polecam wszystkim! (1) Jestem po drugim zabiegu depilacji pleców, efekt przeszedł moje najśmielsze... Mario Negatyw. (1) A ja niestety nie jestem zadowolony. alicja87655 :-) (1) Zdecydowałam się na wykonanie depilacji laserowej całych nóg i bikini... Kinga
mika - opinia (1) Ponieważ pani u której miała robione zabiegi nie pracuje już w BL, kolejny... mika gabinet moich marzeń :-) (1) Do tego gabinetu trafiłam za namową koleżanki, która była niezmiernie... Iwka polecam! (1) Jakieś 2 tygodnie temu skorzystałam z usług pewnego gdańskiego gabinetu w... Milena a propos rzęs... (1) Półtora tygodnia temu poddałam sie pierwszemu zabiegowi przedłużania rzęs.... Bogna.G Polecam dla wszystkich chcących pozbyc sie definitywnie owłosienia (1) Mogę potwierdzić że metoda laserowa działa. Już po pierwszej wizycie widać... Ona REWELACJA (1) Wszystkim chcącym poddać się zabiegowi depilacji laserowej polecam ten... gizula75 Naprawde rewelacyjny efekt rzęs (1) Jestem po aplikacji rzęs . Poszłam pełna obaw jak to bedzie wygladać ponieważ... Ewcia Duzy plus (1) Do gabinetu przyszlam z mocno mieszanymi odczuciami, zestresowana i nie do... zetka71 Polecam!!!! (1) Gabinet bardzo ladnie urzadzony a pani Hania przesympatyczna. Robilam bikini... asia Naprawdę polecam! (1) Intensywnie szukałam gabinetu, celem wykonania zabiegu depilacji nóg. To... Iw Gorąco polecam! (1) Gabinet jest bardzo przyjazny i jest wiele promocji, na które, nie ukrywam,... ola polecam (1) Jestem po depilacji całych nóg. Zabieg wykonała Pani Hania K.Depilacja bardzo... justa006 Naprawdę SUPER!!! (1) Sądząc po wcześniejszych opiniach jestem drugim mężczyzną, który wyrazi swoje... michał FANTASTYCZNA OBSŁUGA (1) BARDZO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA!!! POLECAM SERDECZNIE!!!! KASIA szczerze polecam (1) Wybrałam się do Beauty Laser w Gdyni. Najpierw pojechałam na konsultację i... malpusia_1974 JEST SUPPPPER (1) Bardzo miła i delikatna obsługa ( Pani Hania jest super ) ceny OK dla... matio Dobre ceny i miła obsługa ! (1) Polecam z czystym sumieniem ten gabinet !! Miła Pani Hania ,cierpliwie... Pati