Po pierwszym zabiegu depilacji (1) Jestem po pierwszym zabiegu depilacji i wiem, że każda szczera opinia jest... Magia Light Sheer Duet – REWELACJA! (1) Jestem klientką gabinetu Beauty Laser od niedawna, korzystam z zabiegów... Kinga REWELACJA!!! (1) Gorąco polecam gabinet BEAUTY LASER. Korzystam z zabiegów depilacji laserowej... Kasia
polecam (1) Zabiegi depilacji zaczełam we wrześniu zeszłego roku. Z opinią wstrzymywałam... żabka Polecam depilację laserową (1) Odbyłam kilka zabiegów depilacji laserowej i jestem z nich bardzo zadowolona.... Yen Boskie rzęsy (1) Polecam Panią od rzęs, jest bardzo delikatna i dokładna, nie zamieniłabym... agawa beznadziejna depilacja (2) Byłam w tym gabinecie kilka tyg temu i... wyszłam przerażona!! Pani robiąca... ruletka zdecydowanie odradzam ! (3) Chciałaby przestrzec wszystkie dziewczyny przed zabiegami depilacji w tym... poparzona ODRADZAM (6) ODRADZAM Wam wybór salonu Beauty Laser w Gdyni. Byłam ich stałą klientką ale... Klientka Jestem za (1) Korzystam z salonu od pewnego czasu, jestem zadowolona z oferowanych... tabi Opalanie natryskowe? Super sprawa !!! (1) Polecam wszystkim opalanie natryskowe !!! Nie spodziewałam się aĹź tak... Iwona super promocja!!! (1) Skorzystałam z promocji w gab.Beauty Laser z okazji Walentynek.Super... paulina Polecam wszystkim !!! (1) Jestem po kilku zabiegach depilacji . Z początku nie byłam do końca... Justyna jestem bardzo zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych w gdb.Beauty Laser.Zarówno... zadowolona Super (1) SUPER!!! Wczoraj byłam pierwszy raz na depilacji pach, gorąco polecam p.... Basia omijać z daleka (2) ODRADZAM Wam wybór salonu Beauty Laser w Gdyni. Byłam ich stałą klientką ale... Klientka ba - opinia (1) bardzo miła, życzliwa i serdeczna kosmetyczka - pani Hania. Gorąco polecam... ba Agnieszka - opinia (1) Polecam wszystkim, jestem bardzo zadowolona z zabiegów, szczególnie Pani... Agnieszka bogusia - opinia (1) Bylam kilkakrotnie klientką gabinetu. Jestem bardzo zadowolna z... bogusia kolejna opinia, uzupełnienie (1) Po poprzedniej wizycie rozważałam zmianę salonu kosmetycznego z powodu zmian... Narnijka