teatr miejski w Gdynii bilety

Dwa tygodnie wcześniej zarezerwowaliśmy 4 bilety na spektakl 7.01.2012 i zapłaciliśmy za nie przelewem.Ponieważ nie jesteśmy z Trójmiasta(240 km) zarezerwowaliśmy hotel.Przed spektaklem przy okienku kasowym (mając potwierdzenie rezerwacji i opłaty) Pani kasjerka powiedziała nam ,że sprzedała NASZE bilety ponieważ sztuka cieszy się wielkim zainteresowaniem a my nie odbieraliśmy "komórki" od niej.Pani oświadczyła,że dla nas wejścia nie ma (w identycznej sytuacji były jeszcze 4 osoby). Przy naszej stanowczej postawie Pani Kasjerka łaskawie zgodziła się nas wpuścić na dodatkową ławeczkę.Emocje ,wieczór (z założenia bogaty duchowo) "rozwalony"
Żadnych przeprosin ,żadnej skruchy.Żenada.
Podsumowując :
1.Jeśli planujesz z wyprzedzeniem ucztę duchową w teatrze musisz
bilet mieć w ręku i najlepiej już siedzieć na swoim miejscu.
2.Mając nawet 110 % przeświadczenie ,że będziesz w teatrze
zadzwoń,upewnij się,odbieraj wszystkie telefony do siebie
3 PANI kasjerka rządzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: teatr miejski w Gdynii bilety

ja bym tego tak nie zostawiła. Złóż skargę na piśmie do odpowiedniej osoby i zażądaj zadośćuczynienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: teatr miejski w Gdynii bilety

Dziękuję za zrozumienie ."Wywalczyliśmy" obietnicę uzyskania ulgi i częściowego zwrotu pieniędzy.Ale prawdę mówiąc nie o to chodzi. Pytanie podstawowe : jak można zaplanować wieczór w Teatrze, zaprosić znajomych i być wystawionym do wiatru ?( lub do wyjścia )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: teatr miejski w Gdynii bilety

dla mnie jest to nie do pomyślenia, zrobiłabym wielką awanturę. Miałam kiedyś pewien incydent w teatrze w Gdańsku, po pisemnej interwencji otrzymałam pakiet biletów do wykorzystania na dowolne spektakle, dlatego namawiam Cię do tego samego. Zapłaciłeś, straciłeś czas więc domagaj się zadośćuczynienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0