zdecydowanie odradzam !

Chciałaby przestrzec wszystkie dziewczyny przed zabiegami depilacji w tym salonie. W styczniu poddałam się zabiegowi depilacji łydek, w wyniku którego 70 % powierzchni skóry łydek została poparzona -wystąpiły pęcherze, bąble i strupy. Przez pierwsze doby po zabiegu otrzymywała silne środki przeciw bólowe, w celu uśmierzenia bólu . Udałam się do lekarza pierwszej pomocy , a następnie do dermatologa- który stwierdził poparzenia I i II stopnia powstałe w wyniku nieprofesjonalnie przeprowadzonego zabiegu depilacji, otrzymałam całą listę leków oraz informacje że niestety ale usunięcie blizn może trwać latami. Powyższy fakt zgłosiłam natychmiast w salonie, jednak Pani kierowniczka nie poczuła się w obowiązku udzielenia mi jakiejkolwiek pomocy (zwrot pieniędzy poniesiony za zabieg i lekarstwa- maści ). Została zostawiona sama sobie z okaleczonymi nogami. Zgłosiłam sprawę do ubezpieczani salonu, gdzie dokładnie opisałam całą sytuacje, i teraz oczekuje na ich decyzję. Dopiero teraz po fakcie, szukając informacji w internecie znalazłam inne dziewczyny którym też przeprowadzono nie udane zabiegi w tym salonie, więc zdecydowanie wszystkim odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zdecydowanie odradzam !

Czy moglabym prosic o kontakt.mam ten sam problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zdecydowanie odradzam !

Proszę o kontakt justa006@o2.pl.
Jestem w tej samej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0