slub-fryzjer

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Moze ktos z was zna jakis godny polecenia salon fryzjerski w Gdańsku a najlepiej we Wrzeszczu.

Bardzo bym chciala miec jakies naprawde fajne uczesanie, ktore nie rozpadna sie po pierwszym tancu:)

Napiszcie o swoich doswiadczeniach w tym temaci.

------------
Nevrata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

Witaj, Ja również dołączam prośbę o przesłanie namiarów na dobra fryzjerkę, mieszkam na Przymorzu a może robi jeszcze makijaż ???Dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

Byłam w Gabrielu w Gdańsku głównym - City Forum. Telefonu nie pamiętam. Byłam bardzo zadowolona. Najpierw przed ślubem upięcie próbne..potem bezpośrednio przed. Fryzura wytrzymala do rana i bardzo się podobała moim przyjaciókom. Ja fryzurę swą wybrałam z katalogów z fryzurami no i można liczyć na porade fryzjera. Byłam u Kasi. acha.. współpracują też ze świetną makijażystką, ma na imie chyba magda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

Ja osobiście polecam zakład na Zaspie. Jest to chyba jeszcze ul. Pilotów, koło liceum XV, naprzeciwko stadionu. Ja byłam bardzo zadowolona. Kok trzymał się świetnie jeszcze na poprawinach. Obok fryzjera jest kosmetyczka, która wykonuje piękne makijaże. Również byłam bardzo zadowolona. Fryzjerka ma na imię Magda. Oto nr tel. 5585285. Obie panie mają naprawde bardzo przyzwoite ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

a jakie są ceny:ile za fryzurę i makijaż ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

Za koka płaciłam 35 a za makijaż 30 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

A może ktoś z was korzystał kiedyś z usług fryzjera Filipa? Salon znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej 158.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

ja korzystalam jest bardzo dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

Ja polecam fryzjera na przeciwko ETC - nie czesalam sie tam na ślub,
ale Beata czesze fajnie - wiec na pewno do ślubu tez uczesze świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

a kogo mozecie polecic w gdyni?prosze,pomozcie, bo to kolejny moj nie rozwiazany problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

W Gdyni bardzo dobry jest fryzjer Adam, pracuje w salonie Lauren na ul. Abrahama, ale jest bardzo dobry. Polecam także inne zabiegi fryzjerskie w jego wykonaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub-fryzjer

Oczywiście chodzi o salon LAURENT!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...