temat ze spotkania

ruszyliśmy tylko temat -być by kochać czy kochać by być- co wy na to ? Gizmo ? lato to dobry czas na takie przemyślenia ,w końcu podobno to latem najwięcej z nas wpada w sidła miłości....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: temat ze spotkania

Bardzo trudne zagadnienie po raz kolejny. Każdy mówi i pisze: miłość, a myśli: miłość, zakochanie, zauroczenie, związek, seks, pożądanie... no jak sie do tego zabrać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: temat ze spotkania

Zapomniales dodac:pieniadze.
Bez nich nie pociagniesz zadnego zwiazku.
Kochac mozna za darmo ale zyc we dwoje ,bedac nawet zakochanym to kosztowna impreza.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: temat ze spotkania

otóż moim skromnym zdaniem...moje życie działa na zasadzie "kochać by być"...miłość bowiem otwiera nas na całkiem nowe doznania i pomaga przecwyciężyć nawet największy strach.

"Kochaj pomimo wszystko, bo miłość jest jedynym sposobem na spełnioną egzystencję"

oczywiście to tylko moje skromne zdanie:-)
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: temat ze spotkania

Z tego calego stwierdzenia mi dane jest tylko "byc"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: temat ze spotkania

cóż, stwierdzam, z przykrością, że mnie rónież pozostaje"być", ale podobno, naJWAŻNIEJSZE TO BYĆ CZASEM NIEMOŻLIWYM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: temat ze spotkania

hej ,od zakochania przez pożądanie do pieniędzy .... ja nie o tym ....ja o tym co nas trzyma na tym świecie -miłość ,która powoduje że jeszcze ciągle nam się chce....
mówię o kochaniu siebie,ludzi ,świata,drobiazgów....czy to pomaga nam żyć czy wręcz przeciwnie zwala z nóg ....czy też kochamy i dzięki temu istniejemy....coś jak być albo nie być...ale dla i przez miłość... rozszerzcie horyzonty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...