system alarmowy Genevo

Czy jest ktoś w Baninie okolicy ktoś kto zna i może pomóc w instalacji, konfiguracji systemu Genevo?
Nie podłączam do innych tematów dotyczących sswin ponieważ tam króluje Satel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: system alarmowy Genevo

Tak, jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież Genevo założył wieloletni pracownik Satela, a tak bardzo próbujesz się od niego odciąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie za bardzo wiem o co chodzi z tym odcinaniem. po prostu szukam kogoś kto pomoże poprawnie skonfigurować system zakładam ze nie jest to to samo co satel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ogromna analogia do prostszych central Satela. Oczywiście inna szata graficzna, minimalnie zmienione nazewnictwo - aby nie być posądzonym o plagiat. Mówiąc o odcinaniu, miałem na myśli, że skoro mnóstwo informacji jest w necie o Satelu, to ktoś kto chce łatwo dostępnej i obszernej pomocy - skorzystałby właśnie z Satela. Skoro Ty dokonałeś innego wyboru - to pewnie analizowałeś wiele aspektów... zanim podjąłeś decyzję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem zmuszony do opierania się głównie na rozwiązaniu bezprzewodowym i tu, w tym przedziale cenowym jest satel parfecta i genevo prima. I o ile w rozwiązaniu przewodowym pewnie bym wybrał po prostu satela, to w bezprzewodówce genevo ( przynajmniej na papierze ) ma pewne przewagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

519-619-596

safeline.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuje za odpowiedź. Wkrótce skontaktuje się ze wskazaną powyżej firmą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...