Pozytywnie! (1) Jestem po pierwszym zabiegu depilacji u p.Joli. Od razu widać, że to... Maria Nie polecam !!! (1) Miałem robione pachy. Po pierwsze - ból nie do zniesienia (a jestem twardy i... Pan Miejsce godne polecenia (1) Chodzę już jakiś czas i jeszcze nigdy się nie zawiodłam (w porównaniu z... Pinkblue
Super efekty! (1) Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. Efekt niesamowity! Już... Alicja Polecam (1) Zdecydowalam się na depilacje laserowa w ty salonie jakiś czas temu i jestem... Daga Zdecydowanie polecam (1) Zdecydowanie polecam - miło, profesjonalnie i co najważniejsze - super efekty:). Gonia POLECAM ! (1) Długo zbierałam się w sobie, by pójść na depilację laserową. Z lekkim... Pani A. Zadowolona klientka:)) (1) Do Beauty Laser trafiłam z polecenia przyjaciółki i faktycznie nie zawiodłam... Monika mieszane emocje (1) widzę same pozytywne opinie wystawione w ostatnim czasie i nie wiem, czy... majacary mega polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z depilacji. Obsługa bardzo miła i fachowa... brunetka Genialny laser! (1) Jestem pod wrażeniem skuteczności lasera. Po drugiej sesji depilacji ponad... Donata ZADOWOLONA NA 100% (1) Szczerze polecam depilację laserową. Nie spodziewałam się tak świetnych... Kasia Zachwycona! (1) Szczerze polecam gabinet Beauty Laser. To sprawdzone miejsce, i to nie tylko... Zuza Rewelacja! (1) Indywidualne podejście do klienta, zrobiono mi dokładny wywiad, widać, że... Klaudia BARDZO POLECAM! (1) Poddałam się zabiegowi depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona, że... mmm ,,ŚWIAT DEPILACJI LASEROWEJ" (1) Witam serdecznie wszystkich tych,którzy chcieliby przenieść się do"świata... Justyna Żak REWELACYJNE EFEKTY! (1) Polecam depilację laserową w tym gabinecie. Wcześniej korzystałam gdzie... Gonia Polecam, ale... nie wszystkim (1) Kilkukrotnie skorzystalam z depilacji laserowej. Efekt koncowy bardzo dobry,... Joanna Opalanie natryskowe (1) Chciałam polecić wszystkim opalanie natryskowe , jest naturalne i... Sylwia Bardzo polecam. (1) Jestem klientką od niedawna , jednak mogę śmiało polecić . Ala