To jeden z trzech gdańskich logopedów, z którymi jak na razie miałam i mam do czynienia.
Na razie jestem mile zaskoczona, lecz po poprzedniej porażce logopedycznej i długotrwałej terapii bez efektów u innego logopedy teraz będę czujna i krytyczna. Na plus na pewno zaliczę fakt, że pani logopedka od razu po pierwszych zajęciach zabrała się za konkretną terapię i wywoływanie głosek a nie jak poprzednio dziecko 15 minut kolorowało obrazki w gabinecie. I tak dwa lata to trwało!! Z efektem żadnym, bo poprawa mowy równa zeru. Tutaj jak na razie widzę konkretne działanie w celu poprawy mowy. Tego szukałam. Trochę mam nie po drodze do gabinetu, wolałabym lokalizację bliżej domu, lecz na to nie mam wpływu. W porównaniu z poprzednimi gabinetami ten jest skromny lecz za to pani logopedka jak na razie zajmuje się mową nie zaś pracami plastycznymi i powtarzaniem wierszyków kiedy dziecko nie umie powiedzieć nawet jednego słowa z trudną dla niego literą!! Co będzie dalej zobaczymy. Czy będę kontynuowała terapię u tej konkretnej logopedki tego na dziś nie wiem. Mam złe doświadczenia z poprzednim logopedą i szukam kogoś kto na serio umie pomóc dziecku.