turnus rehabilitacyjny 28.01.2011 w Fali w Stegnie

witam. czy wybiera się ktoś z trójmiasta do ośrodka Fala w Stegnie? czy ktoś może mi napisać jak tam jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

jeśli mcie ochotę się do mnie odezwać to podaje swoje gg.45175703.wyjazd tuż,tuż.byłam tam obejrzeć,jest qul,warto.pozdrawiam i do zobaczyska w poniedz.hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Witaj,jeśli o basen to dowiedziałam się że nie ma tak dobrze ;-) niestety ;-(( tez chciałabym.... A jak jedziesz w sobotę to będziesz miała gdzie spać ,dzwoniłaś do nich bo do niedzieli jest turnus ? napisz jakie wrażenia :-). pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Mam pytanie czy można korzystać z basenu bez ograniczeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Jestem chyba w twoim przedziale wiekowym też jadę drugi raz ale pierwszy to był w dużym uzdrowisku i nie ma chyba co porównywać go z tej małej mieściny i boje się, że tam się zanudzę. Mam nadzieję ,że dopasuja mi odpowiednią wiekowo osobę.Ja będę tam już w sobotę bo tak mi wypadło więc będę miała czas na rozpoznanie i obym się nie nudziła zbytnio czekaniem na resztę ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Wybieram się tam i ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Ja jestem 40+ a duchem o wiele mniej to już nie jesteś sama.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Ja się wybieram i trochę mnie przerażają opinie i mała miejscowość gdzie się nic nie dzieje. Nie lubię nudy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Też tak myślę.......już za parę dni ....pozdrowienia i do zobaczenia :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Dobra dobra już tu forum nie zaśmiecać , tylko brać walizy , torby i się pakować .... Do zobaczenia w poniedziałek liczę że nie będzie stypy przez te kilka dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Witaj, ja też w tym terminie wybieram sie do Stegny. Chciałam odezwać sie do Ciebie na gg, ale pokazuje mi tu błąd. To moje gg 1394624, jeśli masz ochotę napisz. Pozdrawiam Marzena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Witam wszystkich. Ja też 05.11.2012 wybieram sie na turnus z zus-u. Mam 36 lat, może jest tu osoba w podobnym wieku, razem zaklepałybyśmy sobie pokój. Wgl to zaczynam już sie denerwować przed wyjazdem. Podaje gg może jakaś babka:) ma ochotę i napisze 1394624, pozdrawiam Marzena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

w planach jest 10 rano z domu.jedziemy samochodem bo jest druga bogn. tam koło12-13 będziemy,syn nas zawozi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Bogna ,witaj w klubie :-))
jadę samochodem ,o której będziesz się wybierała ? pozdrowionka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

jestem w przedziale ryczącej 40-dziest..mieszkam pod elblagiem,a wyjazdu nie przezywam bo jadę drugi raz.czym będziesz jechała.pozdrawiam.hejka do usłyszenia i miłego zobaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

ewo serdecznie ci dziękuję za odoowiedz,pozdrawiam i życzę bardzo udanego ostatniego tygodnia pobytu,miłej zabawy i zdrowia.hejka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Pakujesz się normalnie jak na wyjazd. Weź sobie dodatkowy duży ręcznik, żeby zabierać go ze sobą na masaż i inne zabiegi. W pokoju jest lodówka, czajnik, są talerzyki, sztućce i szklanki. Weź sobie kawę, herbatę. Nie wiem co ci jeszcze podpowiedzieć. Spakuj się jak na wakacje ;) Pamiętaj o wynikach badań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

jestem z Elbląga ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Witam Cię serdecznie .
Bogna, przeżywam i to jak....:-) Juz za parę dni ....uf...a jak z Tobą ? \W jakim przedziale wiekowym jesteś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

przepraszam,ze zawracam ci głowę ale mam pytanie co tam będzie mi jeszcze potrzebne.dziękuję za informację o szlafroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus rehabilitacyjny 05-11-2012 w Fali w Stegnie

Hej, szlafrok jak najbardziej się przyda. W szatni nie ma kabin żeby się przebrać, jest tylko jedna toaleta :/ wiec biegamy w mokrych kostiumach do pokoju i tam się przebieramy. No i jest ZIMNO. Woda też :/ Jeśli chodzi o ćwiczenia to fajnie sprawdza się rehabilitant Daniel, bardzo miły i zawsze uśmiechnięty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dr Marek Kowalski ginekolog (4 odpowiedzi)

Dziewczyny! Czy ten ginekolog przyjmuje gdzieś prywatnie, czy tylko na zaspie?

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (120 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

przeprowadzka do nowego mieszkania (3 odpowiedzi)

niedawno postanowilismy z mezem sie przeprowadzic. i nadszedl ten dzien, a wiec teraz poszukujemy...