srebrny młyn

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Witam!
Zaczynam przymierzać sie do wyboru restauracji na wesele. Liczę na około 80 osób. Dziś odwiedziłam Srebrny Młyn na Słowackiego. Czy ktoś mógłby mi coś na temat tej restauracji napisać.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. A może inna knajpa.
Pozdrawiam
Katarzyna

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: srebrny młyn

Ja byłem na weselu tam jakieś 4 lata temu Wesele było na 45-50 gości. Muzyka z płyt. Bardzo fajna kameralna atmosfera, przyciemnione światła coś fajnego... Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: srebrny młyn

Zdecydowanie odradzam srebrny młyn na Słowackiego!Sama wyprawialam tam wesele i nie byłam zadowolona. Jak jest ciepło na dworzu to porażka na sali brak klimatyzacji! ja akurat miałam taka upalną pogode i wiem jak sie meczyłam na sali i goscie także się męczyli. Druga rzecz to kwestia jedzenia nie wszystkim gościom smakuje jedzenie na ostro a akurat w tej restaruacji tak podają nawet jak sie wczesniej powie żeby dania były łagodniejsze nie dociera do nich. Trzecia sprawa to trzeba pilnować na to kto i ile bierze kaw czy herbat ja miałam na koniec wesela spięcie z kelnerami bo mi wystawili taki rachunek za kawe i herbate że aż zbladłam ale oczywiście nie dałam im się oszukać bo nikt nie był w stanie wypić tylu kaw i herbat w upalny dzień na jaki opiewał rachunek.
Ja miałam wesele na 60 osób i było dość ciasno a tu piszesz że około 80 osób to odrau odradzam sala zdecydowanie za mała chyba że chcecie się potykać o siebie :-)
Polecam Żabusie na Żabiance tam i obsługa miła i jedzonko dobre i ogólnie super byłam tam na weselu i było OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: srebrny młyn

Na taką ilość osób polecam Gryf w Żukowie.Ceny są niższe niż wszędzie,kawy i herbaty pijesz do bólu, nie liczą kto ile wypił.Poze tym jest taras więc jeśli wesele będzie latem to można się ochłodzić na tarasie.Znam kilka osób które robiły tam wesela i były bardzo zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: srebrny młyn

Ja tez polecam Gryf w Żukowie byłam tam na weselu i naprawde super obsługa - tylko trzeba szybko rezerwowac sale bo my bylismy w listopaddzie 1999r a wesele mielismy w czerwcu 2000 i juz nie było miejsc no i niestety wynaljelismy srebrny mły który zdecydowanie odradzam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić??? (98 odpowiedzi)

szukamy z moim przyszłym mężem dobrej jakości garnituru.... czy ktoś coś wie??

opryszczka :(:(:(:(:(: pomocy (33 odpowiedzi)

Dziewczyny zawsze wszystko wiecie i dobrze doradzacie,wiec moze i teraz mi pomozecie??? Na kazda...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (34 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...