trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Temat dostępny też na forum: Motoryzacja
W internecie mozna znalezc rozrysowane ladnie trasy egzaminacyjne dla roznych miast, tylko nie Gdanska.
Napiszcie prosze dokladnie (tyle o ile), jakimi trasami jezdziliscie na egzaminie, niby oczywiste jest Dolne Miasto, ale co poza nim?

Bede niezmiernie wdzieczna za Wasze info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

U nas chyba nie ma konkretnych tras,wszystko zależy od egzaminatora.Ja zdawałam parę razy i mniej więcej wiem gdzie jeżdzą.Na pewno od ośrodka na Olszynkę,potem w stronę przejazdu kolejowego,pod Urząd wojewódzki,potem pod wiadukt i na Warszawę,albo nawrotka i na Toruńską,Łąkowa i okolice.Czasem zachaczają o Chełm i z powrotem Orunia i Olszynka.Poproś swojego instrukyora ,on powinien być zorientowany.
powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Dziękuję Ci za obszerną odpowiedź. Właśnie mojego instruktora podejrzewam o niedoinformowanie w tej kwestii, bo ciągle kręcimy się tylko wokół Łąkowej, a wcale nie widzę by wszystkie samochody PORD'owskie tamtędy jeździły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Proponuję weż sobie 2-3 godziny przed egzaminem z innym instruktorem,polecam szkołę VEKTRA z wrzeszcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

ja jechałam od Dolnego Miasta na Łakowa a potem na Westerplatte i wracałam koło Urzedu wojewodzkiego na Równa. Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

podbijam temat troche z innej beczki:

jaka szkola jazdy w gdansku jest godna polecienia? bardzo prosze o odpowiedz bo nie jestem stad takze nie znam opinii, a niestety bede musiala robic tutaj egzamin:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Polecam CI CARUSKA!
SUPER SZKOŁA JAZDY, EXRA INSTRUKTORZY!

www.carusek.pl <<< tu znajdziesz wzsystkie potrzebne informacje na ten temat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Gotha napisał(a):

> Polecam CI CARUSKA!
> SUPER SZKOŁA JAZDY, EXRA INSTRUKTORZY!
>
> www.carusek.pl <<< tu znajdziesz wzsystkie potrzebne
> informacje na ten temat :)

NIE,NIE,NIE nie polecam, a nawet przestrzegam i to nie jest tylko moja opinia. Większosć instruktorów z tej szkoły zlewa naukę, tylko aby odbębnić godziny wliczone w cenę kursu, a dalej radź sobie sam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

wszystko tylko nie carusek!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

TYLKO SZKOLE EFEKT I KONIECZNIE JAZDY Z PANEM LESZKIEM SOKOŁOWSKIM .TRASY EGZAMINACYJNE BĘDZIESZ MIAŁ WYKUTE NA BLACHE.POLECAM.


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

chyba bałabym się jeździć z p. Leszkiem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

grozny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

ile ludzi tyle opini. ja robiłam kurs w carusku i zdalam za 1 razem.

polecam tez gdprawko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

a ja szkole osk łozy. w brzeznie maja siedzibe
dobrze sie jezdzi :)
wiekszosc zdaje za 1szym razem, tylko nie ja.. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Ja polecam tylko VEKTRĘ i instruktora Piotra. On uczy nie tylko jak zdać egzamin (zdałam za 1 razem), ale jak wogóle jeździć. Poważnie podchodzi do nauki i przykłada się jak nikt inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

tak, ja też polecam ta szkołę. Robiłam kurs w carusku i oblalam, potem kilka godzin u Pana Staszka, pełna kultura, spokój, mega doświadczenie. poleciałam potem babkom, które robiły prawko po 40-tce i pozdawały szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

w carusku robia na ilosc a nie na jakosc. Ja polecam elkaschool. zarąbista szkola i instruktorzy. potrafia nauczyc porzadnie i mozna sie tez posmiac w czasie nauki a do egzaminu podchodzisz bez stresu. ja zdalem za pierwszym razem dzieki tej szkole
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Ja polecam szkołę CREDO naprawde fajni instruktorzy a szczegulnie pan Leszek K.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Polecam z czystym sercem LOK , ul. Toruńska 16 w Gdańsku, mam tam dokształcające jazdy, jest dwóch instruktorów tylko, jeden od ciężarówek drugi od osobowych, starszy pan który naprawdę chce nauczyć , jakbym poszedł od razu tam to zdałbym za pierwszym razem, mój instruktor poprzedni nie odpowiadał na pytania, czasami coś zamamrotał, póżniej mówił jak go przycisnołem że nie odpowiada, cytuję :A ja już nie wiem o co ci tam chodziło, przeważnie też podsypiał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Zdecydowanie EFEKT na Zaspie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

osobiście zdawałam prawo jazdy w POLMOZBYCIE na Długich Ogrodach, bardzo polecam nauczą Cię wszystkiego od podstaw, znają też orientacyjnie trasy egzaminów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Ja też bardzo polecam Polmozbyt, a zwłaszcza instruktora Krzyska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

po co Ci trasy każdy kierowca musi poraidzić sobie w każdej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Bardzo polecam szkółkę EFEKT a w szczególności Pana LESZKA SOKOŁOWSKIEGO wspaniałego instruktora i nauczyciela.Jazda bezstresowa trasy egzaminacyjne opanowane perfekcyjnie.Goraco polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Rooby sagt:Hier haendlt es sich um ein Forum der Spitzenklasse. Es wir außerordentlich gut geführt und es herrscht ein freundlicher und kameradschaftlicher Umgangston und man bekommt jederzeit Hilfe auf alle Fragen und Probleme. Der Erfahrungsaustausch sowie die Treffen suchen seinesgleichen. Auch Neueinsteiger sind sofort integriert und finden sich schnell zurecht.GD Star Ratingloading...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

