sztuczne kwiaty

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Mam jeszcze pytanie , gdzie można kupić sztuczne kwiaty (róze, margaretki , gożdziki, bluszcz , paproć itp.) czy dostane je na giełdzie kwiatowej razem z ozdobami? Potrzebne mi są do wykonania stroika na samochód, Proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sztuczne kwiaty

Hej, w Gdańsku Osowie przy obwodnicy, kawałek za Geantem jest hurtownia z kwiatami i ozdobami. Jak jedziesz z Gdyni obwodnicą, mijasz Geant i po prawej stronie masz zjazd. Tam jest Reenk. Za wiazd płaci się chyba 2zł, jest tam duży wybór, sztuczne kwiaty też są.Ale to jest otwarte tylko rano. Nie wiem dokładnie w jakich godz. ale jak się wybierzesz o 7czy8 rano to będzie ok, soboty też. Bardzo tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sztuczne kwiaty

raczej jedz w godzinach 6-7

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sztuczne kwiaty

To jest chyba otwarte do godz. 10 ale nie jestem pewna, lepiej faktycznie szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sztuczne kwiaty

ja slyszałam że tanio jest w hurtowni kwiatów na Miałkim Szlaku, ale tam też trzeba byc przed 7 żeby coś ciekawego dostać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukacie wysokiej jakości roślin sztucznych do zewnątrz jak i na zewnątrz, to warto sprawdzić https://sztuczne-rosliny.pl/ . W swojej ofercie posiadają duży wybór drzew, traw ozdobnych, roślin zwisających, jak również firma świadczy usługi związane z dekoracją takimi roślinami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio zamówiłam kilka sztucznych kwiatów z megasceny, żeby mieć na tarasie chociaż trochę zieleni. W dzień słońce praktycznie ciągle świeci więc żywe kwiaty odpadają, bo po kilku dniach usychają. A te które zamówiłam ładnie się prezentują a na balkonie od razu zrobiło się przyjemniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sztuczne kwiaty

Najlepiej zamówić przez w jakimś sklepie internetowym. Kiedyś jeździłam kupować na giełdę ale przestałam bo zawsze było to samo. Ja osobiście polecam sklep internetowy z kwiatami sztucznymi (bukiety, główki i dodatki) ze strony https://decoflowers.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kwiaty z internetowej hurtowni sztucznych kwiatów. Zaskakują szerokim aortymentem i dobrą jakością sztucznych kwiatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znalazłam takie takie coś w hurtowni internetowej https://www.bomm.pl/pl/kategorie/glowki-gozdzikow/W449-gozdzik-gowka-8-cm/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ładne goździki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...