torebki wittchen z lidla - proszę o opinie

dziewczyny ktore kupily w zeszlym roku te torebki chcialam sie zapytac o opinie - czy warto kupic?
jak sie spisuja?
maja byc od soboty w lidlu i nie wiem czy warto?.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: torebki wittchen z lidla

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=430
chyba wiekszy wybor niz w zeszlym roku, co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: torebki wittchen z lidla

hophop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: torebki wittchen z lidla

i do gory :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: torebki wittchen z lidla - proszę o opinie

Torebki w Lidlu szybciej znikają niż się pojawiają ;))) W tym przypadku dobrym pomysłem byłby komitet kolejkowy :D

Ad meritum. Mam jedną z kolekcji Elegance, co prawda nie zakupioną w Lidlu, i wygląda dobrze mimo dość częstego użytkowania. Zdecydowanie warto zainwestować w porządną skórzaną torebkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: torebki wittchen z lidla - proszę o opinie

dzieki bardzo :)
a ktos ma konkretnie z lidla? interesuje mnie czy rowiez sa solidnie wykonane a nie na masowke....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: torebki wittchen z lidla - proszę o opinie

kobietki dajcie znac czy kupujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: torebki wittchen z lidla - proszę o opinie

Już się pojawiły oferty sprzedaży tych torebek na innych forach - oczywiście za wyższą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po roku użytkowania (nosiłam w tym czasie inne) do wyrzucenia, narożniki wytarte, schodzi skóra,
a niby miała być naturalna, to chyba z odpadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam pewne wątpliwości co do jakości torebek Witchen robionych dla Lidla... Parę razy ich dotykałam i nie byłam pewna czy to na prawdę skóra, a nie zapłacę 250 ł za coś, co będę musiała wyrzucić po roku ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zobaczyłam Panie, które "biły" się o te torebki żeby je później odsprzedać dalej to zrezygnowałam. Na spokojnie poszłam obok
Lidla (Karwiny) do dobrego sklepu i wybrałam torebkę, którą na pewno będę nosić. Polecam salon obuwniczy zdrowy pantofelek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie w Lidlu torebki leżą do dzisiaj, tylko wybierać. Faktycznie w dotyku trochę inne niż w firmowym sklepie i zapach taki dziwny, przynajmniej dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz kupiłam w lidlu torebkę z wittchen. I noszę ją już ze trzy lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie ta firma kojarzy sie juz tylko z lidlem i wydzieraniem sobie torebek, no niestety dla mnie juz tak jest, nie kupie na pewno nic tej marki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Az tak bym nie przesadzała, maja naprawdę dobre produkty, warto przejść się do ich butików.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

paznokcie zelowe gdzie? (75 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?