szczerze polecam

jadam w Tesoro od 4 lat, poleciła mi tę restaurację koleżanka i jestem od tego czasu ich stałą bywalczynią. Menu poza stałym jest również tygodniowe co świadczy o świeżości podawanych potraw, różnorodności i jednocześnie (mimo braku przesady w pozycjach) dużym wyborze dań. Ruch mają bardzo duży dlatego Ci niezadowoleni klienci czekający przed wjeściem na stolik powinni po prostu rezerwować sobie miejsca kilka godzin wcześniej, chyba powinni się raczej cieszyć że pani kelnerka nie ma wolnego stolika - świadczy to tylko o świetnym jedzeniu jakie tam podają i tłumach udających się tam na posiłek. Wystrój restauracji jest typowo Włoski - jak ktoś się czepia to znaczy że w życiu nie był we Włoszech w knajpie np w Toskanii bo tam właśnie tak wyglądają restauracje (zresztą w wiekszych miastach te smaczne i nienastawione na menu turistico też taki mają niejednokrotnie wystrój). Obsługa jest przemiła i ja nie mam im nic do zarzucenia, tak jak mówię mają duży ruch w weekendy w porach obiadowych a to że czeka się na danie 1h to normalne w dobrych restauracjach - no chyba że ktoś woli podgrzewany kotlet z mikrofalówki. Ceny są naprawdę przystępne, nie jest drogo. polecam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szczerze polecam

"Ci niezadowoleni klienci czekający przed wjeściem na stolik powinni po prostu rezerwować sobie miejsca kilka godzin wcześniej, chyba powinni się raczej cieszyć że pani kelnerka nie ma wolnego stolika - świadczy to tylko o świetnym jedzeniu jakie tam podają i tłumach udających się tam na posiłek. "

- powinni się cieszyć, że Pani kelnerka nie m wolnego stolika - LITOŚCI.

olewanie klientów, nie miłe traktowenia, coraz gorsza jakość podawanych potraw - to nie jest normalne w dobrej restauracji!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0