Paweł - ocena (1) prawdziwi profesjonaliści Paweł odszkodowanie za areszt w stanie wojennym (1) Moja sprawe prowadzil Pan Mateusz Stefania jestem zadowolony swietny kontakt... pawel Odszkodowanie za niesłuszne więzienie (1) Bardzo dobry kontakt mailowo-telefoniczny z Kancelarią. Sprawa prowadzona... Witold Wereszczyński
Dopłata do szkody z OC (1) Korzystałam z usług tej firmy i mogę polecić. Jestem zadowolona z kwoty... Ilona Polecam (1) Godni zaufania!Odszkodowanie przewyższyło moje oczekiwania. Klient Polecam każdemu (1) Wstrzymywałam się z opinią do końca sprawy. Sprawa po śmierci mojego taty... Anna Polecam! (1) Współpraca z kancelarią na wysokim poziomie. Moją sprawę przeprowadzono... Weronika Mogło być lepiej (1) Kontakt z Kancelarią przystępny, jednak sprawa o 2.000,00 zł trwała ponad... Jan Dziękuję za pomoc (1) A ja polecam. Starałam się najpierw sama o odszkodowanie, ale kwota jaką... Ilona Różnicka Zdecydowanie polecam (1) Polecam usługi prowadzone w ramach Kancelarii Solace. W bardzo profesjonalny... Kamil Podziękowania (1) Kancelaria bardzo profesjonalnie zajęła się sprawą mojej mamy, która została... Anna Serdecznie polecam (1) Miałem szkodę po wypadku samochodowym i oddałem im swoją sprawę. Najbardziej... Marek Prawdziwa pomoc (1) Chciałbym podziękować kancelarii, zwłaszcza Pani Ani, która zajmowała się... Ewa Zadowolona klientka (1) Bardzo solidna firma. Wywalczyli mi od szpitala bardzo wysokie odszkodowanie.... Adela Lesner Omijać szerokim łukiem (1) Dałem się nabrać na słodkopierdzący klimat podczas podpisywania umowy - ale... greg NIE POLECAM!!!!!! (4) korzystałam z ich usług w tym roku coś strasznego... początek zapowiadał się... ~Ala Totalna niekompetencja!!! (1) Zagubione dokumenty! Brak kontaktu przez 2 m-ce!(przez 2 m-ce pane... W.Makowski opinia (1) Bardzo solidna i uczciwa firma polecam sama korzystałam z ich usług niemam... kasia Klientka (1) Firma Solace nie ma pojęcia o odszkodowaniach piszą na stronie że mają 30... Klientka Oburzona !!! uwaga (3) Nie bede sie rozpisywal gdyz przezylem identyczna sytuacje co Pani powyzej... greg