teraz jestem prawdziwym królem szos!

Dzięki Gd Prawko zostałam kierowcą po drugim podejściu i tylko przez własną winę nie przy pierwszym. Bardzo dziękuję Adamowi, Adzie i Łukaszowi. Teoria prowadzona przez Adama jest wykładana w sposób bardzo ciekawy, odbywa się w niezwykle miłej atmosferze, a co najważniejsze potrafi naprawdę wiele nauczyć. Komentarze Adama zapadają w pamięci w taki sposób, że nie ma najmniejszego problemu z przyswojeniem informacji i zapamiętuje się je na bardzo długo. Adam, dziękuję! Moim instruktorem była Adriana. Nauczyła mnie tak wiele, że nie sposób sobie wyobrazić. Dzięki jej umiejętnościom, anielskiej cierpliwości i życzliwości nauczyłam się tak dobrze poruszać po mieście, że do egzaminu podeszłam zupełnie bezstresowo i pewna swoich umiejętności. Nie ma siły, żeby nie zobaczyła jakiegoś błędu! Ada, zaczynałam od zera, a Tobie udało się stworzyć ze mnie kierowcę, dziękuję! Moim drugim instruktorem był Łukasz. Tak miłe i oddane osoby spotyka się rzadko. Przy wszelkich wątpliwościach nawet na kurzu potrafi rozrysować skrzyżowanie tak, abyś zrozumiał :) Ma niesamowitą cierpliwość i pomógł mi doszkolić swoje umiejętności. Łukasz, dziękuję! Cieszę się, że poznałam tak wspaniałych ludzi jak wy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Asia , GRATULUJEMY zdanego egzaminu i bardzo dziękujemy za tak miłą i obszerną opinię!
Bardzo nam miło, że tak wysoko ocenieniłaś nasze starania !
pozdrawiamy
Zespół GDprawko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0