szukam: stomatolog z Wrzeszcza

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz Dolny Zdrowie
Witam,
pewnie temat się powtarzał, ale pozwolę sobie odświeżyć :)
Szukam stomatologa: dobrego, niedrogiego i najlepiej z Dolnego Wrzeszcza. Nie chciałabym robić reklamy ale natknęłam się na dobre opinie o K2Dental na Chrobrego. Czy warto tam się wybrać, czy kogoś innego polecacie? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam: stomatolog z Wrzeszcza

Hej.

Na samym wstępie zaznaczam:

- mój wpis nie jest sponsorowany
- nie jestem pracownikiem/krewnym pracownika omawianego obiektu
- nie mam nic wspólnego z omawianym obiektem, prócz faktu korzystania z jego usług

niezbędne kwestie formalne mamy już za sobą ;)

K2Dental mogę spokojnie polecić. Korzystam (na oko) blisko 10 lat i nie narzekam. Żadnej amatorki, lekarze z długim stażem. Praktycznie cala obsada płci żeńskiej (dla mnie zaleta :)) Co do cen - takie jak w całej Polsce, nie wychodzą poza (i tak już za wysoka!) średnia. Polecam zwłaszcza chirurga, u którego mam na koncie 2 ekstrakcje i sporo konsultacji. Ma krzepę i pewna rękę, a to najważniejsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: szukam: stomatolog z Wrzeszcza

p.s: co do cennika - zawsze warto trochę policytować się co do końcowej stawki za usługę, zwłaszcza kiedy już się jest w miarę stałym klientem. Grono stomatologiczne i tak za dużo zarabia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam: stomatolog z Wrzeszcza

Witam ponownie.
Powiedzmy, że już z jestem stałym klientem bo już mam kilka wizyt za sobą i to jeszcze nie koniec ;(
U kogo najlepiej licytować cennik, bo Pani dr twierdzi, że nic nie może w sprawie cen zrobić... Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam: stomatolog z Wrzeszcza

Ja polecam dr. Kostiuczuk. Ma gabinet w ZSGH na Legionów (duży szyld od frontu). Pani dr ma prywatny gabinet i konkurencyjne ceny. Gabinet full wyposażony i profesjonalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam: stomatolog z Wrzeszcza

Dziękuję wszystkim za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowałem się wyrwać zęba i wstawić implant w K2Dental u dr. Krupskiego. To był mozna powiedziec strzał w dziesiątke, bo długo nie czekałem, ząb jtes idealny, nic nie boli (dziasla są w porzadku, tkanki zagojone). http://www.klinikastomatologiczna.com.pl/implantologia - tutaj link dla zainteresowanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.