Wybrałam się do Beauty Laser w Gdyni. Najpierw pojechałam na konsultację i próbę laserową. Pani przeprowadziła szczegółowy wywiad, zadawała masę
pytań, ale i spokojnie odpowiadała na moje i cierpliwie wszystko tłumaczyła. Potem próba laserowa - myslałam, że będzie gorzej w sensie bólu, ale było całkiem znośnie. Nastepnego dnia pojechałam na zabieg, robiłam głebokie bikini z linią stringów, oczywiście skorzystałam ze znieczulenia kremem Emla. Minęły prawie 2 tyg. a włoski same wychodzą! Efekt jest po prostu oszałamiający,! Już zapisałam sie na całe nóżki. Jesli chodzi o gabinet - całość sprawia bardzo miłe wrażenie - przytulne wnętrze, czysto, pachnąco, intymna atmosfera, zero skremopwania. Pani , która walczyła z moimi włosami była solidna i dokładna, bardzo sie przykładała do mojego bikini. Gdyby ktoś mnie pytał o zdanie - mogę gabinet polecić z czystym sumieniem. Poza tym, a może przede wszystkim - mają bardzo konkurencyjne ceny i super promocje, ja skorzystałam ze zniżki 25% i załapię się na kolejne 25% przy następnej powtórce w grudniu! I dodatkowo za 4-ty zabieg będę płacić 50% mniej! Tym sposobem do lata będe gładka i nie splajtuję ;-)