suknie ślubne

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Czy mozecie mi polecic jakies salony sukien slubnych????? Najlepiej w Gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

Ja bylam tylko w lisa ferrera we Wrzeszczu i jakis jeszcze troche nizej blizej ronda Slowackiego, ale tam nie ma co zagladac. Wczesniej byly watki poruszane co do salonow sukien, wszystko piknie opisane.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

polecam salon sukien "Beauty", W Gdańsku i we Wrzeszczu, mają bardzo duży wybór i ładny:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

tez polecam beauty suknie niczym nie odstaja od innych a ceny konkurencyjne no i jak chcesz wypozyczyc to panie sie nie krzywia jak to sie zdarza w innych salonach, ja juz tam zarezerwowalam swoja sukienke na czerwiec :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

salon Grazyna na Zabiance fajna wlascicielka i fajne modele sukienek ceny wypozyczenia 600-1000 nie pobierana jest kaucja

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

Sylwia gdzie ten salon??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

To chyba jakaś autoreklama , bo suknie są tam z przed kilku lat , po przejściach, jak dla mnie - ochyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

Ja też polecam salon grazyna na Żabiance. Bardzo miła obsługa, szczerze doradzi i ceny w miare. po długich poszukiwaniach sama się zdecydowałam na wypożyczenie sukienki w tym salonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

uważam że nie masz racji, ja osobiście wypożyczałam w Gdańsku i sukienka była cudowna. A jeżeli decydujemy się na wypożyczanie sukienki białej to musimy się liczyć z tym, ze już była noszona. Jeżeli kogoś stać to w tedy można kupić sobioe nowiutka sukienkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

Chyba że mówiłaś o salonie na żabiance:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: suknie ślubne

w jakim salonie wypożyczałas sukienke??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....