanie akcesoriów: założyli i kazali zapłacić- mhm, napewno ;)
4. też kiedyś doświadczylem tam syfu w toalecie- niestety ludzie czasem nie potrafią celnie oddać moczu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0