Xc60 - awaria (1) Mimo soboty i końcowych godzin pracy moje auto zostało przyjęte do serwisu i... Xc60 Super obsługa (1) Wizyta w serwisie przebiegła bardzo sprawnie. Doradcą bardzo uprzejmy.... Michał84 Diagnostyka komputerowa (1) Komunikat komputera samochodowego: "wymagany pilny serwis silnika". Podczas... Piotr
Użytkownik VOLVO (1) Byłem kilka dni temu w serwisie Volvo S 60. Fachowa i miła obsługa. Auto... Piotr Nie polecam (1) Nie polecam salonu w Gdańsku. Żeby się nie rozpisywać krótki przykład -... Mex Polecam (1) Umówiłam się na serwis telefonicznie, trochę to trwało ale późniejsza obsługa... Zadowolony klient Polecam serwis (1) Przyjechałem do serwisu na przegląd , zostałem przyjęty o czasie, auto... KLIENT obsługa (1) Jeszcze nie byłem w takim serwisie gdzie jest taka obsługa! odnosiłem... andrzej Zdecydowanie odradzam (3) Słaba obsługa, czekałem 2 miesiące na naprawę, nie dostałem auta zastępczego,... Adam Poniżej jakiegokolwiek poziomu (2) Odradzam, Obsługa klienta fatalna, panowie siedzą naburmuszeni, niechętni do... Klientka artur - opinia (1) Ich habe 2 mal diese wärkstatt besucht mit XC 90 und bin sehr zufrieden.Sehr... artur doradca jasnowidz i gada durnoty (1) Jak mozna wypuscic samochod z gruboscia przednich klockow 3mm i twierdzic ze... lubie volvo Przegląd przed zakupem (1) Wykonywałem ostatnio przegląd przed zakupem. Otrzymałem wydruk z komputera,... Marcin Nie polecam tego pseudo serwisu (1) Przy sprawdzeniu pojazdu tzw. "Serwisant" stwierdził ,że samochód ma złą... Volvo Wyjątkowo nieprzyjemna obsługa w recepcji serwisu. (2) Byłem tam pierwszy raz i ostatni, na usługę serwisową się nie zdecyduję. To... Marek Wszystko w porządku (1) Jeżdżę do serwisu tylko na akcje promocyjne. Ostatnio byłem na obsłudze... AdamK ... (1) Jakiś czas temu chciałem zakupić używane auto dokładnie było to volvo xc 60... Arek Niedobra kawa, ale serwis w porządku. (1) Pod koniec marca robiłem przegląd auta, dostałem b. przyjemny rabat, przez co... Nevada Całkiem dobrze (1) Ostatnio byłem u Drywy dwa razy. Raz na przeglądzie wiosna a wczoraj na akcji... JP słabo bardzo słabo (3) Przed wizytą sprawdziłem opinie i nie posłuchalem się a to był błąd.... v31