turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

witam. czy wybiera się ktoś z trójmiasta do ośrodka Fala w Stegnie? czy ktoś może mi napisać jak tam jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Moja koleżanka sobie bardzo chwaliła, także myślę że będziesz zadowolona. :) W sumie nie słyszałam od niej opiniinegatywnej. Po powrocie korzystała dodakowo z usług Gdańskiego rehabilitanta Zaglaniczny. Miała problemy z kręagmi w odcinku piersiowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 03.01.2012 w Fali w Stegnie

Jest tak ja napisała Ewa Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 03.01.2012 w Fali w Stegnie

Wróciłem ze Stegny 04.11.2011 Było super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 03.01.2012 w Fali w Stegnie

Witam.
Ja jadę 03.01.2012r. na turnus do Fali w Stegnie ,z Warszawy ,naczytałem się dużo złego i trochę dobrego o tym ośrodku,czy był ktoś teraz tam , może ktoś jedzie w tym terminie ,miło będzie mi poznać wcześniej .
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Wróciłam ze Stegny 04.11.2011r. - turnus od 12.01.2011r. , przed wyjazdem byłam w szoku- same ostrzeżenia, opinie marne. Wcześniej korzystałam z usług NFZ na południu Polski. Mam porównanie. W Fali - wszystko na miejscu- stołówka, zabiegi, kawiarnia - czego trzeba więcej. Tylko dobrego towarzystwa. W kawiarni zmienił się barman od 03.11.2011r. jest muzyka, można się "pokręcić". Do morza daleko, ale drogą za ośrodkiem - przez las szybciej- krokiem spacerowym około 30 minut. W recepcji zapisy na bus- można dojechać. Obsługa - rehabilitanci super. Kierownik KO powinien zadbać więcej o rozrywkę - ale można we własnym zakresie zorganizować balety, nam się udało - ostatnia zabawa halloween była super. Ogólnie nie jet tak źle, ja jestem zadowolona za pobytu, z łezką w oku wspominam ten pobyt. A ludzie marudni niech lepiej siedzą w domu. pa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Z Elbląga, samochodem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witam. Ja tez zaczynam turnus w tym terminie, a czym jedziecie i skąd? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Ja też zaczynam od 12.10.2011 Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Ja też zaczynam od 12.10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witam - wybieram się do Fali od 12.10.2011r. , czy ktoś też jedzie w tym terminie z ZUS?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Też nad tym się zastanawiam ale jak dają warto skorzystać, cóż kto nie ryzykuje ten nie ma. :_) Zaczynam od 18 09
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

turnus rehabilitacyjny od 18 września, zastanawiam się, czy warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

A czy ktoś się wybiera może we wrześniu ??? I jak tam dojechać pociągiem albo PKS ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

popieram masz racje za darmo to i ocet słodki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Właśnie stamtąd wróciłam! Basenu tam nie ma - dopiero budują lub remontują, a potrzebujących wożą busem do Elbląga. Laptop można wziąć, bo przy recepcji jest zasięg. Mieścina jest paskudna w zimie - drogi nie oczyszczone z lodu-ogromne muldy, kałuże wody, ciężko przejść, poza tym nie ma za bardzo gdzie iść, bo krąży się tam głównie między domkami, do plaży daleko, restauracyjki o tej porze roku czynne tylko w weekend i drogie jak w Sopocie; dwie porcje ryby z frytkami 60 zł.Standard ośrodka taki sobie - łazienki śmierdzące, pokoje typowe klitki, ale jest lodówka w pokoju i tv, radia brak. Kradzieży podobno nie ma, nam w każdym razie nic nie ukradli.Trzeba uważać, by po rozgrzewajacym zabiegu sie nie przeziębić, bo z uwagi na remont ośrodka są przeciągi. Warto wziąć ciepły szlafrok. Jedzenie dobre, zwłaszcza to dla nie-zusowców (wybór z tac). Zusowcy dostają wydzielone, mniejszy wybór. Teraz już tam nie ma żadnych kolonistów, wiec informacja podana wyżej nie jest aktualna.Generalnie ok, ale bez rewelacji. ZUS daje-trzeba brac, powodzenia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witam. dziękuję za opis Fali. mam jeszcze pytanko czy jest tam internet i czy można ze sobą zabrać laptopa. czy zdarzały się kiedyś jakieś kradzieże? wiem że nie ma tam możliwości płacenia kartą więc trzeba zabrać ze sobom gotówkę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Pracowałam tam kiedyś w recepcji. Ogólnie standard ośrodka kolonijnego, bo trzeba pamiętać, że oprócz turnusów rehabilitacyjnych zjeżdżają się tam również koloniści w rozmaitym wieku.

Jedzenie ok, na terenie ośrodka basen. Dość mało miejsca wokół basenu.Do plaży jest spory kawałek, dla "rehabilitanta" może być kłopot na piechotę.
Za mojej kadencji :) był bus dowożący na plażę ale czy nadal jest nie wiem.

Co do zabiegów - adekwatnie do ceny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....