slub w ogrodzie

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
zastanawialam sie nad zorganizowaniem przyjecia weselnego a takze slubu, w stylu zupelnie amerykanskim czyli w ogrodzie. mam do tego bardzo dobre warunki, potrzebuje jedynie informacji czy sa w polsce firmy, ktore wypozyczają takie specjalne namioty w kotych mozna rozstawic elegancko stoly, a takze kawalek jakiejs sceny i podestu do tanczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

a czy zastanawialiście sie nad kwestią pogody w Polsce nawet latem aura bywa kapryśna jak byłaby ładna pogoda to fajnie ale jak bedzie lało to juz mniej fajnie - a slonecznej pogody nikt Wam nie zagwarantuje . Uwazam że to za duże ryzyko - można zrobić tak poprawiny ale chyba nie wesele w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

no wlasnie, tego sie troche obawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

No właśnie - myślę że nie ma co ryzykować . Może rozwiązaniem będzie jakaś sala z możliwością korzystania z ogrodu - wiem że coś takiego robią w" Bankowcu" w Jelitkowie sama chciałam tam robić wesele ale dla mnie był trochę za drogo. powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

Ja robiłam poprawiny w ogrodzie było super , cieplutko,milutko super nastrój, sąsiedzi dociekliwi:-) goście w domu się nie kiszą, tylko jest obawa przed pogodą ja trafiłam z pogodą było słonecznie i cieplutko a za to tydzień po poprawinach padał deszcz mało powiedziane padał to lało więc z pogodą to różnie bywa.Chociaż też można się zabezpieczyć przed pogodą np. jakieś parasole czy parawany coś można pomyśleć.
Odradzam natomiast robienie poprawin w lokalu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

poprawiny w lokalu wogole nie wchodza w gre, natomiast co do przyjecia w ogrodzie to myslelismy o ustawieniu takich specjalnych bialych namiotow zwanych tez markizami (ostatnio jest to bardzo modne na wszelkiego typu imprezach integracyjnych) namioty te sa o tyle fajne ze przy upale mozna odslonic praktycznie wszystkie sciany a gdy jest zimno sicany sie opuszcza i wnamiocie jest naprawde cieplo i przyjemnie...... sama juz nie wiem, mam milion pomyslow a czasu coraz mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

No super z tymi markizami!U nas poprawiny miały odbyć sie w domu ale że wszyscy chcieli na dworzu no to zrobiliśmy w ogródku i niebyło żadnego ustrajania a od słońca chroniły ich drzewo.Ale było super!!!
Nie zastanawijajcie się długo wyprawiajcie poprawiny w ogródku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: slub w ogrodzie

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy slub cywilny to wogole slub??? (208 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

Łazienka (44 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac. Prosze...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (135 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?