turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

witam. czy wybiera się ktoś z trójmiasta do ośrodka Fala w Stegnie? czy ktoś może mi napisać jak tam jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Hejka Eli,hejka inni,którzy jadą w najbliższym czasie do Fali.Wróciłam z sanatorium i bardzo jestem zadowolona.Zgadzam się z Twoją opinią całkowicie.Każdy może znaleźć,zapoznać bratnią duszę i to od nas zależy jak tam nam będzie.Warunki dobre,jedzenie dobre,w miarę czysto,rehabilitacja- super. Nie słuchajcie tych,co krytykują...bo to takie osoby,którym wszędzie coś nie pasuje.Jedyne nad czym ja ubolewałam to duża odległość do morza,by je codziennie widzieć.O15h kończyłam zabiegi i gdy doszłam nad morze już powoli robiło się ciemno,a ja uwielbiam robić zdjęcia.No chyba,że ktoś autem dojedzie,to będzie szybciej.Pozdrawiam tych,którzy byli ze mną i tych,którzy pojadą do Fali.Było dobrze,naprawdę dobrze. Kamila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witaj Eli zgadzam się z tobą było super mnie także podobało się Gabi
z tej strony chodziliśmy razem na spacery Janka Zosia ty i ja chyba o ciebie mi chodzi jak możesz to przyślij mi twojego maila to sobie popiszemy mam nadzieję że się odezwiesz POZDRAWIAM :)
GABRYSIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witam, ja jadę 21 II z Warszawy, może ktoś jedzie w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

witam
ja jadę 9.04.2013 także z ZUS-u. jestem z warmińsko-mazurskiego
pozdro Stasso
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Własnie wróciłam z turnusu z Fali,było ekstra pod kazdym względem.
Ci co narzekaja niech siedza w domu.
Klimat tworzą kuracjusze,aż żal było wyjeżdzać.
Pozdrowienia dla wszystkich z grupy narządu ruchu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Hej Kamila sprawdź pocztę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Do Barbary:
Nie mam wiadomości od Ciebie.Albo niechcący skasowałam,albo pomyliłaś się w adresie.Proszę,napisz jeszcze raz.
e__kamila@o2.pl lub e__kamila@tlen.pl
Również pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witaj Kamila. Zostawiłam ci wiadomość na emailu. Sprawdz pocztę. Zaczynasz pakowanie? Jeszcze mamy trochę czasu. Dużo zabierasz ze sobą ciuchów . Ja przesyłam pozdrowienia z mazur .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witaj Barbaro.Jest to pozytywny stres-oczekiwanie na coś,czego się nie zna.Trwają przygotowania do wyjazdu,zakupy potrzebnych rzeczy itd.
Jak chcesz,napisz na emaila,który powyżej Ci podałam. Przesyłam uśmiech w ten pochmurny dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Hej Kamila jak tam stres minął już ? Damy radę. Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Dzięki serdeczne gg za wyczerpującą odpowiedź.Skorzystam z tych informacji.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witam wszystkich serdecznie i przepraszam ze dopiero teraz sie odzywam.Ja jechałam z warszawy o 13-tej autobusem do elbląga,tam przesiadłam się szybciutko do drugiego autobusu który jechał do stegny W ośrodku byłam ok 19-tej.Jest kawałek drogi do ośrodka z przystanku pks ,ale jak już tam poznacie wszystkie sciezki to i ta wyda się niedługa.
Wysiadając na przystanku pks jest podany numer taxi,najlepiej dojechać...zapłacicie za taxi 13,...bilet z warszawy do elbląga 49,.a z elblaga do stegny 11,-Nad morze idzie się piekną drogą przez las...ok 1,6km.Zabiegi superrr,rehabilitanci teżżżż...reszta zalezy od was samych jak sobie zorganizujecie czas....wydaje mi się że szkoda tracic czasu na internet...tłumu z laptopami nie było spokojnie 3-4 osoby..pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Dla Barbary:
e_kamila@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witam. Napisz mi proszę swojego Emaila. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Cześć Arturze.Nie wiem,dlaczego jeszcze nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie z osób,które tam były.Ja jestem osobą,która dopiero tam jedzie 27stycznia...ale znam odp.Otóż internet jest przy recepcji (wi-fi). Cha,cha,no to ja już widzę tłum kuracjuszy z laptopami na kolanach przy recepcji.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 29-11-2012 w Fali w Stegnie

Witaj Kasiu.Napisz,proszę,jaki najlepszy jest dojazd z W-wy do Stegny,bo na coś się już zdecydowałaś?Ja jeszcze nie wiem,co jest w miarę wygodne,tanie i szybkie.Pomóż,jak już wiesz.Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Dobry wieczór Barbaro! Nie wiem jeszcze czym pojadę.Chciałam pociągiem,ale b.drogie są bilety.Może pojadę z W-wy tanimi liniami autobusowymi. Cieszę się,że będzie ktoś w moim wieku.Jak możesz odpowiedz jeszcze, jaką rozrywkę preferujesz? Tam będzie duuużo wolnego czasu. Ja lubię spacery,tańce,rozmowy.Jestem abstynentką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witaj Kamila. Tak to jest mój rok urodzenia. Ja też pierwszy raz jadę do sanatorium. Jestem z Pisza .Jedziesz pociągiem czy autobusem ? Pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Mam pytanka do gg,która wróciła niedawno z "Fali". Jak dojechać z PKP Gdańsk do Stegny,a stamtąd do "Fali"? Czy z ośrodka jest daleko nad morze i czy idzie się przez las?(różne są inf.).Jadę 27 stycznia. Twój optymizm niweluje moje obawy!!!Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

Witaj.Ja się wybieram. Bardzo to przeżywam,bo to mój pierwszy raz.Skąd będziesz jechała? Ja jadę pociągiem do Gdańska z W-wy.
W jakim jesteś mniej więcej wieku? W Twoim nicku jest mój rok urodzenia...czyżby Twój też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

lek. med. Maria Chojnacka - ginekolog Sopot (3 odpowiedzi)

Ja tu tylko zostawię treść skargi, którą złożyłam na Panią doktor. Dzień dobry, Składam skargę...

Dr Kijuć czy to dobry lekarz? (79 odpowiedzi)

Co sądzicie o nim? Wiem, że tylko do niego w LX na następny tydzień jest dużo wolnych terminów,...