trymer do brody

Chce kupić męzowi na urodziny trymer do brody, zapuszcza ja już od jakiegoś czasu ale straszne sięmęczy z jej przycinaniem, mi on się z brodą podoba i tak sobie pomyslałam o czymś właśnie takim do przycinania, widziałyćie beard designer? Ciekawe jak to się sprawdza w praktyce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam tego beard designera, najlepszy moj zakup jak dotychczas, tnie równo, nie szarpie ani nie podraznia skóry, łatwo też potem umyć bo można pod biezacą wodą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odswieze watek bo moze komus sie przyda :) z doswiadczenia wiem ze nei warto kupowac takich rzeczy bo jednak mezczyzna sam wie co mu sie przyda najbardziej. ja tak chcialam byc fajna i kupilam mezowi brzytwe, najansza oczywiscie i okazala sie beznadziejna :P musialam sie podszkolic w kwestii kosmetykow i innych takich bo maz to typowy brodacz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeju tez to zrobilam :P kupilam jakies dziadostwo co to sie połamalo i zardzewialo za chwile :P mam zakaz kupowania takich rzeczy ale niedlugo urodziny i chce kupic cos :D mysle jakis olejek albo balsam tylko musze poczytac co jest na topie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to z angry beards kup :) to fajna i nie droga firma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam tego od niedawna, jestem zadowolony: https://www.notino.pl/babyliss/e879e-trymer-do-brody/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chcę mężowi taki kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok jak już będziesz miał trymer to warto pomyśleć o dobrym kosmetyku - Eliokap ma fajne kosmetyki - znajdziesz je na stronie http://www.eliokap.sklep.pl Pozdraaawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...