MItvOS , jkcagidjxazn, xpqlhgoknfpk, http://gqgyuwzevlmo.com/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Polecam EFEKT na zaspie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

ja polecam OSK PROMYK !!!!! :) on zna wszystkie trasy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

witam, czy posiada ktoś może rozrysowane trasy egzaminacyjne w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

a ja polecam Wyższą Szkołę Jazdy z Gdańska bo tanio szybko i skutecznie :)
i p. Tomka -zdałam od razu po jego jazdach, przemiły instruktor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

polecam instruktora który prowadzi dodatkowe jazdy więcej na stronie www.dodatkowe-jazdy.webpark.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Moim zdaniem warto próbować z OSK Robin ( Wrzeszcz ), jeździłam z Panem Jarkiem, który ani razu nie stracił stoickiego spokoju - choć były ku temu okazje;)) Czułam się dobrze przygotowana do egzaminu, no i zdałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

ja polecam LOK w Gdyni ul. Bema. od teorii p.Piotr-rewelacja:)a insturktor p.Krzysztof fantastyczny, miły, spokojny, i potrafi przygotować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

OSK TAK

http://www.osktak.nazwa.pl

"po trzecim nieudamym podejsciu do egzaminu za kazdy nasteny placi OSK TAK"

A tak poza tym Krzysiek to bardzo dobry instruktor, jeszcze nie zmeczony zyciem,nie zmanierowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

OSK Andrzej Przytuła tylko i wyłącznie!!
Zresztą wystarczy zobaczyc komentarze na trójmieście;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Mój brat robił prawko w ELCE i zdał egzamin za pierwsym razem ,ja w ELcar w Gdyni u instruktora Piotra Ciećwieląga i muszę powiedzieć ,że facet jest pasjonatem (równierz motory) dostałem niezłą szkołę ,ale bez obrażania i podśmiewywania,zdałem za pierwsym razem jechałem jak stary kierowca a po powrocie do PORDu egzaminator zapytał mnie czy juz wcześniej nie jezdziłem? To największy komplement dla Piotra i to mu przekazałem.Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Tylko SUNAJ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

A wracając do tematu.
Gdy zdawałam parę lat temu, to w PORDzie w Gdańsku wisiała planszą z zaznaczonym trasami egzaminacyjnymi (sąsiadująco z wyjściem na plac manewrowy, za punktem bankowym).
Nie sądzę żeby coś się miało zmienić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Nadal wisi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Może się czepiam, ale co daje obrycie się z tras egzaminacyjnych na blachę? Oczywiście nie mówię, że w ogóle nie powinno się po nich jeździć - wiadomo. Ale widząc podejście ludzi, którzy chcą nauczyć się tras na pamięć, ręce mi opadają. Bo co z tego, że zdadzą prawo jazdy? I o ile zdadzą! Bo jeśli chcą uciekać się do takich sztuczek, to znaczy, że są niepewni. A sters egzaminacyjny tylko to spotęguje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

na pewno są artykuły w necie, poza tym w WORDZIE powinni takie trasy udostępniać. Zresztą większość szkół uczy na trasach, na których ma się zdarzać, nikt was przecież nie będzie po osiedlowych uliczakach woził... Przed zapisaniem się na kurs warto zapytać, czy instruktor wam trasę pokażę. A jak chcecie sprawdzić, jaki jest rozrzut cenowy w Gdańsku i Gdynii pomiędzy cenami kursu to polecam link: http://www.autoq.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Nic dodać, nic ująć. Przecież egzaminatorzy nie wożą po jakiś magicznych trasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Żeby nie zaczynać nowego tematu o egzaminach, pozwolę sobie tu zapytać....JAk to jest, czy na ezgaminie z jazdy, jedzie tylko kursant i egzaminator? Czy musi być instruktor, lub ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Kursant, egzaminator i kamera hehe ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Egzaminator + kursant. Do tego może być też egzaminator nadzorujący a za dodatkową opłatą instruktor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

dzięki za wyjaśnienie. Nasunęła mi się taka wątpliwość... Bardzo często ,w rejonie Długich Ogrodów widuję "L" z naklejką magnetyczną "egzamin".
Z czynności które takie auto robi, "trudne manewry" parkowania, pomyślałem że pewnie to wcale nie egzamin, a nauka jazdy...Tylko wtedy, po co ta naklejka? Przecież ona "prosi" mnie o szczególną uwagę, o danie szansy zdania egzaminu nowemu kierowcy. I nie ma sprawy, reaguję prawidłowo na "egzamin", ale proszę nie nadużywajcie tej naklejki panowie instruktorzy...:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trasy egzaminacyjne - prawo jazdy

Nie rozumiem, skąd Twoje wątpliwości. "Egzamin" to egzamin :). A to, jakie manewry są na egzaminie, to inna bajka. Instruktorzy nie mogą jeździć z taką naklejką. Zresztą - po co? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o prawo jazdy to warto jednak zapisać się do http://www.delta.radom.pl/5/kontakt . Tutaj zostaniecie doskonale przygotowani do egzaminów, dodatkowo samochody są świetnie wyposażone, więc jest to również wielki plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozumiem ,że z Radomia będą tu codziennie ze mną przyjeżdżać do Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Egzaminy nie są wcale takie trudne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

System CRM w firmie (93 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...