trochę rozczarowana

ogólnie przygotowanie na wykładach oceniam na 5 jednak jazdy z p. Zbyszkiem oceniam na 3. Od samego początku przekładał on terminy spotkań, w dodatku podczas jazd wydawało mi się,że jeździ byleby "odbękać" godz. zero tłumaczenia znaków, czy też pytania się o nie jak je mijalismy, sposobu na rękaw też nie chciał zdradzić. ja niestety nie polecam. ps. zdałam bo przeniosłam sie do innego instruktora gdzie po porównaniu jazd wyciągnełam powyższe wnioski..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: trochę rozczarowana

Magdo jazda samochodem nie polega na sposobie. Jazda samochodem to dojrzałość emocjonalna polegająca na opanowaniu techniki jazdy pojazdem i przestrzeganiu przepisów drogowych , które zdałaś i jest to potwierdzone zdanym pozytywnie egzaminem wewnętrznym w naszej szkole . Technika to nie matematyka. Jazda samochodem to nie jest działanie matematyczne w rodzaju 2+2=4. Błędy które , popełniłaś na pierwszych 3 egzaminach były tak prozaiczne i wręcz niestosowne do Twej osobowości. Dowiadując się o Twych niepowodzeniach od osób trzecich i braku informacji z Twej strony świadczy o Twej małostkowości i sposobie w jaki sposób uczestniczyłaś w praktycznej nauce prawa jazdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0