uwaga

Nie bede sie rozpisywal gdyz przezylem identyczna sytuacje co Pani powyzej obiecali kokosy a wsumie nie dostLem nic zerowy kontakt wiecej pieniedzy bym wywalczył dzialajac sam omijac zdaleka i nie dac sie wykrzystac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: uwaga

witam a ja jestem w trakcie zwolnienia oraz uzyskiwania odszkodowania... i na dzien dzisiejszy nie polecam pierwsza rate odszkodowania dostalam ale niestety bardzo duza prowizje pobieraja i co moge jeszcze dodac SLABY kontakt sama musze sie wypytywac o bieg sprawy itp bo o niczym mnie nie informuja...Obiecuja kokosy itp przesylam dokumentacje medyczna a tu... slabizna Jesli bym mogla to zupelnie inna kancelarie odszkodowawcza bym sobie zalatwila....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: uwaga

ja też jestem w trakcie załatwiania sprawy, ale kontakt z firmą odbieram jako kompletny bałagan, zależy kto odbierze telefon, to podaje inną informację, kolega zaraz po zwolnieniu /ze znacznie mniejszymi skutkami wypadku/ otrzymał z innej firmy odszkodowawczej- odszkodowanie, o jakim ja na razie mogę pomarzyć, a już trochę czasu upłynęło; rozważam inną kancelarię, ale jeszcze trochę poczekam...!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0