Przedszkole 43 Jantarek Gdynia

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam, drogie mamy czy kogoś pociecha uczęszcza do przedszkola nr 43 "Jantarek ? Jeśli tak to czy Wasze dzieci zgłaszają, że panie krzyczą lub podnoszą na nie głos ? Lub macie jakieś inne zastrzeżenia do pracy placówki ? Będę wdzięczna za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole 43 Jantarek Gdynia

Mieliśmy tam syna dwa lata temu, dziecko często mówiło, że pani krzyczała, dodatkowo często słyszałam, że gdy czegoś potrzebował mówiła, że nie ma czasu. Gdy rozmawiałam z wychowawcami otrzymywałam odpowiedź, że dzieci jest 20 a nie jedno. Ja wszystko rozumiem, ale z karty nauczyciela jasno wynika, że podnoszenie głosu na dzieci lub krzyk jest niedopuszczalny. Radziła bym porozmawiać z dyrekcją, lub jeśli to nie przyniesie skutki udać się wyżej ze skarga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Przedszkole 43 Jantarek Gdynia

Osobiście mi dziecko się nie skarżyło, ale sam nie raz przychodząc po dziecko słyszałem, że Panie zwracają się do nich dość nieuprzejmym tonem i podniesionym głosem. W internecie jest mało opinii, ale ogólna opinia jest słaba tego przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Matka chrzestna bez bierzmowania? Gdzie? (50 odpowiedzi)

Hey, Bardzo zależy mi na tym, aby moja siostra była matką chrzestną mojej córeczki. Nasz ksiądz...

Naprawa zabawek (13 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

otworzyć firmę ?? (36 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....