odszkodowanie (1) Jestem zadowolona z usługi i już poleciłam innym. Ela Solace (1) Do wszystkich potencjalnych klientów Solace Kancelaria Odszkodowawcza w... Piotr Jasionek najlepsi fachowcy (1) Jestem w tej branży od 2006r.współpracowałem z największymi ksncelariami.... wojciech
Mi się opłaciło (1) Miałam wypadek na urlopie w Żywcu 6 lat temu i już właściwie o nim... Ewa Jestem zadowolony (1) Miałem dwa wypadki w odstępie 10 miesięcy, po pierwszym postanowiłem sam... nortla Sebastian - opinia (1) Po wielkich bojach z firmą ubezpieczeniową za pomocą SOLACE udało się... Sebastian dostałem 12 tys. za nic (1) koleś nie zauważył czerwonego i uderzył w tył mojego auta. W sumie to byłem 2... tomtom Nie kompetencja (2) Beznadzieja...a miało być tak pięknie, przedstawiciel zjawił sie nie wiadomo... pokrzywdzony Dziekuję tej Kancelarii (1) nie wiem z jaka firma panstwo którzy piszą złe opinie wspołpracowali ale... Halina-zadowolona klientka wypadek dzieci wracających z wycieczki w styczniu 2010 ze szkoły nr 7 (1) firma profesjonalnie wyegzekfowala odszkodowanie od ociągajacego sie... mama poszkodowanej córki odszkodowanie (1) Mialem wypadek samochodowy.Ubezpieczalnia przyznala smieszne odszkodowanie... Łukasz