up i citigo

Jestem ciekawa czy volkswagen up i skoda citigo wychodzą z jednej fabryki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, wszystkie trzy (trzeci seat Mii) są produkowane w fabryce vw w Bratysławie (Słowacja) . A do czego ci ta wiedza ? Można ją bez problemu znaleźć w internecie , zatem rozumiem że chcesz pogadać ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podobne - faktycznie są ale tylko nadwozie i ramy
jestem pewna że deski rozdzielcze już są innej produkcji
jak i wnętrza
A silniki?

tak jak się naiwnie uważa że toyoty są z japoni, a tu Turcja, Indonezja, vietnam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest to samo - robione na jednej linii montażowej , poniedziałek seat, wtorek środa vw, czwartek piątek skoda , różnice to maska światła zderzak , kierownica

Co do toyot to każdy model jest robiony gdzieś indziej yaris był z Francji , corolla z Wlk.Brytani , auris trafiał do nas z Turcji , aygo ze Słowacji , w stanach też składają Toyoty - to się zmienia jak jest teraz nie wiem nie śledzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....